Fandom

Raport z 62. Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

26 września 2009 odbyło się 62. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Miejscem zlotu była, jak to ostatnio bywało, pizzeria „Pod Starym Drzewem”. Ekipa była liczna, pojawiły się nowe twarze, było wesoło i w ogóle spotkanie zaliczam do udanych.

Jednak był i zgrzyt: ciosem dla nas okazał się fakt, że pizzeria anulowała przyznaną nam kilka miesięcy wcześniej zniżkę. I pewnie skończyłoby się to zmianą lokalu, gdyby nie to, że „Pod Starym Drzewem” ma więcej zalet niż wad i w zasadzie jest nam tam dobrze. Cóż, trudno, i tak specjalnie drogo tam nie jest.

Poza tym niemiłym akcentem było już ok, więc zapraszam do obejrzenia fotorelacji:


Początek. Niewielu ludzi, niewiele stołów. Ale potencjał jest.


Jedną z atrakcji spotkania była możliwość popatrzenia, jak Immo ulepsza swój blaster!


Niestety sam Immo zapomniał o starej ludowej mądrości, że kto blasterem wojuje...


...ten od blastera ginie. Nigdy nie lekceważcie przysłów, zwłaszcza tych o blasterach.


Ten zamaskowany osobnik pojawił się na chwilę, narobił zamieszania i zniknął, pozostawiając złe wrażenie. Wszelkie informacje na temat jego tożsamości proszę kierować do mnie.


A oto wspomniane nowe twarze, które pojawiły się za sprawą Aedina. Są to Rafi i Arya, których witamy serdecznie. Z lewej oczywiście Trem, czyli twarz zupełnie stara.


Na spotkanie wkradła się też kula-szpiegula... Znaczy nie, tfu, sonda szpiegowska. Podejrzewamy, że przysłał ją któryś z innych fandomów. Rejestrowała wszystko swym droidzim obiektywem...


...ale chłopaki szybką ją namierzyły i dezaktywowały. Wdeptując ją w ziemię.


Dzięki temu spotkanie mogło toczyć się bez dalszych zakłóceń.


A tu już oczywiście śląska tradycja, czyli „Buty”. Tym razem nietypowo, bo na stole... Ale cóż, trzeba wprowadzać jakieś innowacje.


Sama końcówka imprezy. Po wykruszeniu się większości ekipy, pozostali porozsiadali się w nierównomiernym kole na czym popadło i żywo dyskutowali. Na tapecie byli m.in. Obi-Wan, The Force Unleashed i autorzy książek SW.

I to tyle. Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich obecnych, a szczególnie dla FoolECKa (Częstochowa) i nowych fanów. Do tego gościliśmy ponownie Dartha Kamila, który, mam nadzieję, już się zadomowił.

Paczki ze wszystkimi zdjęciami ze spotkania można ściągnąć z poniższych miejsc:

Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
Zdjęcia 3

Do następnego!

Gunfan


Tagi: Relacja (301) Śląsk (28)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.