TWÓJ KOKPIT
0

SWORA - O organizacji :: Klasyczna Trylogia

S.W.O.R.A. to skrót od nazwy Star Wars The Outer Rim Alliance, czyli w wolnym tłumaczeniu na język polski: Gwiezdnowojenny Sojusz Odległych Rubieży.

Organizacja jest swoistym pomostem dla fanów z całego świata. To miejsce spotkań fandomów z każdego kontynentu i to w kilku formach. Tutaj można wymienić doświadczenia i wiedze oraz pokazać innym jak wygląda życie lokalne fana Star Wars w jego zakątku globu. S.W.O.R.A. to idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś nowego, zarówno o samym sposobie kultywowania Gwiezdnych Wojen, jak i miłego spędzenia czasu z przyjaciółmi z innych krajów.

S.W.O.R.A. posiada własne forum, a raz w miesiącu organizuje międzynarodowe czaty na które każdy może zaglądnąć i porozmawiać z innymi fanami. Na głównej stronie SWORA.net pojawiają się też newsy o najnowszych wiadomościach z stowarzyszonych fandomów, jak i samej organizacji. Poniżej znajdziecie adresy internetowe strony i forum organizacji:

SWORA.net
forum SWORA

28 stycznia 2008 roku, Gerald Home - aktor z "Powrotu Jedi", który wcielił się w postacie Tesseka i oficera rasy Mon Calamari - objął funkcję oficjalnego ambasadora organizacji.

Oficjalne logo Sojuszu zaprojektował Jan „Long” Okulewicz, natomiast oficjalną naszywkę Michal „Darth Guzes” Guzewski. Obie prace prezentujemy poniżej:
Logo S.W.O.R.A.

Naszywka S.W.O.R.A.
TAGI: fani (17) SWORA (2)
Loading..