TWÓJ KOKPIT
0

Sobowtór :: Komiksy


Tytuł oryginału: In Triplicate
Scenariusz: Rik Hoskin
Rysunki: Tanya Roberts
Kolory: Digikore
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydanie polskie: Egmont 2012 w The Clone Wars #2/2012
Wydanie UK: Titan 2010 w The Clone Wars #3


Recenzja Lorda Sidiousa

Poczucie humoru jest zawsze sprawą bardzo indywidualną, często też wpływają na nie różne czynniki zewnętrzne. Dlatego rozumiem, że ciężko jest stworzyć radosny komiks, który by zachwycał wszystkich. Twórcy „Sobowtóra” bawią się właśnie akcją i humorem, moim zdaniem bez specjalnych rezultatów.

Anakin i Ahsoka Tano zostają wyznaczeni do kolejnej tajnej misji. Porwano senator Amidalę, tuż przed jej ważnym publicznym wystąpieniem. Anakin postanawia sam odnaleźć żonę, trzymając z Ahsokę w bezpiecznej odległości. Oczywiście Skywalker jak to Skywalker, nie przejmuje się konwenansami, ograniczeniami, on działa. I właściwie na tym można byłoby skończyć, gdyby nie końcówka, która faktycznie jest zrobiona z jakimś pomysłem. Czy śmiesznym, czy oklepanym, to już musie zdecydować sami.

Wizualnie dostajemy dość kolorowe dzieło, choć kreska zdecydowanie do kitu. Całość przypomina raczej cyrkowo-jarmarczny komiks, więc dzieciakom powinno się podobać.

Do mnie ten komiks nie przemawia, choć podoba mi się to, że wykorzystuje postaci, które rzadko pojawiają się w EU, a odegrały istotną rolę w filmach. Da się przeczytać, nic więcej.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 3/10
Rysunki: 3/10
Klimat: 4/10
Rozmowy: 3/10
Opis świata SW: 4/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 3,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 3 2012-06-07 18:02:03


TAGI: Anna Hikiert-Bereza (147) Egmont Polska (649) Rik Hoskin (5) Tanya Roberts (8) The Clone Wars (270) Titan Magazines/Titan Books (27)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..