TWÓJ KOKPIT
0

Topps - Evolution II: Update Edition :: Kolekcjonerstwo

Nazwa: Evolution II: Update Edition
Producent: topps
Premiera: 2006

Opis dodatku:
Rok 2006 był dosyć specyficzny dla Gwiezdnych Wojen. Opadły już emocje po premierze ostatniego filmu z sagi, powoli kończyła się sprzedaż gadżetów z nim związanych, dla wielu nadszedł czas podsumowań, dokończenia tego co zaczęto wiele lat temu. Wpisując się w tą tendencję firma Topps wydała drugą edycję zestawu Evolution, tym razem zawierającą karty ze wszystkich sześciu epizodów.

Zestaw podstawowy składał się z 90 kart, z których każda przedstawiała postać dwojako. Mogliśmy zatem zobaczyć na tej samej karcie tą samą postać z np. Mrocznego widma i Nowej nadziei. Ideą było bowiem pokazanie, jak się one zmieniły na przestrzeni lat lub też „sparowanie” postaci ze sobą powiązanych (ot, np. relacją ojciec-syn).

Oczywiście nie mogło zabraknąć tego z czego zestaw Evolution zasłynął, czyli kart z autografami. Tym razem również firma Topps połączyła kilka znanych postaci z sagi z mniej znanymi aktorami podczas produkcji tego dodatku. Ciekawostką jest z pewnością karta, którą podpisało sześć różnych osób - chodzi tu o kartę przedstawiającą Jabbę i sześcioosobową ekipę odpowiadającą za odgrywanie tej postaci. Oczywiście tych sześć autografów nie było złożonych na jednej karcie w związku z tym dosyć trudno było skompletować całość.

Niestety podczas procesu produkcji zestawu coś poszło nie tak i jak się okazało część kart uległa uszkodzeniu. Problem w tym, że uszkodzeniu uległy właśnie karty z autografami, których nie sposób było wymienić. Firma Topps przepraszała klientów za zaistniałą sytuację i w ramach rekompensaty każdemu, kto się do nich zgłosił, wysyłali za darmo dodatkową kartę wyprodukowaną specjalnie w ramach przeprosin. Sama usterka objawiała się tym, że folia – którą karty SA powleczone – była delikatnie ściągnięta na części kart odsłaniając samą kartę, w efekcie zarówno wygląd karty na tym tracił jak i jej trwałość. Fani byli tą sytuacją bardzo rozczarowani, a zestaw nie zebrał z uwagi na to najlepszych opinii.

Poniżej przedstawiamy listę osób, które podpisały karty:

AktorGrana postać
Szansa trafienia – 1:2005 opakowań
Hayden ChristensenAnakin Skywalker
James Earl JonesDarth Vader
Szansa trafienia – 1:231 opakowań
Wayne PygramGovernor Tarkin
David BarclayJabba the Hutt
Bob KeenJabba the Hutt
John CoppingerJabba the Hutt
Mike EdmondsJabba the Hutt
Mike QuinnJabba the Hutt
Toby PhilpottJabba the Hutt
Szansa trafienia – 1:81 opakowań
Sandi FinlaySly Moore
Michael KingmaTarfful
Michonne BourriagueAurra Sing
Maria de AragonGreedo
Richard LeParmentierAdmiral Motti
Szansa trafienia – 1:259 opakowań
Nalini KrishanBarriss Offee
Szansa trafienia – 1:48 opakowań
Matt SloanPlo Koon
Jesse JensenSaesee Tiin
Zach JensenKit Fisto
Garrick HagonBiggs Darklighter
Przykładowe karty:


OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: topps (41)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..