Książki

Akademia Jedi: Nowa klasa

Autor: Jarrett Krosoczka
Oryginalny tytuł: Jedi Academy 4: A New Class
Wydanie PL: Ameet, kwiecień 2017
Wydanie UK: Scholastic, lipiec 2016
Przekład: Jan Bitner
Ilustracje: Jarrett Krosoczka
Ilustracja na okładce: Jarrett Krosoczka
Stron: 176
Cena: 12,99 USD/22,99 PLN


Opis

„Nazywam się Victor Starspeeder i właśnie zostałem przeniesiony do Akademii Jedi. Tak, TEJ Akademii Jedi! Ale numer, co? Chociaż moja siostra już tam chodzi i mówi, że będę dla niej kulą u nogi, to mało mnie to interesuje….”

Książka jest kontynuacją dobrze znanej na całym świecie serii o szkolnych przygodach młodych Padawanów. Dzieło Jeffreya Browna kontynuuje Jarrett J. Krosoczka – znany amerykański autor i ilustrator książek dla dzieci, dwukrotny laureat nagrody Children’s Choice Book Award za najlepszą książkę roku. Akcja, podobnie jak w trzech pierwszych tomach, toczy się w Akademii Jedi. Tym razem głównym bohaterem jest Victor – chłopiec, który jako nowy uczeń koniecznie chce zgłębić tajniki sztuczek umysłowych Jedi. Jednak nie jest to takie proste. Poza wymagającymi nauczycielami, pełnymi tajemnic kolegami, bohater musi jeszcze stawić czoła... kółku teatralnemu.Oceny użytkowników:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 9,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
szymon3258 9 2017-08-21 22:08:43

Tagi: Akademia Jedi (seria dla dzieci) (6) Ameet (123) Dla dzieci (155) Jan Bitner (3) Jarrett Krosoczka (2) Scholastic (109)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.