Bastion

Regulamin konkursu - Yody motto

Regulamin konkursu "Yody motto"


§ 1. Regulamin określa zasady konkursu "Yody motto", przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs "Yody motto" organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 28.11.2013 do 12.12.2013.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada aktywne* konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoją pracę,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, ksywka) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko).

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojej pracy na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Przesłana praca musi zawierać nowe motto, hasło, myśl mistrza Yody. Waszą myśl włożoną w jego usta, jego myśl napisaną Waszymi rękami, co ciekawego/śmiesznego/pouczającego mógłby powiedzieć mały, zielonoskóry Jedi.
Główną ideą konkursu jest hasło, które będzie oceniane w pierwszej kolejności, jako najważniejsze. Jeśli jednak chcecie umieścić je w memie, tekście z grafiką (własna lub z internetu - bez różnicy), czy nawet dwu-kadrowym krótkim komiksie - nie ma przeciwwskazań. W takim przypadku graficzna strona będzie dodatkiem do hasła.

§ 8. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać prac, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne, zbiory opowiadań etc.). Liczy się własna inwencja i pomysł.

§ 9. Uczestnik konkursu musi przesłać swoją pracę w postaci maila bądź dołączonego pliku .rtf lub .doc. Dodatkowego grafiki w formacie .jpg, .png lub .bmp

§ 10. Konkursowe prace oceniane będą przez komisję redakcyjną. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, oryginalność czy poziom humoru. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas oceniania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego opowiadania).

§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs Yody motto". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz nick (używany na Bastionie). W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda.

§ 12. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz opublikowane na Bastionie Polskich Fanów Star Wars.

§ 13. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 14. Nagrody zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 15. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 16. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 17. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )

*przez aktywne konto rozumie się aktywnego od pewnego czasu użytkownika, który jest widoczny zarówno na forum i/lub w komentarzach.


Tagi: Konkurs (69)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.