TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords :: Gry

Tytuł: Star Wars Knights of the Old Republic II: Sith Lords
Rok wydania: 2005
Oficjalna strona:
Oficjalna strona pl:
Typ: RPG/Przygodowa
Platforma: Windows, Mac, Linuks, Xbox, Nintendo Switch, Android, iOSDarth Sion
Zredukowany do wraku niegdyś potężnego człowieka, Darth Sion jest Lordem Sith utrzymującym się przy życiu jedynie niezwyciężona siłą woli... Każda kość jego ciała była wielokrotnie łamana i nastawiana, zmieniając go w potworną kombinację ran i urazów - co jest źródłem ciągłego bój, nad którym góruje jedynie nienawiść i głód władzy Ciemnej Strony Mocy.

Sion jest niewiarygodnie trudny do pokonania - jest panowanie nad własnym ciałem (jakkolwiek nie byłoby ono zniszczone) daje mu ogromną witalność, a stan permanentnej agonii pozwala mu ignorować ataki i rany, które powaliłyby zwykłą żywą istotę... lub nawet innego Jedi.

Podobnie jak większość Lordów Sith, Sion posiada cel, utrzymujący go przy życiu pomimo wszelkich przeciwności. Ten zimny i okrutny zabójca, znajdujący satysfakcję jedynie w zadawaniu bólu i cierpień innym, stając na czele podobnych mu sekty Sithów-zabójców postawił sobie za cel zniszczenie za wszelką cenę Zakonu Rycerzy Jedi.

Star Wars Knights of the Old Republic II: Sith Lords jest kolejnym rozdziałem historii rozpoczętej w Grze Roku 2003.

Unikalne tło historyczne w postaci Starej Republiki 4000 lat przed Epizodem I "Gwiezdnych Wojen" zapewnia Sith Lords całkiem nową jakość w postaci niezwykłego scenariusz, postaci, klas bohaterów, lokalizacji i mocy Jedi.

Mniej więcej 5 lat po wydarzeniach znanych z Star Wars: Knights of the Old Republic Jedi ulegli prawie całkowitej zagładzie z rąk swych zaprzysięgłych wrogów, Sithów. Galaktyka nadal pozostaje w stanie chaosu i Republika nadal nie jest w stanie bronić tworzących ją światów. Zabójcy Sithów polują na kogoś, kto według nich jest ostatnim z Jedi. Na tego, który trzyma losy galaktyki w swoim ręku. Na Ciebie...

Oprócz nowego scenariusza, w Sith Lords spotkasz również fascynującą galerię postaci oraz nowych, niezwykłych przeciwników. Korzystając z ponad 30 nowych Mocy, gracz może np. wykorzystać słabość umysłów przeciwników, aby popchnąć do wewnętrznej walki lub widzieć przez ściany i rozpoznawać charakter innych postaci. Gracze eksplorują i walczą na 7 różnych światach, w tym w kolonii górniczej na Pegasus oraz na Telos, pustkowiu które zaczyna znów tętnić życiem po ataku znanym z pierwszej części gry.

Po stworzeniu swojej postaci gracz od początku może korzystać z jej unikalnych zdolności, jak również podzielić drużynę aby wykonywać różne zadania poboczne. Walcząc o przyszłość Republiki i Zakonu Jedi gracz będzie musiał zdecydować czy pozostanie przy Jasnej Stronie Mocy, czy też ulegnie pokusie wykorzystania jej Mrocznej części.... Los galaktyki pozostaje w Twoich rękach.

 • Druga część Star Wars: Knights of the Old Republic - zdobywcy ponad 35 tytułów "Gry Roku"
 • Nowy, wciągający scenariusz ulokowanym w tym samym okresie Starej Republiki
 • Siedem różnych światów - pozwalających na podróżowanie w zupełnie różnych warunkach, łącznie z symulacją takich efektów pogodowych jak deszcz i śnieg
 • Ponad 60 nowych cech i Mocy (łącznie z nowymi efektami graficznymi)
 • Wiele nowych cech obronnych i ofensywnych, pozwalających na dowolny rozwój postaci
 • Arsenał nowych broni z funkcjami ich modyfikacji - takich jak np. wyrzutnia rakiet mocowana na nadgarstku
 • Setki nowych postaci z którymi można się komunikować
 • Drużyna ponad 10 postaci z których każda posiada swoje unikalne cechy i osobowość
 • Sześć nowych klas postaci takich jak np. płatnerz Jedi i zabójca Sith pozwalających na unikalny rozwój Twej postaci
 • Rozwinięty system walki dający więcej opcji, strategii oraz mnóstwo towarzyszących animacji
 • Ponad godzina nowej, orkiestrowej muzyki kompozytora Lucas Arts Marka Griskeya
 • Gra w pełni wspierana głosem postaci (tak samo jak w pierwszej części)
 • Możliwość pobrania dodatkowych danych na konsoli Xbox
 • Gra Obsidian Entertainment, grupy założonej przez twórców Fallout, Icewind Dale, Baldur's Gate, Dark Alliance i Planescape: Torment

