TWÓJ KOKPIT
0

Stand Aside - Bounty Hunters! :: Książki


Oryginalny tytuł: Stand Aside - Bounty Hunters!
Autor: Simon Beecroft
Zdjęcia: Lucasfilm
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kindersley 2010
Przekład: ---
Stron: 32
Cena: 3,99 USD
ISBN: 978-0-7566-5775-8
Recenzja Lorda Sidiousa

Jak na przewodnik dla dzieci, które dopiero uczą się czytać samodzielnie, przyznaję jestem pod olbrzymim wrażeniem. Prawdopodobnie także dlatego, że nie do końca ogarniam całego EU związanego z Wojnami Klonów. Zwłaszcza wszystkie nazwy nowych postaci, które pojawiają się dosłownie na chwilę na ekranie szybko umykają. Ta pozycja to doskonałe przypomnienie i uzupełnienie wiedzy o nich.

Simon Beecroft, to już znany twórca ze stajni DK (np. Pirates... And Worse! czy Epic Battles). I trzeba przyznać, doświadczenie i wymagający wydawca robi swoje. Przewodnik de facto koncentruje się na postaci Cada Bane’a i głównie dwóch odcinkach - Hostage Crisis i Holocron Heist. Poza Banem poznajemy też jego współpracowników, zleceniodawców i Ahsokę, tę która powstrzymała słynnego łowcę. Merytorycznie, oczywiście uwzględniając poziom docelowego odbiorcy, pozycja jest naprawdę dobra. Wizualnie wręcz olśniewająca. A na koniec zamiast Glosariusza dostaniemy Quiz.

„Stand Aside – Bounty Hunters!” to niewątpliwie jedna z najciekawszych książeczek dla dzieci DK związanych z Wojnami Klonów. Jeśli ktoś chce stawiać pierwsze kroki w nauce języka angielskiego, to pozycja jest w sam raz, choć miejscami może być trochę wymagająca. Poza wartością kolekcjonerską, powinna też zadowolić fanów, którzy wiedzą, czego po tych książkach można się spodziewać.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 9/10
Jakość zdjęć: 9/10
Jakość informacji: 7/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 7,50
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 9 2011-04-22 17:17:49
Master of the Force 6 2011-05-02 12:50:08


TAGI: DK Readers (54) Simon Beecroft (26) The Clone Wars (271)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..