TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: The Clone Wars 3D. Nowy wymiar przygody :: Książki

Autor: Praca zbiorowa
Oryginalny tytuł: Star Wars: The Clone Wars: 3D Activity Annual
Wydanie PL: Ameet 2013
Wydanie USA: Pedigree 2011
Przekład: ---
Ilustracja na okładce: ---
Stron: 64
Cena: 19,90 PLNRecenzja Lorda Sidiousa

Trudno oceniać tę pozycję inaczej niż przez analogię do Star Wars 3D. Nowy wymiar przygody. Właściwie poza tym, że ta książeczka koncentruje się na „Wojnach klonów”, reszta właściwie jest bez większych zmian.

3D jest jakby mniej tym razem. Prawdopodobnie dlatego, że przy kadrach z serialu wygląda ono gorzej. Bez okularów da się patrzeć, ale do przyjemnych ten widok nie należy. Więc w całej książeczce jest zaledwie kilka stron ze specjalnymi zdjęciami. Ale chodzi tu przecież o bajer, nic więcej.

W środku znajdziemy oczywiście quizy, rebusy i inne zabawy, ale główną atrakcją poza 3D jest tym razem opowiadanie, bazujące na odcinkach serialu. Podzielono je na trzy części „Siostry Nocy”, „Potwór” i „Wiedźmy z Mgieł”. Chyba jednak najfajniejszy jest element do składania, to przybornik na biurko z głowy Savage’a Opressa. Sam pomysł jest po prostu śmieszy, ale grunt że dziecko będzie mogło się pobawić wykonując to (i sklejając).

Wizualnie „Wojny klonów” wyglądają ciut lepiej, prawdopodobnie dlatego, że materiał źródłowy ma podobny poziom. To jak zwykle sprawia przyjemne wrażenie. A tak, kolejna atrakcja dla dzieci, które z pewnością będą miały, co robić.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 6/10
Jakość zdjęć: 7/10
Jakość informacji: 4/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 6 2014-09-16 22:07:31


TAGI: Ameet (134) Dla dzieci (157) The Clone Wars (271)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..