Opis pobrany ze strony dystrybutora.
Recenzja Dartha Kasy

Słynny KotOR wysoko zawiesił poprzeczkę swojemu sequelowi. Świetny klimat, rewelacyjna fabuła i klimatyczna ścieżka dźwiękowa współgrały ze sobą, silnie oddziaływując na gracza i wynosząc tę produkcję do panteonu gier spod znaku Star Wars. Przy takim sukcesie byłoby dziwne, gdyby ktokolwiek mógł się oprzeć porównywaniu jedynki z The Sith Lords.

Tak się składa, że przyszło mi dostać obydwie gry w tym samym momencie, więc wszystkie różnice rzuciły mi się w oczy szczególnie mocno. Na początku dostrzegłem drobiazgi, takie jak zupełnie zmieniony interfejs, do którego trzeba się było przyzwyczaić. Natychmiast zauważyłem jednak także jedno z największych usprawnień, których dokonano w stosunku do jedynki – możliwość poddania modyfikacjom niemalże dowolnej broni czy pancerza na setki sposobów. Obiektywnie patrząc, duży plus – chociaż z drugiej strony sprawiło to, że tempo rozgrywki nieco się zmniejszyło (całe kwadranse spędzane w warsztacie...). Innym wartym odnotowania ulepszeniem był na pewno zmienny wygląd postaci – inny przy czynieniu mrocznych uczynków, a inny przy trzymaniu się jasnej ścieżki (co ważniejsze, nie pozostawało to niezauważone – grając po ciemnej stronie musieliśmy niekiedy słuchać, że np. nasi rozmówcy znają bardzo dobry krem do skóry).

Wiele aspektów pozostało jednak niezmiennych. Nad grafiką zdecydowanie nie ma się co rozwodzić, gdyż jest to sprawa najzupełniej poboczna, a ponadto nie różni się ona zbytnio od tej w poprzedniej części. Fajerwerków nie ma, ale nic nie razi „pikselozą” i nie przeszkadza w utrzymywaniu klimatu. Dużo ważniejszą sprawą jest ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez Marka Griskeya, obecnie cenionego już przez fanów artystę znanego także z pracy przy projekcie The Force Unleashed. Muzyka jest klimatyczna i znakomicie pasuje do scenerii – co więcej, większość utworów znakomicie słucha się nawet oddzielnie, nie tylko podczas rozgrywki. Szczególnie dobrze wypadają ścieżki skomponowane do pasywnego przemierzania lokacji – nieco gorzej wygląda to w przypadku walk, gdzie soundtrack po pewnym czasie może się nieco znudzić. Mimo wszystko na uwagę zasługuje wprowadzenie krótkich wstawek, umieszczanych w przejściu pomiędzy ścieżkam „bitewnymi” a spokojniejszymi kawałkami, które znakomicie spełniły swoją rolę, usuwając kontrast pomiędzy utworami agresywnymi i wolniejszymi.

