TWÓJ KOKPIT
0

Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen :: Fandom


Skierniewiczanie również nie siedzą bezczynnie i postanowili się zorganizować. Fanklub powstał latem 2006 roku, gdzie na spotkania przychodziła garstka ludzi. Z czasem, postanowiliśmy utworzyć stronę internetową, która była i jest do tej pory jedną z najważniejszych rzeczy w fanklubie.

Od samego początku spotykamy się co miesiąc w klubie Konstancja, przy ulicy Kopernika w Skierniewicach. Lokal oferuje nam sporo możliwości, takie jak duża sala, tablica, stoły oraz 2 sklepy w okolicy. Aby trafić do większego grona słuchaczy, postanowiliśmy organizować spotkania z lokalnym gronem fanów fantastyki. Staramy się organizować prelekcje, liczne konkursy oraz ciekawe dyskusje.

Obecnie liczymy ponad 20 osób, posiadamy kilka własnoręcznie robionych strojów, mieczy Hasbro / FXów, co pozwala nam już organizować akcje lub happeningi, oraz grupowe wyjazdy na konwenty + punkty programu.

Za cel stawiamy sobie dobrą zabawę, poszerzanie horyzontów wiedzowych oraz mile spędzony czas w towarzystwie fanów. Jeśli mieszkasz niedaleko Skierniewic, interesujesz się Gwiezdnymi Wojnami i jesteś ciekawy, jak wyglądają spotkania, przyjdź, to nic nie kosztuje. Na stronie http://www.utapau.linuxpl.eu znajduje się kalendarz oraz informacje na temat nadchodzących eventów. Tam również znajdziesz sposób skontaktowania się z nami, galerię, forum, relacje ze spotkań i newsy ze świata SW.

Zapraszamy serdecznie. :)


TAGI: Skierniewice (1)
Loading..