TWÓJ KOKPIT
0

Łódzki Fanklub Star Wars :: Fandom

Witaj!

Łódzki Fanklub Star Wars (zwany później ŁFSW) to grupa osób dzieląca i rozwijająca wspólną pasję. "Gwiezdne wojny" to nie tylko saga filmowa, futurystyczna baśń nie ogranicza się jedynie do wizji znanej z obrazów George'a Lucasa, a jej różnorodność i wieloaspektowość gwarantują, że zgłębiany wszechświat wciągnie Cię równie mocno jak nas.

ŁFSW jest jednym z regionalnych stowarzyszeń na terenie Polski, działa głównie na obszarze aglomeracji łódzkiej. Spotykania odbywają się średnio raz w miesiącu. na których staramy się w jak najciekawszy sposób wypełniać czas. Każde kolejne spotkanie jest planowane z wyprzedzeniem oraz niepowtarzalne a na nim prelekcje i dyskusje tematyczne, quizy, gry i zabawy tj. : Pieszo przez galaktykę znaczeń, Kocham Cię Bantho, Milionerzy, Kalambury i wiele innych, resztę czasu uprzyjemniamy sobie poprzez swobodne rozmowy i inne małe przyjemności.

Oczywiście za dużo tego wszystkiego na raz dlatego organizujemy ponadto meetingi tematyczne: RPG, turnieje gier Star Wars Miniatures i Pocket Models TCG, a także imprezy i konwenty oraz inne wyjazdy około fantastyczne.

Działamy od 5 października 2008; trzeciego dnia XIX Międzynarodowego Festiwalu Komiksu, na którym odbyło się pierwsze spotkanie przy okazji prelekcji rozmowy z Jackiem Drewnowskim o historii i przyszłości komisów gwiezdnowojennych w Polsce.

W przeciągu pierwszego roku zorganizowaliśmy: 16 oficjalnych spotkań ŁFSW, 1 spotkanie wyjazdowe oraz kilkanaście turniejów, spotkań tematycznych i nieoficjalnych. Łódzki Fanklub współorganizował w dniach 27-30 sierpnia 2009 XXIV Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009, serii minikonwentów Łódzkich Portów Gier jako wsparcie tematyczne Stowarzyszenia Miłośników eRpegów i Fantastyki. Nasi członkowie brali także udział w innych konwentach m. in. Dniach Fantastyki 2009 we Wrocławiu oraz imprezie StarForce 2009 w Toruniu.


Strona Łódzkiego Fanklubu Star Wars: http://www.lfsw.pl/

Kanał YouTube: www.youtube.com/user/LodzkiFanklubSW


TAGI: Łódź (8)
Loading..