Parę słów o samej rozgrywce. Na początku wymieniłem już niektóre istotne zmiany. KotOR II, tak samo jak jego poprzednik, jest typową grą RPG i jej głównym motywem (z technicznego punktu widzenia) jest rozwój naszej postaci i jej towarzyszy, których można podciągnąć do 30. poziomu doświadczenia (o ile, oczywiście, gracz wykorzystuje daną postać, a nie cały czas trzyma ją na pokładzie swojego statku). System ten nie różni się zbytnio od tego z jedynki i moim zdaniem wyszedł bardzo dobrze. Fakt, że KotORy były moimi pierwszymi grami z tego gatunku, a mimo to nie miałem żadnych problemów z rozwojem postaci, świadczy o intuicyjności tego procesu. Jeżeli gracz kompletnie nie ma pojęcia, w jaki sposób rozwijać postać, zawsze może robić to automatycznie – z tym że taki rozwój nie zawsze prowadzony jest w logiczny sposób, więc warto mieć oko na to, co sugeruje nam komputer. Jeśli chodzi o walkę, tutaj także został zastosowany sprawdzony system z pierwszej części. Zmienione zostało natomiast oddziaływanie głównego bohatera na innych członków jego drużyny – dzięki odpowiedniemu poprowadzeniu rozmowy czy dokonywaniu poprawnych wyborów (opowiadanie się po jasnej/ciemnej stronie Mocy) możemy zyskać lub utracić wpływy u któregoś z towarzyszy. Zmusza to do podejmowania większej ilości decyzji, gdyż zdarza się, że akurat mamy przy sobie dwóch kompanów, z których jeden wolałby, aby kogoś ostro zrugać, gdy tymczasem inny nie cierpi okrucieństwa. A jakież znaczenie może mieć dla nas ten wpływ? Cóż, jeśli cieszymy się szacunkiem danej postaci, więcej nam ona o sobie opowie, a może nawet da się przekonać do wyszkolenia jej w technikach Mocy.

Najistotniejszą częścią gry jest oczywiście fabuła, która wraz z muzyką jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za budowanie klimatu. Niestety, ten aspekt wypada w drugiej części nieco gorzej niż w pierwszej, ale nic dziwnego, gdyż jedynka była pod tym względem prawdziwym arcydziełem. Historia z The Sith Lords nadal jest ciekawa i wprowadza do kanonu SW intrygujące wątki. Można oczywiście narzekać na to, że scenariusz obydwu KotORów jest jednorodny i przewidywalny – w pierwszej części latamy po Galaktyce szukając Gwiezdnych Map, a w drugiej robimy to samo, z tym że tym razem naszym celem są mistrzowie Jedi. Wbrew pozorom jednak, tak jak w przypadku jedynki, tutaj też dostrzega się to jedynie przy podjęciu analizy fabuły, a podczas gry jest to niezauważalne. W KotORze II dzieje się wiele i są to wydarzenia emocjonujące, a jeśli dodać do tego piękne lokacje i intrygujących bohaterów, mamy obraz gry na długie miesiące (rozgrywka nie nudzi się szybko, biorąc pod uwagę to, że niektóre wątki wyglądają zupełnie inaczej przy grze drugą płcią lub po przeciwnej stronie Mocy). Osobiście szczególnie spodobała mi się gra na Dxun (grobowiec Freedona Nadda – niezapomniane miejsce) i na Korribanie, choć planeta ta miała dużo więcej do zaoferowania w poprzedniej części.

Na koniec pozostaje mi tylko potrząsnąć wszystkimi osobami, które jeszcze w The Sith Lords nie grały – warto! Warto, ponieważ fabuła gry jest bardzo ważna dla tamtego okresu historii SW. Warto, ponieważ jest tam zawarta kontynuacja paru wątków ze znakomitej pierwszej części. I wreszcie warto, ponieważ w KotORa II gra się po prostu świetnie, i każdy powinien się o tym przekonać.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 9/10
Fabuła: 9/10
Grywalność: 10/10
Grafika: 7/10
Dźwięk: 8/10
Muzyka: 9/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 9,30
Liczba: 220

