TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu wiedzowego :: Bastion

Regulamin konkursu wiedzowego Bastionu Polskich Fanów Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu pt. wiedzowego przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs wiedzowy organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa w dniach określonych w newsie otwierającym konkurs.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle odpowiedzi do konkursu,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
d) nie znajduje się na czarnej liście konkursowej.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, ksywka - login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 6. Liczba pytań z których składa się konkurs jest określona w newsie go otwierającym. Za podanie prawidłowej odpowiedzi na każde z pytań uczestnik konkursu zdobywa 1 lub 2 punkty (zaznaczone przy pytaniu).

§ 7. Zwycięzcą zostaje osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie losowanie.

§ 8. Prawidłowe odpowiedzi zostaną opublikowane wraz z listą zwycięzców.

§ 9. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie odpowiedzi na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Omnibus XII"

§ 10. Nagrody, których fundatorem jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro, zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca.

§ 11. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 12. Nagrody ufundowane przez sklep taniejniema, zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 13. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 14. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 15. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


TAGI: Konkurs (71)
Loading..