Bastion

Regulamin konkursu na motyw świąteczny

Regulamin konkursu na motyw świąteczny Bastionu Polskich Fanów Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu na motyw świąteczny przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa w dniach określonych w newsie otwierającym konkurs.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle pracę konkursową zawierającą motyw świąteczny Star Wars na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, login z Bastionu) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "login" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojej nadesłanej pracy na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Przesłana praca MUSI zawierać połączenie motywu świąt i Gwiezdnych Wojen. Może być wykonana dowolną techniką.

§ 8.Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać prac, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne etc.). Liczy się własna inwencja i pomysłowość.

§ 9. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie jednej pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs na motyw świąteczny". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, login (używany na Bastionie) W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda. Pracę należy dołączyć w załączniku.

§ 10. Nagrody, których fundatorem jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro, zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca.

§ 11. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 12. Nagrody ufundowane przez sklep taniejniema, zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 13. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 14. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 15. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


Tagi: Konkurs (69) Święta (4)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.