TWÓJ KOKPIT
0

Celebration V :: Fandom

Spis treściNa samym początku chcieliśmy tylko napisać, że nic nie jest w stanie oddać ogromu takiego konwentu jak Celebration. Żadna relacja, żadne zdjęcia, żaden film. To wydarzenie, które kiedyś trzeba zobaczyć samemu, warto. Staraliśmy się przekazać i pokazać tyle ile mogliśmy, mamy nadzieję, że to Wam się spodoba. Najgorsze jednak w tym wszystkim, że czas – cztery dni – to mało i dużo. Mało, bo nie udało nam się zobaczyć wszystkiego, czego byśmy chcieli. Taki konwent to sztuka wyboru, która często polega nie na tym, że wybieram to, co najbardziej mnie interesuje, ale raczej odpuszczam sobie coś, co udało się gdzieś liznąć. Dużo, bo to były wyjątkowe i bardzo bogate w atrakcje cztery dni.

Przy okazji, pewne elementy charakterystyczne dla tego typu konwentów opisywaliśmy już przy okazji Celebration IV (w skrócie CIV), i Celebration Europe (w skrócie CE). Czasem będziemy się do nich odwoływać (zwłaszcza przy porównaniach). Warto też zapoznać się z naszym raportem ze Star Tours to bowiem niejako powiązane wydarzenie.

Podobnie jak przy poprzednich Celebration i tym razem nazwy paneli zostawiamy w oryignale. Samo Celebartion V odbyło się w dniach 12-15 sierpnia 2010 w Orlando na Florydzie, a głównym tematem miało być świętowanie 30 lat "Imperium kontratakuje".

Spis treści:


(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


TAGI: Celebration (9) Disneyland (14) Konwent (55) Relacja (301) Zdjęcia (7)
Loading..