TWÓJ KOKPIT
0

Topps - Star Wars Chrome Archives :: Kolekcjonerstwo

Nazwa: Star Wars Chrome Archives
Producent: topps
Premiera: 1999

Opis dodatku:
Zestaw Chrome Archives był ostatnim zestawem kart Topps nawiązujących do oryginalnej trylogii, który został wypuszczony przed wejściem do kin „Mrocznego widma”, data jego premiery bowiem, to 10 maja 1999 roku. Jako ostatni zestaw miał w sobie łączyć to co było najlepsze w kartach z oryginalnej trylogii oraz to na co pozwalała współczesna technologia, jakością wykonania przebijając nawet Star Wars Finest.

Zestaw podstawowy składał się z 90 kart – po 30 na każdy z epizodów. Karty te były dobrane spośród dziesięciu zestawów wydanych w latach 1977-1983, zdjęcia na nich zawarte, zostały cyfrowo poprawione tak, aby robić jeszcze większe wrażenie. Same karty dodatkowo otrzymały chromowaną powłokę, dającą jeszcze lepszy efekt niż w przypadku dodatku Finest.

Chrome Archives był jednym z najbardziej udanych dodatków, jakie wydała firma Topps. Zawierał bowiem najlepsze karty ze wszystkich epizodów oryginalnej trylogii wyprodukowane za pomocą współczesnej technologii. Nic dziwnego zatem, że cieszył się olbrzymią popularnością wśród fanów. Jedynym minusem tego zestawu była dosyć duża trudność skompletowania wszystkich kart.

Poza zestawem podstawowym wyszło jeszcze 13 dodatkowych i 2 promocyjne karty. Wśród dodatkowych znajdowały się również dwustronne karty.

Przykładowe karty:


OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: topps (41)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..