TWÓJ KOKPIT
0

Statki i pojazdy :: Atak klonów

UWAGA: opisy zawierają SPOILERY

Hot-Rod Speeder
Pojazd należący do Anakina posłuży mu do ścigania Zam Wesell po ulicach Coruscant. Ma on charakterystyczny wygląd stylizowany na pojazdy pokazywane we wcześniejszych produkcjach sf takich jak: 5 Element czy Łowca Androidów.

Nubian
Statek senator Padme nazwiązuje swoim stylem do tego, który widzieliśmy w Mrocznym Widmie. Zostanie on wysadzony juz na Coruscant podczas zamachu.

Naboo Fighter
Dobrze znane żółte myśliwce z Naboo zobaczym jako eskortę statku senator Padme.

Jedi Fighter/Obi-Wan`s Ship
Myśliwicem tym Obi-Wan Kenobi udał się na Kamino, a później ścigał Jango Fetta w pasie meteorytów. Doug Chiang zajmujący się concept artami przyznał, że inspiracją dla tego statku były gwiezdne niszczyciele Imperium. Statek ten posiada logo, które w późniejszym okresie stanie się emblematem Imperium.

Slave I
Statek Boby Fetta powraca i nareszcie będziemy mogli zobaczyć jego całe uzbrojenie oraz wnętrze.

Swoop bike
Pojazd ten pojawi się na Tatooine, najprawdopodobniej jako własność Owena Larsa.

Republic Military Cruiser
Statek desantowy. Najprawdobniej wyprodukowany z polecenia Starej Republiki posłuży do przetransportowania Klonów na Geonasis.

Rickshaw Speeder
Pojazd ten zobaczymy na Tatooine. Anakin i Padme użyją go w podróży po Mos Espie.

Federation Droid Control Ship
W Epizodzie II powraca Federacja Handlowa a wraz z nią cała technologia. Tym razem jednak Droid Control Ship ma być tylko okrętem flagowym Nute Gunraya, nie będzie on służył jako przekaźnik mocy dla Super Battle Droidów.

Federation Droid Starfighter
Najdziwniejsze myśliwce w galaktyce to kolejny twór Federacji, który powraca w Epizodzie II aby wspomóc separatystów Counta Dooku w bitwie o Geonasis.


TAGI: Epizod II: Atak klonów (65)
Loading..