TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu quizowego na Bastionie :: Bastion

Regulamin konkursu wiedzowego Bastionu Polskich Fanów Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu pt. Omnibus przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs wiedzowy organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa w dniach określonych w newsie otwierającym konkurs.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) wypełni quiz specjalny z pytaniami konkursowymi,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, login na Bastionie) - o które poproszeni będą zwycięzcy - zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt w odpowiedzi na maila, którego otrzyma po zakończeniu konkursu.

§ 6. Konkurs składa się z 20 pytań. Za podanie prawidłowej odpowiedzi na każde z pytań uczestnik konkursu zdobywa 1 punkt.

§ 7. Zwycięzcą zostaje osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie losowanie.

§ 8. Konkurs zorganizowany jest przy użyciu modułu Quizów na Bastionie.

§ 9. Ocena nadesłanych rozwiązań następuje automatycznie, zaraz po ich przesłaniu.

§ 10. Prawidłowe odpowiedzi zostaną opublikowane wraz z listą zwycięzców.

§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez wypełnienie quizu specjalnego o nazwie podanej w newsie otwierającym konkurs.

§ 12. Nagrody, których fundatorem jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro, zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca.

§ 13. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 14. Nagrody ufundowane przez sklep taniejniema, zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 15. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 16. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 17. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


TAGI: Konkurs (71) testy / quizy (1)
Loading..