TWÓJ KOKPIT
0

Aurra Sing :: Mroczne widmo

ex-Jedi & Bounty Hunter - Aurra Sing.
Jak do tej pory wiadomo, została jako dziecko zabrana do Akademi Jedi, ze względu na sporą zawartość Midichlorianów, gdzie miała być szkolona przez jedną z przydzielonych przez Radę nauczycielkę, na Jedi. Mistrzyni Jedi z kolei znalazła ją na jednej z planet. Jak do tej pory nic więcej o pochodzeniu Aurry nie wiadomo. Tak naprawdę to też nie jest znane prawdziwe imię i nazwisko. Aurra Sing jest jej pseudonimem, który przyjeła gdy została Łowcą Nagród.

To ja, Aurra Sing

Są dwie wersje "odejścia" Aurry z Akademi Jedi.
Jedna wspomina o bardzo złym traktowaniu przez nauczycielkę, która wręcz znęcała się na niej od samego początku. Podobno członkowie rasy z której pochodzi Sing, zaszli dość głęboko za skórę "protektorce" przyszłej Jedi.

Drugim powodem zejścia na inną drogę, był atak piratów i handlarzy niewolników pod wodzą byłego Jedi, na obóz szkoleniowy, który odbywał się na jednej z oddalonych planet. Wszyscy wychowawcy i część kadetów Akademi zostali zabici, a cała reszta, w tym i mała Aurra, zostali porwani i sprzedani gdzieś w galaktyce.

Ale dlaczego Aurra w późniejszym okresie zabijała Jedi ? Przyjmując pierwszą wersję wydarzeń, o złym traktowaniu jej przez swoją wychowawczynię, jest to jakieś wytłumaczenie.
Ale jest druga możliwość, że jako bardzo młoda Adeptka Akademi Jedi, po porwaniu jej przez piratów, mogła być szkolona przez "upadłego" Jedi, który był ich przywódcą.
Jedno jest pewne, że jest i bedzie to bardzo ciekawa postać w części drugiej, bo jeżeli chodzi o Epizod 1, to można było ją zobaczyć przez parę sekund, podczas "Wielkiego Wyścigu Boonta" na Tatooine, graną jeszcze przez Michonne Bourriague.

Aurra Sing - szkic

Aurra Sing podczas wyścigu


Końcowy szkich autorstwa
Doug Chiang`a


Michonne Bourriague jako Aurra Sing

Aurra Sing - Epizod 1


Aurra Sing na wyścigu Boonta.

Aurra Sing

Aurra Sing


Aurra Sing - końcowy efekt


A oto sama Michonne Bourriague. Michonne Bourriague :-)(żródło fotosów: AurraSing.Net , StarWars.Org , TF.Net , OM   - THX :-)Andaral


TAGI: Epizod I: Mroczne widmo (57)
Loading..