TWÓJ KOKPIT
0

Chewbacca and the Wookiee Warriors :: Książki


Oryginalny tytuł: Chewbacca and the Wookiee Warriors
Autor: Simon Beecroft
Zdjęcia: Lucasfilm
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kinderslay 2012
Przekład: ---
Stron: 32
Cena: 3,99 USD
ISBN: 978-0-7566-9245-2
Recenzja Lorda Sidiousa

Wygląda na to, że na placu boju książeczek dziecięcych DK Readers zostanie tylko z Scholasticiem. DK cały czas eksploruje Wojny Klonów, choć jak widać koniunktura chyba trochę spada. Tym razem dostaliśmy książeczkę o Chewbacce i Wookieech autorstwa weterana DK, Simona Beecrofta.

To książeczka dla osób, które rozpoczynają samodzielne czytanie (poziom 2). Natomiast Beecroft wyraźnie nie mógł się zdecydować, czy stworzyć przewodnik czy raczej jakąś fabularną adaptację odcinków powiązanych z Wookiee Hunt. Oczywiście takie rozwiązanie może być też celowe, gdyż pozwala Simonowi trochę się pochwalić wiedzą o Chewbacce, nawiązać poniekąd, choć nie wprost, do filmów. Wyszło całkiem zgrabnie, choć nie rewelacyjnie.

Dodatkowo warto wspomnieć o szacie graficznej i zdjęciach. Te jako, że pochodzą z „The Clone Wars” są po prostu rewelacyjne, a całość ogląda się bardzo przyjemnie. Fakt, że miejscami jest to przewodnik sprawia, że dostajemy czasem wspaniałe strzałeczki z podpisem – ostre zęby. W tych dziełach świetnie to wygląda.

Kolejna książka Beecrofta to faktycznie pozycja głównie dla dzieciaków zainteresowanych „The Clone Wars”. Starszy odbiorca raczej nie znajdzie tu nic dla siebie.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 6/10
Jakość zdjęć: 9/10
Jakość informacji: 5/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 6 2012-07-08 13:36:10


TAGI: DK Readers (52) Simon Beecroft (26) The Clone Wars (270)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..