Użytkownik Ocena Data
WuOJot 10 2021-09-08 16:08:06
Darth Hapdzide 10 2018-03-02 13:50:47
NieznajomyGość 10 2018-02-28 23:39:50
Arcann 10 2017-07-10 19:21:08
Darth Ponda 10 2017-06-19 13:43:52
disclaimer 10 2017-06-03 13:32:07
Wooki3 10 2015-12-29 19:18:48
Mikołaj Linkowski 10 2015-11-28 21:07:55
matikc25 10 2014-07-08 23:51:58
Krogulec 10 2014-06-03 17:32:37
agnes 10 2014-06-01 15:17:23
Jamboleo 10 2014-05-20 10:55:54
szolek 10 2014-02-11 14:14:01
Darth Enab 10 2013-07-29 16:06:01
Smoku64 10 2013-06-16 12:25:23
LordN 10 2013-03-04 11:49:08
Arasuum 10 2013-01-21 17:21:03
plokon 10 2012-11-28 17:59:43
awksom 10 2012-11-28 08:54:34
szczypiorofix 10 2012-11-05 17:02:53
Darth Spirit 10 2012-10-07 21:56:25
DarthBane66 10 2012-08-12 20:10:12
DarthMaul66 10 2012-08-12 20:03:05
księżniczka Leia 10 2012-08-07 10:16:16
smajlush 10 2012-06-10 13:14:26
princessleia 10 2012-05-05 13:00:31
Shedao Shai 10 2012-04-15 02:12:11
BartekGibek 10 2012-04-14 19:12:09
Avengers 10 2012-04-14 16:30:30
Qui-gonpl 10 2012-04-14 16:18:04
TheMichal 10 2012-03-28 09:20:04
andix 10 2012-03-27 21:36:24
igor93 10 2012-03-23 18:31:35
Christian 10 2012-03-17 23:55:26
CommanderWolffe 10 2012-02-08 09:39:45
Lord Bart 10 2012-01-28 16:00:02
everdark 10 2012-01-22 21:53:41
RafSwi7 10 2012-01-22 19:21:43
Reviusz 10 2012-01-06 15:09:41
luke skywalker961904 10 2011-07-05 20:31:21
Arnold8 10 2011-06-25 12:26:48
Piotr1234 10 2011-03-11 14:46:23
Darth Kasa 10 2011-02-26 23:28:52
Ren Kylo 10 2011-02-07 15:29:13
Elendil 10 2011-02-04 19:37:45
Darth Pieróg 10 2011-02-04 14:10:06
Bakuś 10 2011-01-23 09:43:41
mathew11111 10 2011-01-08 15:55:32
darthvader98 10 2010-10-22 20:55:49
Astro_Zombies 10 2010-10-13 19:40:17
Qel Asim 10 2010-10-03 23:08:57
Corran0 10 2010-09-29 20:44:46
Flying Piano 10 2010-07-27 00:43:35
Mastergrader 10 2010-07-04 13:36:59
kubolfredka 10 2010-07-01 11:07:32
Darth Grievous 10 2010-06-28 13:52:10
Max5005 10 2010-06-25 13:32:06
krzak 10 2010-06-16 20:49:02
wyczes 10 2010-06-15 20:18:34
NihilusR 10 2010-06-13 12:34:10
Mayteck 10 2010-06-12 08:35:58
Qnick1986 10 2010-04-11 20:21:05
acklay999 10 2010-03-27 22:13:06
anton 10 2010-03-17 13:08:23
Raham Kota 10 2010-02-10 09:09:12
Discess 10 2010-02-09 22:07:45
duży 10 2010-01-28 19:34:07
dark darth 10 2010-01-25 16:35:42
Draf2 10 2010-01-22 18:18:13
wiktor2322323323 10 2010-01-18 09:47:57
Barriss Offee 10 2009-11-25 08:23:26
Alpha17 10 2009-11-08 20:07:06
min302 10 2009-10-27 07:01:31
Revan1996 10 2009-08-09 22:19:48
Steelman 10 2009-07-21 23:08:02
VOJAS 10 2009-07-02 14:40:10
tomekfm 10 2009-06-29 17:47:28
jedi calamar 10 2009-06-08 22:33:58
Darth Mol 10 2009-05-30 01:23:08
gumonek 10 2009-04-27 19:49:25
Molook 10 2009-04-08 16:26:54
Maciejo 10 2009-04-01 14:23:07
Obi-Mace 10 2009-03-24 14:00:45
IMPERIUM MAN 10 2009-03-14 16:04:54
Doomus 10 2009-03-13 13:24:25
scaner26 10 2009-02-24 20:07:31
Mistrz Jedi Radek 10 2009-02-19 20:20:04
HcMaverick 10 2009-02-18 22:57:22
Galen Marek 10 2009-02-17 21:41:32
Storm Trooper 10 2009-02-13 20:00:32
neVen 10 2009-02-10 13:41:22
KyleKatarn 10 2009-02-04 17:19:23
Hialv Rabos 10 2009-02-02 20:17:06
elchupacabra 10 2009-01-09 18:19:28
Moskito1116 10 2008-12-27 15:49:12
Luke S 10 2008-11-14 20:36:53
LordNihilus 10 2008-10-17 22:51:38
Matistg98 10 2008-09-20 07:44:48
waca13 10 2008-08-11 11:40:09
Terrapodian 10 2008-07-03 14:51:52
Euzenobiusz 10 2008-06-15 17:26:07
borys_ru 10 2008-06-10 21:41:04
darthvader666 10 2008-06-04 15:53:34
baczynski 10 2008-05-11 16:30:52
wasyyll 10 2008-04-23 20:44:43
Jaskier89 10 2008-04-17 17:59:39
Darth Jakub 10 2008-01-26 13:06:11
Draygo 10 2008-01-17 18:09:27
