TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu wiedzowego o serialu The Clone Wars :: Bastion

Regulamin konkursu wiedzowego o serialu The Clone Wars Bastionu Polskich Fanów Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu pt. Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars. Konkurs (zwany dalej Ahsoka Contest) ten przeprowadzany jest na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do niego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs Ahsoka Contest trwa od godz. 19.00 dnia 18.12.2009 r. przez 72h tj. do godz. 19.00 dnia 21.12.2009 r.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars (brak aktywnego bana),
b) prześle nam swoje odpowiedzi,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt w nadesłanym zgłoszeniu.

§ 6. Konkurs składa się z 50 pytań. 32 z nich to pytania tekstowe, 18 dotyczy sytuacji przedstawionej na slajdach. Za podanie prawidłowej odpowiedzi na każde z pytań uczestnik konkursu zdobywa 1 punkt.

§ 6. Tematyka pytań Ahsoka Contest dotyczy pierwszego sezonu The Clone Wars tj. dwudziestu dwóch odcinków serialu oraz web-komiksów publikowanych na stronie www.StarWars.com.

§ 7. Zwycięzcą zostaje osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie data wysłania maila.

§ 8. Nadesłane odpowiedzi powinny być krótkie i rzeczowe, zawarte w punktach, podobnie jak umieszczone w konkursie pytania.

§ 9. Dopuszczalne jest umieszczanie w odpowiedziach nazw zarówno oryginalnych, jak i polskich. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że oceniający nie będą głowili się nad zagadnieniem „o co zawodnikowi chodziło”.

§ 10. Uczestnik konkursu musi przesłać odpowiedzi w postaci pliku .rtf, .pdf lub .doc.

§ 11. Konkursowe prace oceniane będą wg klucza ustalonego przy układaniu pytań. Oceniający zastrzegają sobie prawo do interpretacji odpowiedzi.

§ 12. Prawidłowe odpowiedzi zostaną opublikowane wraz z listą zwycięzców.

§ 13. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie maili na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Ahsoka Contest" lub „Konkurs wiedzowy TCW”. W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz login używany na Bastionie. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda. Odpowiedzi należy dołączyć w załączniku.

§ 14. Nagrody, których fundatorami są internetowy sklep z oprogramowaniem i grami AGARD.pl oraz internetowy sklep z gadżetami filmowymi CINEMA STORE zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca. Kształtują się one następująco:

I miejsce – Battlefront 2 PC, figurki: Hana Solo w kostiumie Stormtroopera, Luke’a Skywalkera w kostiumie Stormtroopera i Jawy
II miejsce – Battlefront 2 PC, figurki: Hana Solo w kostiumie Stormtroopera, Luke’a Skywalkera w kostiumie Stormtroopera
III miejsce – Battlefront 2 PC, figurka Jawy

§ 15. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 16. Nagrody ufundowane przez sklepy AGARD.pl i CINEMA STORE zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.§ 17. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 18. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 19. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )


TAGI: Konkurs (71) The Clone Wars (270)
Loading..