TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci: Na ratunek Wookiem :: Książki

Autor: Meredith L. Rusu
Oryginalny tytuł: Rebels: Ezra's Wookiee Rescue Read-Along Storybook and CD
Wydanie PL: Ameet, listopad 2014
Wydanie USA: Disney–Lucasfilm Press, październik 2014
Przekład: ---
Ilustracje: ---
Ilustracja na okładce: ---
Stron: 32
Cena: 6.99 USD/19,99 PLN


Opis

Star Wars Rebelianci to kontynuacja historii dla fanów słynnych Gwiezdnych Wojnach.

W galaktyce nastały mroczne czasy. Imperium pokonało wszystkich Jedi i przejęło wiele planet. Jedną z nich była Lothal – mały rolniczy świat na Zewnętrznych Rubieżach. To właśnie tu formuje się oddział Rebeliantów i staje do walki przeciwko Imperium. Do drużyny śmiałków dołącza chłopiec o imieniu Ezra. Pozbawiony rodziny i najbliższych nauczył się radzić sobie w trudnych czasach. Czy znajdzie wśród nich przyjaciół? I czy wraz z nimi będzie potrafił stawić czoła potężnemu przeciwnikowi?

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to historie, dzięki którym młodzi czytelnicy poznają filmowe i serialowe przygody swoich ulubionych bohaterów. W ramach cyklu ukazały się tytuły cieszące się zainteresowaniem kolejnych pokoleń. Do każdej książki dołączona jest płyta CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu lub serialu. Słuchowisko jest atrakcyjną formą przekazu, która sprawia, że dzieci chętnie angażują się w opowieść, dzięki czemu mają szansę rozpocząć swoją przygodę z czytaniem.

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: Ameet (132) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (186) Dla dzieci (160) Meredith Rusu (8) Read-Along Storybook and CD (10) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (151)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..