StarMause 10 2007-12-26 18:21:16
Adri 10 2007-11-28 14:51:14
republic jedi 10 2007-11-12 15:14:07
Lucas 10 2007-11-11 12:51:59
Winters 10 2007-09-21 22:08:04
skejtMarcinek 10 2007-09-08 18:41:55
Crispin 10 2007-08-01 02:54:44
Darth Tyrannus 10 2007-07-07 23:43:03
Darth Slayer 10 2007-06-25 20:19:06
Darth_Chazz 10 2007-03-14 11:46:15
dooku18 10 2007-02-12 16:23:17
Kosan 10 2007-01-07 18:47:56
zdolniacha 10 2006-12-09 22:50:07
Articles 10 2006-10-28 11:40:39
cultist 10 2006-09-22 08:30:20
ReV 10 2006-09-20 22:59:21
sjach 10 2006-09-10 09:25:25
Darth Kubus 10 2006-09-07 16:31:01
Mistrz Fett 10 2006-08-26 00:02:38
lipa108 10 2006-08-22 12:56:29
marcin1994 10 2006-08-16 10:11:54
Apophis_ 10 2006-07-24 21:51:43
Kawus 10 2006-07-20 17:38:35
Syf Lord<yeah> 10 2006-06-26 09:20:39
Abe 10 2006-05-20 20:11:39
Dreamer 10 2006-05-19 15:25:25
Valorum 10 2006-04-09 12:58:47
supavader 10 2006-03-21 18:17:58
Losh Noita 10 2006-02-23 09:30:39
Daniel Skyfighter 10 2006-02-18 20:00:05
Nadiru Radena 10 2006-01-23 07:56:59
CichyMasteR 10 2006-01-13 15:32:06
Master Vrook 10 2006-01-01 14:17:15
DarkLordExarKun 10 2005-12-07 15:05:03
Browoszcz-88 10 2005-11-28 22:27:12
Mel 10 2005-11-06 10:59:40
Darth Taron 10 2005-11-03 18:41:10
bezimienny122 10 2005-10-06 14:21:29
dooku 10 2005-09-22 22:03:55
Hego Damask 10 2005-09-22 21:05:33
PsychO_GhouL 9 2019-11-15 11:17:16
Krajing 9 2016-02-05 20:52:28
weird.vector 9 2016-01-15 22:58:28
vader015 9 2015-11-30 11:02:44
Darth Bemol 9 2015-01-24 12:21:46
FEL-1996 9 2014-04-26 12:44:55
KOTORManiaK 9 2014-02-07 00:44:32
Biniek 9 2013-09-20 19:36:53
Aruetiila 9 2013-08-19 02:22:42
ShaakTi1138 9 2013-01-06 18:52:48
ozzik 9 2012-12-23 19:13:51
adrians96 9 2012-11-02 14:57:39
Kawopedia 9 2012-08-10 16:29:10
Murdock 9 2012-04-05 21:15:04
Darth Aleksus 9 2012-03-15 21:12:37
Lily 9 2012-02-12 19:06:45
Cuyir 9 2012-01-14 20:21:05
Eldron 9 2011-10-04 00:11:36
jacolino1996 9 2011-07-28 22:12:30
Ephant Mon 9 2011-05-27 13:44:26
GiP 9 2011-03-28 21:46:31
Lord Jabba 9 2011-03-24 16:06:16
jaroslaw1922 9 2011-01-06 09:08:48
darthdominik 9 2010-11-15 11:47:36
axl520 9 2010-03-13 19:43:22
Mirael 9 2010-02-17 16:53:31
Strid 9 2009-11-08 12:49:55
Louie 9 2009-02-19 12:39:27
SWkoleś 9 2008-12-08 17:49:41
agryppa 9 2008-09-08 17:02:20
Nestor 9 2008-08-15 10:51:38
K2K 9 2008-04-06 19:57:43
Shadow 9 2008-03-12 17:43:09
Adakus 9 2008-02-14 12:33:58
hAKE5 9 2008-02-07 18:40:52
Dorg 9 2007-08-30 17:14:59
zozo 9 2007-08-21 09:55:47
Mistrz Seller 9 2007-08-09 17:07:03
Jedi-Lord 9 2007-07-05 14:11:01
Forgotten Lord 9 2007-01-23 08:41:48
Adam Vader 9 2006-08-26 12:34:37
Matys Feet 9 2006-06-24 09:48:31
WIKspace 8 2021-03-25 09:24:02
Sifo-Dyass 8 2019-01-19 21:42:34
Staaszek 8 2018-06-03 18:53:11
Lukos06 8 2012-05-21 23:46:06
Darth Ka-Mi-Maru 8 2011-06-05 14:15:16
niktlubja 8 2009-12-31 23:07:26
Apokalips 8 2009-12-28 08:28:08
Darth_Shergar 8 2009-05-11 13:13:46
Rusis 8 2007-08-28 10:59:58
mgmto 8 2006-03-29 14:32:11
tomus 8 2005-09-27 18:02:21
szymon3258 7 2016-01-06 13:14:01
Serech Sken 7 2014-08-27 18:12:03
R2-r 7 2014-04-26 20:45:10
Peterbog 7 2012-04-14 22:41:19
ragnus 7 2012-02-13 10:08:50
kidi-en-fisto 7 2010-06-15 16:25:18
Balav 7 2009-09-15 15:39:04
Lara Notsil 7 2008-08-06 14:51:58
Lord Raider 7 2007-01-23 19:29:28
sebastian98 6 2013-12-23 18:47:50
Darth Invidious 6 2011-03-23 13:04:59
Lorn 6 2005-11-13 17:51:55
epizozeur 5 2012-11-07 19:48:54
kapitan rex 11 5 2010-03-27 08:59:52
Kyp Durron 4 2005-10-05 13:15:44
Cad Bane 2 2010-01-03 23:09:46
Rafix Vader 1 2010-02-13 21:57:19
Czaki111 1 2009-09-02 19:48:20
Red 5 1 2006-03-11 10:18:46


