TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin komiksowego konkursu dymkowego :: Bastion

§ 1. Regulamin określa zasady Komiksowego konkursu dymkowego, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Komiksowy konkurs dymkowy organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 06.01.2014 r. do dnia 31.01.2014 r.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoją pracę na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, ksywka - login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojej pracy na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Uczestnik konkursu musi wysłać jeden fragment z uzupełnionymi dymkami by był brany pod uwagę jurorów. Dymki można uzupełnić tekstem w języku polskim lub angielskim.

§ 8. Jeśli na adres mailowy konkursu przyjdzie więcej fragmentów to uczestnik proszony jest o wyraźne zaznaczenie, który komiks ma być oceniany. Pozostałe, jeśli będą interesujące, znajdą się w galerii wyróżnionych, razem ze zwycięzcami.

§ 9. Uczestnik konkursu musi przesłać swoją pracę w formacie .jpg, .jpeg lub .png.

§ 10. Konkursowe prace oceniane będą przez komisję redakcyjną. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: zawartość humorystyczna, dopasowanie dymka do prezentowanej sceny, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas oceniania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danej ilustracji).

§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Komiksowy konkurs dymkowy 2". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ksywkę (używaną na Bastionie), fragment w załączniku a w wypadku dwóch lub więcej - zaznaczenie, który bierze udział w konkursie.

§ 12. Prosimy o wysyłanie prac z maila, którego używacie. Na ten sam adres będzie przesłana ewentualna informacja o przyznanych nagrodach. Długi czas oczekiwania na odpowiedź opóźnia rozesłanie wygranych wszystkim zwycięzcom.

§ 13. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda.

§ 14. Nagrody, których fundatorem jest firma ATOM Comics, zajmująca się sprzedażą amerykańskich komiksów, zostaną przyznane trzem najlepszym pracom.

§ 15. Redakcja zastrzega sobie możliwość nie przyznania kompletu nagród, w przypadku gdy poziom prac będzie niski.

§ 16. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 17. Nagroda ufundowana przez firmę ATOM Comics zostanie wysłana najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 18. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 19. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 20. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


TAGI: Konkurs (71)
Loading..