Fandom

Celebration VI

Konwenty Star Wars Celebration to największe imprezy dla fanów Gwiezdnych Wojen, jakie kiedykolwiek były organizowane. Są to również jedyne oficjalne konwenty Star Wars, na dodatek współtworzone przez Lucasfilm. Pierwszy z nich odbył się w 1999 roku w Denver, ostatni - w tym roku w Orlando. Przez te lata konwenty gościły na trzech różnych kontynentach, gromadząc za każdym razem dziesiątki tysięcy fanów. Łącznie odbyło się osiem edycji: Celebration I-VI w Stanach Zjednoczonych, Celebration Europe w Londynie i Celebration Japan w Tokio.

Star Wars Celebration to impreza, na której każdy fan znajdzie coś dla siebie. Zarówno ten chcący na żywo zobaczyć aktorów znanych z filmów, jak i poznać ulubionych pisarzy czy rysowników. Na konwencie swoje miejsce znajdą również kolekcjonerzy, fani w strojach, budowniczy gadżetów oraz osoby chcące rozwinąć swoje zdolności manualne poprzez np. uczestniczenie w warsztatach origami. Praktycznie nie ma dziedziny powiązanej z Gwiezdnymi Wojnami, której taka impreza by nie obejmowała.

Zachęcamy do przeczytania przygotowanej specjalnie dla Was relacji z ostatniej odsłony tego konwentu – Star Wars Celebration VI, który odbył się 23-26 sierpnia 2012 roku w Orlando na Florydzie.(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Tagi: Celebration (9) Disneyland (14) Konwent (55)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.