TAGI: Knights of the Old Republic II (2) LucasArts (74)

KOMENTARZE (262)

 • Sifo-Dyass2019-01-19 21:43:14

  Jedynka jakby tak lepszy klimat miała, ale też ok.

 • Ubi Dub Skubi Dub Kenubi2016-04-27 00:53:28

  Lepsza od pierwszej części. Fabuła jest słabsza, ale od początku można grać Jedi/Sith i jest więcej klas postaci dla użytkowników mocy.

 • sebastian982013-12-23 18:49:39

  Gra jest ogólnie fajna, ale w porównaniu z poprzednią wersją słabo wygląda. Brakuje krótkotrwałego epizodu początkowego z całkowitym brakiem mocy 6/10

 • Darth Invidious2013-05-12 18:35:01

  co prawda wole gry typu republic commando, the force unleashed 1 i 2 czy battlefronty, ale kupilem i jestem zadowolony 6/10

 • awksom2012-11-28 08:51:09

  ktoś miał taki problem jak ja mianowicie pod koniec instalacji już prze disc 4 kiedy brakuje paru procent pojawia się Error i się przerywa

 • Darth Spirit2012-10-19 16:42:03

  Bardzo dobra gra. Nie tak 'epicka' jak jedynka, klimat jest mroczniejszy. Historia ustępuje tej z 'jedynki', ale tylko trochę i w sumie ciężko spodziewać się żeby jej dorównywała :)Ulepszona grafika i animacja względem części pierwszej. Możliwość większej ilości modyfikacji i bardzo fajny bajer z traceniem lub zyskiwaniem wpływu na kompanów. Gorąco polecam wykorzystanie moda dodającego wycięty z powodu braku czasu content. 10/10

 • Darth Zabrak2012-09-17 07:33:48

  Zakupiłem tę grę, poczym zgodnie z instrukcją zainstalowałem. Po uruchomieniu gry przystąpiłem do tworzenia postaci i grania. Po przeleceniu napisów początkowych wprowadzających do fabuły wyskoczyło okienko - Program SW KOTOR 2 przestał działać w wyniku zaistnienia problemu. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, chociaż słyszałem że KOTOR 2 ma problemy z dwurdzeniowymi procesorami. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu, to prosze o pomoc.

