TWÓJ KOKPIT
0

ForceFCCG (Force Fans Collectible Card Game) :: Karcianki


ForceFCCG (Force Fans Collectible Card Game) to wirtualna gra karciana w świecie Gwiezdnych Wojen, stworzona przez polskich fanów dla fanów. Od teraz dzięki kilku prostym zasadom w zaciszu swojego domu możesz stoczyć jedne z największych bitew rodem z Gwiezdnego Uniwersum. Zasady gry są zaadoptowanymi zasadami rozgrywki z znanego na całym świecie (również w Polsce) Magic: The Gathering. Podstawowe zagrania na stole pozostały niezmienne, natomiast inne przerobione tak, aby całość pasowała do świata Gwiezdnych Wojen.

Karty:
Same karty robione są z myślą o graczach w różnym wieku. Tekst zawarty na nich został zredagowany w prosty sposób i w języku polskim, tak aby nikt nie miał problemów z rozszyfrowaniem działania karty i aby zwiększyć skupienie na taktycznych aspektach rozgrywki. Dodatkowo większość kart zawiera unikatowe cytaty zarówno te znane z filmów, jak i te rzadziej słyszane np. z książek czy z komiksów.

Rozgrywka skupia się na umiejętnym wykorzystaniu kart, które znalazły się w naszej dyspozycji. Od początku możemy sami ustalić zawartość naszej Biblioteki. Każda rozgrywka może być inna. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko macie opcje walki w stylu jasna kontra ciemna strona, ale także możecie wspomagać siły Republiki siłami Mando bądź Bounty Hunter’ów.


ForceFCCG nie jest samodzielną aplikacją, jest to plugin do mało znanego (przynajmniej w Polsce) darmowego programu LackeyCCG, który umożliwia grę w najbardziej znane kolekcjonerskie gry karciane.


Zestawy kart do gry karcianej ForceFCCG:


2011 Great Sith War
Special Forces
Grobowce Władców Mocy

2012 Rozkaz 66
TAGI: ForceFCCG (2)
Loading..