Fandom

Star Wars Celebration Europe 2016

Exhibit Hall

Wielokrotnie podczas relacji z kolejnych Celebration wspominamy, że Exhibit Hall jest „sercem” konwentu. I tym razem uważamy, że jest to najlepsze określenie. Exhibit Hall to ta część imprezy na której znajdziemy m.in. sklepy, wystawy, stanowiska artystów, tatuażystów czy miejsce w którym aktorzy dają autografy. Każdy uczestnik konwentu przemierza Exhibit Hall wielokrotnie, idąc na poszczególne punkty programu, kupując gadżety czy też po prostu chodząc w oczekiwaniu na następny interesujący go punkt. Sprawia to, że to miejsce zdaje się ciągle żyć. Poniżej znajdziecie trochę zdjęć i opisów Exhibit Hall.

Jednym z elementów tegorocznego Exhibit Hall była wystawa kostiumów z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Jako, że pisaliśmy o niej wprost z konwentu to możecie ją zobaczyć w tym miejscu.


Centralna część wystawy


I szturmowcy


Inną wartą odwiedzenia ciekawostką na Exhibit Hall było „ILM X LAB” - w którym mogliśmy zakosztować wirtualnej rzeczywistości, przenosząc się na Tatooine. Dokładniej opisaliśmy swoje doświadczenie z tym w tym miejscu.


Za ścianą ILM X LAB


Jak wyglądała zabawa „z zewnątrz”


I podgląd na to co widzi gracz


Kolejną limitowaną atrakcją na którą można było się dostać z Exhibit Hall, był pokaz dronów Star Wars firmy Propel.


Rzut oka na drona


I filmik pokazujący go w akcji


Poniżej znajdziecie wybrane zdjęcia z pozostałych atrakcji, stanowisk i cosplayerów których można było znaleźć na Exhibit Hall. Większość zrobiona została jeszcze przed oficjalnym otwarciem imprezy, stąd niewielka liczba ludzi na nich.

1 2 (3) 4 5 6 7


Tagi: Celebration (9) Konwent (55) Relacja (301)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.