Kolekcjonerstwo

LEGO: 75005 Rancor Pit

Nazwa: Rancor Pit
Nr produktu: 75005
Premiera w USA: 2013
Cena w USA: 59,99 USD
Premiera w Polsce: 2013
Cena w Polsce: 329,99 PLN

Opis producenta:
Odtwórz słynną scenę z filmu „Gwiezdne Wojny: epizod VI — Powrót Jedi” za pomocą tego zestawu do łączenia! Mistrz Jedi Luke Skywalker został uwięziony w jamie rancora™ pod pałacem Jabby the Hutta. Musi uciec! Poszukaj wyjścia, zanim otworzy się brama i potężny rancor wkroczy do akcji! Walcz z rancorem za pomocą kości, nim pożre gamorreańskiego strażnika. Potem odszukaj tajny schowek z kluczem lub opuść bramę na potwora, zanim będzie za późno! Połącz ten model z zestawem LEGOŸ Star Wars 9516 „Pałac Jabby”, a otrzymasz dwupoziomową scenę z zapadnią prowadzącą do jamy rancora! Zestaw zawiera rancora, szkielet i 3 minifigurki: Luke’a Skywalkera, Malakilego i gamorreańskiego strażnika.

Informacje o produkcie:
  • Wiek: od 8 lat
  • Ilość klocków: 380
  • Figurki w zestawie: rancor, szkielet, Luke Skywalker, Malakili i gamorreański strażnikOceny użytkowników:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,67
Liczba: 3

Użytkownik Ocena Data
DarthBane66 10 2013-03-16 21:31:30
WeXo 6 2016-02-20 12:51:12
Dark Count 4 2013-05-31 22:33:24

Tagi: LEGO (213)

Komentarze (4)

OPis prosuktu: Mistrz Jedi Luk Skywalker... Mistrz Jedi ???? Powinno byc raczej Rycerz Jedi. Szkoda ze Luk jest bez miecza ale co zrobic. Jedynie Rancor jest wart uwagi tak szczerze :/ 6/10

Słabe Luke nie ma miecza, klatka nie może się równać z X-wingiem, lecz Racor wymiata

Ponownie nie rozumiem pochwały. Zestaw jest mierny, a może nawet mniej niż mierny. To sprawa gustu, ale na pewno nie zasługuje na najwyższą note, jaką dał mu użytkownik Bane.

Jak na tą cenę, zestaw mały, strukturą ubogi a projektem odstrasza.

- Zależność Cena/Jakość : niemal 60 $ za ... 380 klocków ? Doprawdy ? Dołożę ok 45 i mam dużo większy, wyzywający zestaw, który liczy ponad 1100 elementów. Tak ciężko pomyśleć ? Ktoś z Lego odwala chałturę wyceniając te średnie zestawy.
- Zestaw prosty i nudny. Niewiele modułów . I może więcej wcale nie trzeba ale otwierające się tu i tam wrota to trochę mało.
- Projekt zestawu jako taki również nie zaskakuje. Mało szczegółów, nawet nie starająca się udawać realistycznej, pastelowa kolorystyka, no i ta manifestująca się prostota. Jak na 8-9 latka ok, ale powyżej 9 masz prawo się czuć urażonym.

+ Nowatorskie ( szczególnie Rancor) figurki. Poprawnie wykonane i z pokaźną ilością rekwizytów.

Nota: 6/10

Dlaczego nie 5 lub mniej ? Zestaw jest całkiem stabilny i daje dużo możliwości młodszym użytkownikom, a to jest bodajże grupa docelowa, więc tu lekki plus.

Świetny zestaw.W sam raz pasuje do pałacu Jabby oraz skiffu.Jeszcze tylko Barka Jabby która wyjdzie w lato i jest git.Świetnie wykonany model Rancora.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.