Różne

Star Wars: Rebelianci #3/2016

Wydanie PL: Egmont 2016
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Cena: 9,99 PLN
Stron: 30

Recenzja ShaakTi1138

Chyba piszę ten sam tekst po raz kolejny, ale muszę to powiedzieć: poziom jakości pisma "Rebelianci" jest odwrotnie proporcjonalny do jakości komiksu. Tym razem niezły komiks, słabe pismo.

No właśnie, bo "Sekrety Sienara" to całkiem niezła pozycja, trochę wypisująca się z optymistycznego ducha komiksowych "Rebeliantów". Fajnie też, że w końcu na stronach z informacjami pojawiają się pozycje z drugiego sezonu - AT-TE tym razem - choć to i tak trochę poniewczasie, biorąc pod uwagę fakt, że seria już się skończyła. Zagadki z tego numeru też przypadły mi do gustu.

Piekielnie za to zirytowały mnie zabawki - zgodnie z zapowiedzią z zeszłego numeru miały być to dwie niespodzianki. Za to dostaliśmy roboramię Choppera i miotacz dysków w kształcie miecza - to samo, co było dołączone do pisma mniej więcej na początku. Zastanawiam się po prostu jak jest z dochodami "Rebeliantów", bo wygląda mi to na próbę pozbycia się zalegającego w magazynach towaru.

Mam mieszane uczucia dotyczące tego numeru. Zawartość jest całkiem niezła, ale prezenty po prostu rozczarowują. Może gdyby naprawić ten drugi element, to "Rebelianci" sprzedawaliby się lepiej?


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 5/10Oceny użytkowników:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 7,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
szymon3258 7 2016-07-30 19:15:46

Tagi: Anna Hikiert-Bereza (121) Egmont Polska (576) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (147)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.