TWÓJ KOKPIT
0

Tłumaczenia :: Książki

Są opowiadania, e-booki oraz książki z Gwiezdnych Wojen, które na 100% nie zostaną nigdy wydane w naszym kraju. Nie oznacza to wcale, że są one gorsze od tych, które mieliśmy już okazję przeczytać. Nie każdy fan SW zna język angielski w takim stopniu, by móc z pełnym zrozumieniem przeczytać taką pozycję w oryginale. Dlatego właśnie my, dwaj znani Wam z forum użytkownicy Bastionu Polskich Fanów Star Wars – Shedao Shai oraz Freedon Nadd, postanowiliśmy zainicjować pewną akcję. Akcję tłumaczenia tych dzieł na język polski. Znaleźliśmy już poparcie wśród kilku osób, które tak jak my, poszły za tą ideą, i pomagają nam w tłumaczeniach oraz korekcie. Wierzymy, że chętnych będzie przybywać, bo, jeśli nasza inicjatywa spotka się z zainteresowaniem z Waszej strony, oraz jeśli nie będzie problemów z prawami autorskimi, zamierzamy w przyszłości zająć się całymi książkami. Tak więc, zapraszamy Was do czytania naszej systematycznie powiększającej się biblioteczki... i niech Moc będzie z Wami!


Sortuj według dat dodania · Sortuj chronologicznie


Rezultaty naszej pracy:


Bastion Polskich Fanów Star Wars, Stopklatka i tłumacze nie czerpią żadnych dochodów za opublikowanie powyższych treści. Tłumaczenie jest wykonane dla fanów, przez fanów.


TAGI: Ari Marmell (3) Elaine Cunningham (7) John Jackson Miller (68) Paul S. Kemp (11) Ryder Windham (61) Timothy Zahn (36) Troy Denning (24)
Loading..