 • gulasz2012-03-01 23:40:28

  zal i smutek bierze ze gra jest niedokończona,bo ma potecjał (np. style walki) tak to jest jak gra się wydaje planowo za wszelka cene

 • CommanderWolffe2012-02-08 09:39:36

  10/10

 • Cuyir2012-01-14 20:20:48

  W grę tą grałem stosunkowo niedawno, zakupiłem swoją kopię przy okazji reedycji związanej z powstawaniem gry The Old Republic. Jak wspominali poprzednicy gra jest lepsza pod względem technicznym, ma ulepszony gameplay i inny mroczniejszy klimat. I byłaby to gra wspaniała gdyby nie niedoróbki spowodowane krótkim czasem produkcji. Mimo to sama się broni. Tak samo jak część pierwszą, polecam.

 • Eldron2011-10-03 23:28:53

  Pod względem technicznym (zwłaszcza modyfikacji przedmiotów, wyboru stylu walki, drugim zestawem broni) ta część przebija jedynkę. Niestety fabularnie czegoś mi zabrakło, ponieważ nie miałem problemów w stylu "szkoda mi kończyć tą grę", takich jak w jedynce. 9/10

 • Darth Invidious2011-08-05 12:48:14

  Dla mnie szostka,ale mocna jest masa sprzetu,modyfikacji i bardzo duzo pracy podczas gry ,co zmusza do myslenia :) gra warta spedzania przed kompem tygodni ;) ale sterowanie nie przypadlo mi do gustu.to jest troszke nudne i za to nie bedzie wyzszej oceny.

 • Darth M`Arth2011-06-22 13:04:08

  Witam, ja mam problem z instalacja. Pod koniec instalacji pojawia się jakiś błąd. wiecie może co zrobić? Grę sobie wczoraj kupiłem, i nie wiem czy wymieniać...

 • Ephant Mon2011-05-27 13:45:53

  8/10; byłoby 10/10 gdyby nie było tak zbugowane (a grałem ostatni raz z najnowszych patchem i restoration project, dodającym parę questów i postaci i teoretycznie eliminującym bugi)

 • kapuwoj2011-04-07 16:00:46

  A bo wiesz kupuje na wielkanoc obie części, i dlatego chciałem po prostu wiedzieć, bo ja to sie na tym zabardzo nie znam...
  Wielkie dzięki ;)

 • Stele2011-04-07 14:26:55

  kapuwoj >> a dlaczego miałaby nie chodzić?Nie widzę przeciwwskazań.

 • kapuwoj2011-04-06 21:06:38

  [b]Mam pytanie [/b]
  Czy gra: [i]Star War: Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords[/i]
  Będzie działała na kompie z
  Kartą Graficzną NVIDIA GeForce 8400 GS
  Procesorem Genuine Intel(R) CPU 2160 @ 1.80GHz
  Proszę o szybką odpowiedz,
  Byłbym bardzo wdzięczny...
  A przy okazji Pozdro dla wszystkich ;]

 • darth kiełbasa2011-04-01 18:23:38

  myślę że fajna.nie wiem.za parę dni dostanę

 • Quin2011-03-26 09:14:36

  Ktoś poda jak przejść Nar Shadda? I zgadzam sie z wami jedynka wymiata. A
  le dwójka też niczego sobie ;)

 • Elendil2011-02-04 19:37:42

  Świetna gra, gorsza od jedynki pod względem wykonania, ale nadrabia genialnym, mrocznym klimatem. 10/10

 • Darth Pieróg2011-02-04 14:17:24

  Lordzie Anakin zależy gdzie jesteś. Słuchajcie, też mam pytanko, przeszedłem Peragus, Telos, Nar Shadda, Dxun, Onderon, Korriban i jestem na Dantooine. Przeszedłem cały Sub-level i nie wiem co mama teraz zrobić bo w Khoonda zrobiłem wszystko co się dało. A gra 9/10 bo jedynka( a zwłaszcza HK) rządzi

 • lord Anakin 12011-01-01 00:22:56

  jak ukończyć 1 planetę?

