TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu - Hunt on Celsor 3 :: Ruch Oporu

Tytuł oryginalny: Hunt on Celsor 3

numer odcinka: 2x04/25
Reżyseria: Brad Rau
Scenariusz: Sharon Flynn
Data emisji (USA): 27.10.19
Data emisji (Polska): 30.11.19
Dokumenty o odcinku: „Bucket's List” (EN)


Bohaterowie:
Kazuda Xiono, Neeku Vozo, Torra Doza, Jarek Yeager, Imanuel Doza, Hype Fazon, Griff Halloran, Freya Fenris, Bo Keevil, Synara San, Kragan Gor.


Opis:
Piraci zgłaszają się, by znaleźć jedzenie dla Kolosa, lecz Kaz im nie ufa; chłopak i Torra ruszają na polowanie, lecz natrafiają na spore problemy.


Ciekawostki:

 • Jakoosk i Celsor 3 pojawiły się w poprzednim odcinku, „Live Fire”, lecz były nienazwane. Ich miana nareszcie padają tutaj.

 • W pewnym momencie kryzysu związanego z brakiem jedzenia Bolza miał powiedzieć, że skończyły mu się gorgi, na co Orka i Flix mieli schować swojego zwierzaka, Bitey'ego.

 • „Melancholijne wspomnienia Kragana o piratach polujących na zwierzynę to aluzja do czasów, gdy na naszej planecie łowiono wieloryby”, mówi Pablo Hidalgo z Grupy Opowieści. „Pirat ma na myśli zapewne starożytne statki goniące purgille czy kosmiczne ślimaki”.

 • We wcześniejszym zarysie odcinka Kaz kupował ciężki blaster od Fliksa i Orki (za pieniądze Tam, ponieważ chłopak jest wiecznie spłukany). Uproszczono ten wątek i broń stała się porzuconym projektem dziewczyny.

 • „Gdy projektowałam kurtki Kaza i Torry, miałam nadzieję zrobić coś podobnego, co nosiła ekipa kręcąca «Imperium kontratakuje»”, mówi Amy Beth Christenson. „W ostatecznym projekcie ubranie Kaza ma takie samo pikowanie, lecz zachowało kolory charakterystyczne dla chłopaka. A kurtka Torry została zainspirowana tą, którą nosiła Leia w bazie Echo”.

 • W wyciętym z odcinka żarcie miała być mowa o tym, że mięso jakooska smakuje okropnie (choć Bolzie by smakowało). Więc zamiast celować w śmieszność, postanowiono dać załodze „Kolosa” natychmiastowe gastronomiczne zwycięstwo.

 • Grill widziany pod koniec odcinka wygląda zaskakująco podobnie do tego w „Ronto Roasters” w Galaxy's Edge - a do tego to czysty przypadek! Zaprojektowano je oddzielnie, a wyszły niemal identycznie.

 • Znaki reklamujące gorgi Bolzy zostały przekreślone i teraz polecają mięso jakooska.

 • Speagulla wlatującego w ekran wyświetlający niebo dodano bardzo późno do odcinka. Przepraszamy, speagullu.

Ciekawostki Bastionowiczów
 • Kurtka Torry to aluzja nie tylko do Lei, lecz także do stroju, który nosiła Padme w „Wojnach klonów” Tartakovsky'ego - zwano go swego czasu „snow bunny”.

 • To pierwszy odcinek, w którym kapitan Doza występuje bez czapki.

Autorzy ciekawostek: Denarian, Hego Damask, ShaakTi1138.


Temat na forum.


Poprzedni odcinek Spis odcinków Następny odcinek

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 5,00
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Adakus 6 2021-02-18 00:36:31
ShaakTi1138 4 2019-10-28 20:31:15


TAGI: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (42)
Loading..