TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu plakatowego :: Bastion

§ 1. Regulamin określa zasady Konkursu plakatowego, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs na plakat organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 06.01.2014 r. do dnia 31.01.2014 r.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoją pracę na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, ksywka - login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojej pracy na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Przesłana praca powinna zwierać plakat promujący Bastion Polskich Fanów Star Wars. Do plakatu można dołączyć opis wyjaśniający co i dlaczego się na nim znajduje.

§ 8. Plakat może być wykonana dowolną techniką, zarówno tradycyjną jak i cyfrową.

§ 9. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać prac, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne). Liczy się własna inwencja i pomysł.

§ 10. W pracy nie można wykorzystywać prac autorstwa innych osób bądź ich fragmentów. Zabronione jest również wykorzystywanie w pracach zdjęć z filmów/seriali, screenów z gier oraz innych grafik.

§ 11. Uczestnik konkursu musi przesłać swoją pracę w formacie .jpg, .jpeg lub .png. W przypadku prac wykonanych tradycyjnymi metodami należy przesłać skan lub ewentualnie zdjęcie fanarta.

§ 12. Konkursowe prace oceniane będą przez komisję redakcyjną. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, wykonanie, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas oceniania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danej ilustracji).

§ 13. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs plakatowy". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ksywkę (używaną na Bastionie) a pracę umieścić w załączniku.

§ 14. Prosimy o wysyłanie prac z maila, którego używacie. Na ten sam adres będzie przesłana ewentualna informacja o przyznanych nagrodach. Długi czas oczekiwania na odpowiedź opóźnia rozesłanie wygranych wszystkim zwycięzcom.

§ 15. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda.

§ 16. Nagrody, których fundatorem jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu

§ 17. Redakcja zastrzega sobie możliwość nie przyznania kompletu nagród, w przypadku gdy poziom prac będzie niski.

§ 18. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 19. Nagroda ufundowana przez firmę Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe zostanie wysłana najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 20. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 21. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 22. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


TAGI: Fanart (7) Konkurs (71)
Loading..