TWÓJ KOKPIT
0

Ultimate Duels :: Książki


Oryginalny tytuł: Ultimate Duels
Autor: Lindsay Kent
Zdjęcia: Lucasfilm
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kinderslay 2011
Przekład: ---
Stron: 48
Cena: 3,99 USD
ISBN: 978-0-7566-8263-7br>
Recenzja Lorda Sidiousa

Druga książeczka nowego nabytku DK, czyli Lindsay Kent. Tym razem przeznaczona dla osób, które już umieją dobrze czytać. W końcu to czwarty poziom.

Niestety, tym razem Lindsay nie odpuściła sobie przeglądu epizodów. Dostajemy krótkie opisy pojedynków na miecze świetlne. Choć pojawia się tu także np. walka Obi-Wana i Janga, podobnie jak większość innych starć, gdzie wyraźnie widać dwóch, góra trzech walczących. Autorka próbuje pisać coś o przebiegu i skutkach, opisywać sytuację. Ale i tak najzabawniejsze jest wprowadzenie, gdy informuje nas o tym, czym jest pojedynek. Mamy też opis mieczy świetlnych, oraz metod szkolenia Jedi i Sithów. Wszystko na poziomie zjadliwym dla dzieciaków.

Większość zdjęć pochodzi z nowej trylogii, dzięki czemu książeczka prezentuje się bardzo dobrze. A na końcu dostaniemy standardowy glosariusz.

„Ultimate Duels” właściwie niczym się nie wyróżnia od całej gamy innych, podobnych dzieł. Jak ktoś nie potrzebuje się uczyć czytać, może znaleźć zdecydowanie ciekawsze pozycje.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 5/10
Jakość zdjęć: 5/10
Jakość informacji: 4/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 5,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 5 2011-11-14 21:41:23


TAGI: DK Readers (54) Lindsay Kent (2)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..