TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: Zadanie: naklejanie! (2017) :: Książki

Autor: Opracowanie zbiorowe
Oryginalny tytuł: Star Wars: Zadanie naklejanie
Wydanie PL: Ameet, grudzień 2017
Wydanie USA: ---
Przekład: ---
Ilustracje: ---
Ilustracja na okładce: ---
Stron: 16
Cena: 11,99 PLN


Nota wydawnicza (Ameet, 2017)
W odległej galaktyce Najwyższy Porządek nadal silnie trzyma władze. Jednak jeszcze nie wszystko stracone… Rebelia czuwa, pokładając dużą nadzieję w młodej Jedi, Rey, która szkoli się pod okiem samego Mistrza Luke’a Skywalkera. Wesprzyj bohaterów swoją Mocą, rozwiązując zadania i łamigłówki. W książce znajdziesz też mnóstwo naklejek wielokrotnego użytku.


Recenzja ogóra
Star Wars: Zadanie: naklejanie! to kolejna pozycja z cyklu „W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi”, która ukazała się pod koniec 2017 roku w naszym kraju nakładem wydawnictwa Ameet. Jest to książeczka przeznaczona dla najmłodszych wraz z ponad 500 naklejkami, która miała za zadanie umilić najmłodszym oczekiwanie na Epizod VIII.

Również dzisiaj, po premierze Ostatniego Jedi można śmiało zainteresować się tym tytułem, który wypełniony jest po brzegi zadaniami, do rozwiązania posłużą nam kolorowe naklejki dołączone do książeczki. Wśród nich znajdziemy zarówno te jednorazowe jak i te do wielokrotnego użytku, dzięki czemu niektóre łamigłówki można rozwiązywać na wiele różnych sposobów i za każdym razem dobrze się przy tym bawić. Na 32 kolorowych stronach spotkamy bohaterów znanym nam zarówno z Przebudzenia Mocy jak i Ostatniego Jedi takich jak Rey, Finn, Rose, Poe Dameron, Kylo Ren czy też Luke Skywalker, którym niejednokrotnie będziemy musieli pomóc w rozwiązaniu wielu zagadek, w których pomogą nam naklejki. Zadania, które czekają na najmłodszych są proste i nie powinny sprawić problemów najmłodszym fanom, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby rodzice pod pretekstem pomocy mogli się bawić razem ze swoimi dziećmi stawiając czoła kolejnym zagadkom i pomagać przy tym naszym ulubionym bohaterom z odległej galaktyki.

Star Wars: Zadanie: naklejanie! to książeczka dla dzieci, która powinna się spodobać najmłodszym fanom Gwiezdnych Wojen, a ponad 500 naklejek sprawi, że ich zabawa może stać się jeszcze ciekawsza. To także dobra pozycja dla rodziców, którzy chcieliby spędzić czas ze swoimi pociechami w przyjemny i pożyteczny sposób.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 6/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
ogór 6 2018-02-05 21:56:34


TAGI: Ameet (128) Dla dzieci (153) Naklejki (30) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (26)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..