TWÓJ KOKPIT
0

Raport z działalności Rebel Legionu (styczeń - kwiecień 2011) :: Fandom

Przed Wami raport z kolejnych działań prowadzonych w ostatnich miesiącach przez polski oddział Rebel Legionu, Eagle Base. Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednim raportem, który znajdziecie w tym miejscu.

Wiosna chyba nareszcie zawitała do nas na dobre, więc chcielibyśmy zakończyć zimowy sezon krótkim podsumowaniem działalności Eagle Base w pierwszym kwartale br.
Od początku roku naszych członków można było spotkać na kilku ogólnopolskich – a także zagranicznych eventach. W styczniu, jak co roku, Eagle Base zasiliło kwestę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 9-go spotkać nas można było spotkać wraz z przedstawicielami siostrzanej, proimperialnej organizacji Polish Garrison w Toruniu, Warszawie, Krakowie, a także Wrocławiu.Wsparliśmy też WOŚP wirtualnie, wystawiając na aukcję zdjęcie z autografem Billy'ego Dee Williamsa, wylicytowane za 162,50 zł.Tydzień później, 15 i 16 stycznia, zadbaliśmy o gwiezdnowojenny klimat na tegorocznej edycji konwentu Tatooine, odbywającego się w CK „Zamek” we wrocławskiej Leśnicy.Nie zabrakło nas i na Grojkonie (11-13 marca 2011 w Bielsku-Białej)ani Coolkonie (4-6.03.2011, we Wrocławiu). Ten ostatni event był dla naszej organizacji tym bardziej ważny, że podczas jego trwania miała miejsce ceremonia zaręczyn dwojga naszych członków: Łukasza „Creada” Słowińskiego (pełniącego obecnie obowiązki XO EB) i Darii „Nero” Kettner.
Narzeczonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wiele szczęścia i Mocy we dnie i w nocy, a raport z tego emocjonującego wydarzenia (a także całego konwentu, autorstwa samej szczęśliwej wybranki serca miłościwie nam panującego XO), możecie przeczytać tutaj.

Dowodem na to, że polski oddział Orzełków wciąż rozwija skrzydła, jest też utworzenie pod egidą polskiego oddziału Rebel Legionu nowej jednostki, mianowicie Buzzard Squadronu.Podlegający detachmentowi Rebel Legion Starfighter Command zrzesza – jak sama nazwa wskazuje – rebelianckich pilotów. W tej chwili polską eskadrę myszołowów tworzą Marek „skywalker” Krukierek (CO eskadry), Anna „faultfett” Hikiert (XO eskadry) oraz Piotr „Falcon” Bereza.Miło nam także poinformować, że honorowe członkostwo w BS przyjął Fabio „Locomotiva” Galletti.Nasz kolega z eksterytorialnej jednostki Rebel Legionu, The Outer Rim, gościł na zeszłorocznym Star Force w Toruniu, gdzie dzielnie wspierał akcje EB. Przed zasileniem szeregów Buzzard Squadronu Fabio został też w podobny sposób uhonorowany przez oddział naszych Rebel Fleet Trooperów, mianowicie Aldera Squad.

Jako że wiosenna aura sprzyja eksplorowaniu nowych terenów, 9 i 10 kwietnia nasi członkowie wsparli brytyjski oddział RL, Elstree Base, w działaniach na terenie windsorskiego Legolandu,
a tydzień później nie mogło nas zabraknąć na urodzinach zaprzyjaźnionego z nami Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, obchodzącego w tym czasie siódmą już rocznicę istnienia. Jeszcze raz życzymy bydgoskim fanom sto lat!

Nie samymi eventami jednak człowiek żyje. Spragnionych rebelianckiej lektury zachęcamy do zapoznania się z artykułem jednego z naszych członków, Kamila „KamelaM” Mastalerza zatytułowanego Zbroje z TCW w Rebel Legionie, z którego na pewno dowiecie się niejednej ciekawostki. Fanów SW i facebooka zapraszamy na naszą nową facebookową stronę: (zmieniliśmy format z grupy na organizację fanowską).

Wszystkich zaś fanów Gwiezdnej Sagi, którzy czują, że ich serce jest po stronie Rebelii, zapraszamy gorąco na naszą stronę http://www.rebellegion.pl i forum http://rebellegion.pl/forum/index.php, gdzie zawsze możecie zasięgnąć języka odnośnie rebelianckich strojów i dowiedzieć się, co zrobić, żeby do nas dołączyć.


TAGI: Eagle Base (5) Imprezy / eventy (33) Konwent (55) Rebel Legion (3) Relacja (301)
Loading..