Fandom

Raport z XIX Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

„Ja jestem z Kielc
tak na mnie Ślązaki wołają
a w Małopolsce się spotykają ...”
JORUUS

Dnia 11 grudnia 2004 r. odbyło się XIX Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Było to jubileuszowe spotkanie, bowiem dwa lata temu miało miejsce pierwsze SŚFSW. Miejscem zdarzenia był klub „Program” w Gliwicach.

Stężenie Fanów SW tego dnia było wyjątkowo duże; już na dworcu PKP w Katowicach skąd ja, niżej podpisany i moja towarzyszka mieliśmy udać się pociągiem do punktu docelowego, napotkaliśmy kilka znajomych twarzy. Byli to, w kolejności przypadkowej: Tremayne, Danni, Ricky Skywalker, Jaya, Volrath i Rael. W takim składzie wdarliśmy się, stwarzając nie lada zamieszanie, do naszego środka transportu, gdzie kilka następnych osób ukazało się naszym oczom. Byli to: Gunfan, Otas oraz ceta. Już w jedenastkę dojechaliśmy bez większych problemów na stację w Gliwicach. Tam oczekiwali nas już Kyle Katarn, JORUUS i toda. Razem udaliśmy się pod właściwy punkt zbiorny (klub „Spirala”), gdzie czekali już na nas Ganner, Corran Horn, Jag Fel, dwóch młodszych fanów z mamą oraz kilku bliżej nieznanych mi, nowych na spotkaniu fanów z okolic Tarnowskich Gór. Już w komplecie wyruszyliśmy do w/w miejsca spotkania, klubu „Program”. Gdy się tam znaleźliśmy - spotkanie zaczęło się na dobre. Dyskusje przy użyciu %Mocy% na tematy Gwiezdnej Sagi i nie tylko całkowicie ogarnęły „Program”. Ci, którzy nie dyskutowali na żaden temat, z zaciekawieniem oglądali „Powrót Jedi”, który właściciel klubu zgodził się puścić na swoim odtwarzaczu. Fani nie zapomnieli oczywiście o zachowaniu klimatu świąt -odbyła się prezentacja bombek ŕ la Gwiazda Śmierci (do wglądu na zdjęciach). Z okazji, że było to jubileuszowe spotkanie, fani przygotowali dla koordynatorów drobne upominki (również na zdjęciach) służące do przechowywania wysoko stężonej %Mocy% :) . W międzyczasie odbyło się kilka meczy w piłkarzyki, Rebelia-Imperium. Do dziś nie wiem, kto wygrał, wiem tylko, że JORUUS oszukiwał :P.

Około godziny ósmej zaczęliśmy udawać się powoli do swoich domów. Grupą jadącą w stronę Katowic znów bez większych problemów dotarliśmy do dworca PKP w Gliwicach, skąd zabrał nas pociąg do Katowic. Nim tam dotarliśmy, pożegnaliśmy się w Zabrzu z kilkoma osobami, później na samym dworcu w Kato pożegnaliśmy ekipę z Bielska, a następnie rozeszliśmy się do domów kończąc tym samym XIX SŚFSW.

Raport (za drugą próbą) napisał
Switchet_The_Ewok (dla przyjaciół Switch:) )Kto był:
Arien Yage
Banita
ceta
Corran Horn
Danni
Darth Rothaar
Ganner
gość 1
gość 2
Gunfan
Jagged Fel
Jaya
JORUUS
Kalak
kucia
Kyle Katarn
Meg
Merkus
Otas
pirzama
Rael
Ricky Skywalker
Switch
toda
Tremayne
Volrath
White Rider


Tagi: Gliwice (1) Relacja (301) Śląsk (28)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.