TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu filmowego Bastionu Polskich Fanów Star Wars :: Bastion

Regulamin konkursu filmowego Bastionu Polskich Fanów Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu pt. filmowego przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa w dniach określonych w newsie otwierającym konkurs.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoje odpowiedzi,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt w nadesłanym zgłoszeniu.

§ 6. Konkurs składa się z 20 zagadek graficznych, przedstawiających fragmenty kadrów z filmów. Zadaniem uczestników jest podanie nazwy filmu z którego pochodzi dany fragment. Za podanie prawidłowej odpowiedzi do każdej z zagadek uczestnik konkursu zdobywa 1 punkt.

§ 7. Zwycięzcą zostaje osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie losowanie.

§ 8. Nadesłane odpowiedzi powinny zawierać tytuły filmów z których pochodzą fragmenty, zawarte w punktach, podobnie jak umieszczone w konkursie pytania.

§ 9. Uczestnik konkursu musi przesłać odpowiedzi w postaci pliku .rtf, .pdf lub .doc.

§ 10. Prawidłowe odpowiedzi zostaną opublikowane wraz z listą zwycięzców.

§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie maili na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs filmowy”. W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz login używany na Bastionie. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda. Odpowiedzi należy dołączyć w załączniku.

§ 12. Nagrody, których fundatorem jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro, zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca. Nagrody zostaną podane w newsie otwierającym konkurs.

§ 13. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 14. Nagrody ufundowane przez sklep taniejniema, zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 15. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 16. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 17. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )


TAGI: Konkurs (71)
Loading..