TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: Jedi Unleashed :: Bitewniaki


Tytuł: Star Wars: Jedi Unleashed
Rok wydania: 2002
Wydanie PL:
Oficjalna strona:
Producent: Hasbro, Milton Bradley
Twórcy: Craig Van Ness
Wiek graczy: od 8 lat
Liczba graczy: 2-5
Czas gry: 45 minut


Opis gry:
Gracze wcielają się w Jedi w bitwie przeciwko potworom i droidom na Geonosis. Otrzymują parę losowych kart Jedi i zostają rozmieszczeni wokół okrągłego pola bitwy, tak samo jak ich przeciwnicy. Następnie gracze przesuwają jednego ze swoich Jedi, aby zaatakować przeciwnika, po czym poruszają jedną z wrogich postaci, atakując Jedi któregoś z pozostałych graczy. Gracze mogą spróbować wspiąć się na reeka i miażdżyć nim swoich wrogów. Równolegle do bitwy do planszy zbliża się Yoda, poruszający się, gdy jego twarz zostanie wyrzucona na kostce. Gdy Yoda dociera do końca swojej trasy, gra zostaje zakończona, chyba że przedtem wszyscy wrogowie zostaną zniszczeni. Gracze wygrywają, jeśli zniszczą najwięcej potworów. Wyeliminowany gracz może powrócić do gry, korzystając z nieużywanych kart Jedi.

W zestawie znajduje się plansza do gry, osiemnaście kart Jedi, trzy kostki z wyznacznikami ataku i siedemdziesiąt cztery karciane pionki z podstawkami.

Opis z pudełka: Jedi zostali wciągnięci w niebezpieczną walkę z mnóstwem wrogich stworzeń. Poważnie zdziesiątkowany, musisz dać sobie radę przy szansach nie do pomyślenia... Kogo namierzysz na początku, Geonozjan? Hrabiego Dooku? Jango Fetta?

Widok rozgrywki:

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: gra planszowa (59) Hasbro (32) Milton Bradley (6)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..