TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu - Breakout :: Ruch Oporu

Tytuł oryginalny: Breakout

numer odcinka: 2x13/34
Data emisji (USA): 29.12.19
Dokumenty o odcinku: „Bucket's List” (EN)


Bohaterowie:
Kazuda Xiono, Jarek Yeager, Synara San, Norath Kev, Ax Tagrin.


Opis:
Kaz i Norath próbują pomóc swoim przyjaciołom, lecz są ścigani przez śmiercionośnego łowcę nagród.


Ciekawostki:

  • W tym epizodzie nieomal nie pojawiła się trzecia szpieg. Jej imię: Amleto, Elominka. Choć ostatecznie została wycięta z aktu, to może zobaczymy ją pewnego dnia? [Jej pracę koncepcyjną widać w „Bucket's List” - przyp. tłum.].

  • Kluczowy moment, w którym pojawiała się Amleto, został zastąpiony tym z udziałem ulicznego sprzedawcy z poprzedniego epizodu. Mimo że ów obywatel nie mówi po angielsku (albo, in-universe, w basicu), to jego dialogi zostały faktycznie napisane, aby było wiadomo jak ma brzmieć obcy bełkot.

  • Czy sprzedawca wygląda znajomo? Jeśli tak, to dlatego, że jest Gabdorinem, przedstawicielem rasy, która pojawiła się po raz pierwszy w „Przebudzeniu Mocy” wraz z osobą Quiggolda, partnera Karmazynowego Kosarza. Obu ich widać w zamku Maz.

  • „Durosi w zbroi szturmowca mają szczególną tendencję do pojawiania się co jakiś czas w gwiezdnowojennych opowieściach”, mówi Oficjalnej Pablo Hidalgo z Grupy Opowieści. W TCW to Cad Bane ukrywał się w zbroi klona. W Legendach Mysz, durosjański agent rebelii wdział uniform szturmowca. Kto wie kiedy następnym razem przedstawiciele tej rasy pojawią się w niesławnym pancerzu?

Ciekawostki Bastionowiczów
  • Tekst Kazudy o zepsutych drzwiach to aluzja do słynnej sceny z Hanem próbującym opóźnić imperialnych na Gwieździe Śmierci w „Nowej nadziei”.

Autorzy ciekawostek: Hego Damask.


Temat na forum.


Poprzedni odcinek Spis odcinków Następny odcinek

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 7,50
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
ShaakTi1138 8 2019-12-30 12:50:11
Adakus 7 2021-02-23 13:54:54


TAGI: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (42)
Loading..