TWÓJ KOKPIT
0

O TISW :: Fandom

WstępSpotkaniaImprezyO TISW Forum


Toruński Fanklub Star Wars, znany jako Toruńskie Imperium powstał 11 listopada 2007 roku. Zaczęło się od forum internetowego, które wkrótce zgromadziło amatorów Gwiezdnej Sagi z grodu Kopernika i okolic.

Kim jesteśmy? Tworzymy grupę ludzi, którzy chcą dzielić się pasją, miło spędzać razem czas i świetnie się przy tym bawić. Tworzymy stroje rodem z wszechświata Star Wars, które pomagają wczuć się w klimat Sagi i uświetniają organizowane przez nas imprezy. Regularnie trenujemy techniki walk na miecze świetle. Staramy się, aby każdy znalazł w naszym fanklubie coś dla siebie bo chcemy być różnorodni jak wszechświat Gwiezdnej Sagi.

Bierzemy udział w jak największej ilości spotkań miłośników Gwiezdnych Wojen i fantastyki w ogóle. Regularnie przedstawiamy punkty programu na toruńskich imprezach takich jak Zahcon, czy Toruńskie Dni Fantastyki. Ostatnio współorganizowaliśmy obchody 30-lecia polskiej premiery Star Wars jakie odbyły się w naszym mieście. Spotkanie to, ochrzczone mianem StarForce przyciągnęło mnóstwo uczestników z różnych zakątków kraju. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i mamy nadzieję, że pomysłów ani chęci nam nie zabraknie. Bo Star Wars to nie tylko filmy, książki, gry czy komiksy ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą wspaniały fandom, o czym wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. Chcemy być jego ważną częścią.

Darth SumekTAGI: fani (17) Toruń (9)
Loading..