TWÓJ KOKPIT
0

Forces of Darkness :: Książki


Oryginalny tytuł: Star Wars: The Clone Wars: Forces of Darkness
Autor: Heather Scott
Zdjęcia: Lucasfilm
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kindersley 2009
Przekład: ---
Stron: 48
Cena: 3,99 USD
ISBN: 9780756652012
Recenzja Lorda Sidiousa

Jak powszechnie wiadomo, w każdym z nas siedzi ukryte dziecko. Więc dość dobrym testem dla pozycji dziecięcych jest to, czy potrafią się podobać starszym, pomimo swojej pewnej naiwności i powierzchowności. Tym razem DK, koncentrując się na dzieciach, które ćwiczą czytanie, stworzyło bardzo ciekawy przewodnik, dość bogaty, jeśli spojrzymy na jego długość, cenę i przyjętą formę.

Postanowiono ukazać nam przekrojowo wszystkie czarne charaktery Wojen Klonów, bądź ich frakcje. Owszem, głównie koncentrujemy się na pierwszym sezonie, a na kilkudziesięciu stronach trudno jest pokazać dokładnie każdego. Przyznam jednak, że osobiście jestem mocno zaskoczony jak dużo udało się tu zmieścić. I Sithów, i Separatystów, i różne rodzaje droidów, i niektórych piratów czy pomniejsze szwarccharaktery (jak Gha Nacht czy Turk Falso), ale też Huttów czy łowców nagród. Dla dzieciaka, znającego angielski, to wręcz pozycja obowiązkowa. Faktycznie stosunkowo dużo można się z tego o serialu dowiedzieć.

Całość, jak to bywa w produkcjach DK, na wyśmienitym poziomie edytorskim. Produkt skierowany jest do dzieci, które już samemu czytają. I moim zdaniem może też posłużyć świetnie jako książeczka do nauki angielskiego. Polecam.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 10/10
Jakość zdjęć: 9/10
Jakość informacji: 9/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 10,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 10 2010-07-05 22:47:43


TAGI: DK Readers (54) Heather Scott (5) The Clone Wars (271)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..