TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: Clone Wars :: Wojny Klonów

Nowe odcinki


Gwiezdne Wojny: Clone Wars to przygodowy mini-serial, składający się z 20 animowanych odcinków. 10 pierwszych części serii pojawiło się na antenie Cartoon Network w listopadzie 2003r. Dziesięć kolejnych części serialu będzie pokazywanych na Cartoon Network, od 29 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 19:30 i 20:20.

Odcinki 11-20 stanowią kontynuację animowanej sagi o Clone Wars. Najważniejszym wątkiem tej serii jest walka między Anakinem Skywalkerem i jego niedoszłą zabójczynią, Mroczną Jedi Asajj Ventress, protegowaną Hrabiego Dooku, nikczemnego lorda Sith. Równocześnie na równinnej planecie Dantooine Mace Windu zmuszony jest w pojedynkę stawić czoła armii Droidów. Yoda podejmuje się misji uwolnienia dwóch Jedi, Barris Offee i Luminary Unduli, uwięzionych na lodowatej planecie Ilum.
W niebezpiecznej misji towarzyszy mu Padme Amidala, C-3PO i R2-D2.

Najważniejszym wydarzeniem w drugiej serii Gwiezdnych Wojen: Clone Wars jest pojawienie się nowego czarnego charakteru, Generała Grievousa, który odegra istotną rolę w nowym filmie Gwiezdne wojny: Część III. W odcinku 20. kreskówki Gwiezdne Wojny: Clone Wars oddział rycerzy Jedi zostaje zdziesiątkowany przez pozornie niezniszczalnego, nowego wroga. Dopiero pod koniec 20. odcinka, wraz z końcem, widzowie mają szansę poznać potęgę mrocznego bohatera i jego porażającą technikę walki.

Animowana saga podejmuje opowieść w miejscu, w którym kończy się akcja filmu fabularnego Gwiezdne Wojny: Część II Atak Klonów – ukazuje więc początek Wojen Klonów, burzliwej wojny domowej, w której dawna Republika staje do walki z potężnym ruchem separatystów, dowodzonym przez siły zła. Każdy z odcinków pojawi się tylko na Cartoon Network.

Gwiezdne Wojny: Clone Wars powstały w wyniku współpracy między Lucasfilm a Cartoon Network Studios, a zrealizował je zespół, na którego czele stanął Genndy Tartakovsky, twórca kreskówek: Samurai Jack i Laboratorium Dextera .

Gwiezdne Wojny: Clone Wars wzbogacają historię Gwiezdnych Wojen o nowe postacie, bitwy i wątki, odkrywając kolejne szczegóły legendarnej opowieści. Animowana wersja Clone Wars ukazuje, jak waleczni Rycerze Jedi wiodą Armię Republiki przeciw rozlicznym i bezwzględnym przeciwnikom, rozrzuconym po całej galaktyce. Nowi bohaterowie, imponujące bitwy i zawiłe historie nadadzą sadze o Gwiezdnych Wojnach nowy, ekscytujący wymiar.


1 2 3 4 5 6 7 8 (9) 10


TAGI: Cartoon Network (6) Clone Wars (63)
Loading..