 • kronos11942010-12-04 17:33:27

  Urthona* WIELKIE DZIĘKI!!!

 • Hego Damask2010-12-04 16:39:31

  Kronos1194 --> Mark Griskey

 • kronos11942010-12-04 10:21:19

  Mam do was pytanie... kto jest autorem muzyki w tej grze?

 • darthdominik2010-11-15 11:47:02

  fajna gra bardzo mnie wciągnęła, pomimo że KOTOR I dla mnie wymiata

 • Astro_Zombies2010-10-13 19:42:16

  Spolszczenie jest za które się płaci, ale to wiedzą wszyscy albo większość. Gra wymiata szczególnie Visas Marr!

 • Lucas2010-08-23 20:32:29

  jest spolszczenie zrobione przez fanów

 • kidi-en-fisto2010-08-13 16:43:27

  fajna gra
  nejwieksze atuty to że nigdy nie znajdziesz zadnej powtarzającej sie postaci z filmu, i mocę so dobre lepsze niż z swkotor1 ale najwieksza wada toto ŻĘ NIE MA WERSJI PO POLSKU

 • kidi-en-fisto2010-07-15 14:19:27

  jest wersja po polsku?

 • kubolfredka2010-07-01 11:13:02

  pomózcie na emailu

 • kubolfredka2010-07-01 11:11:48

  jak odzyskac statek na telos pomocy!!!!!!!!!!

 • Max50052010-06-23 20:28:12

  Kotor 2 jest świetny ale 2gigabajty usuniętej zawartości nie brzmi fajnie. Fabuła też ok no ale można było bardziej dopracować zakończenia. Jest też kilka rzeczy o które bym się kłócił. Na przykład Nihilus jest pokazywany jako najsilniejszy z triumwiratu a był największą lamą jaką widziałem. Wracając do usuniętej zawartości gra jest przez to trochę okrojona. Usunięto całą 1 planetę, mnóstwo cutscenek, postaci i spory kawał fabuły. Podsumowując Gra jest dobra ale mogła być lepsza. Wolę jednak jedynkę.
  Sorry za słowotok xD

 • Max50052010-06-23 20:28:11

  Kotor 2 jest świetny ale 2gigabajty usuniętej zawartości nie brzmi fajnie. Fabuła też ok no ale można było bardziej dopracować zakończenia. Jest też kilka rzeczy o które bym się kłócił. Na przykład Nihilus jest pokazywany jako najsilniejszy z triumwiratu a był największą lamą jaką widziałem. Wracając do usuniętej zawartości gra jest przez to trochę okrojona. Usunięto całą 1 planetę, mnóstwo cutscenek, postaci i spory kawał fabuły. Podsumowując Gra jest dobra ale mogła być lepsza. Wolę jednak jedynkę.
  Sorry za słowotok xD

 • Mastergrader2010-06-12 11:45:36

  aaa, Oświecenie mocą ci chodziło?

 • Mastergrader2010-06-12 09:49:04

  Odporność na Moc,mówisz?
  Tak się źle składa że nie mam -_- Podpowiedz mi co to jest to JS =] bo nie rozumiem.A jeśli ma się Kryta normalnego?

 • Mayteck2010-06-12 08:34:37

  Sposób na zniszczenie Kreyi?
  LIGHT SIDE:
  Wciąż używasz "Odporności na moc" (lub jeżeli masz, mocy łączącej w sobie trzy podstawowe moce JS, powinieneś ją otrzymać z biegiem gry jeżeli przechodziłeś kompleksowo), a miecze atakujesz "trafieniem krytycznym" (tym atutem z białym krzyżykiem ;]).
  Kreyi'a jest częściowo uodporniona na Moc, więc ograniczaj "Zastój" czy "szaleństwo" bo nie podziała, ma za duże rzuty obronne. W zwarciu powinna ulec.
  DARK SIDE:
  Dla Mrocznego Lorda dasz radę pokonać ja Mocą, bo powinieneś mieć większe skille, a dla Niszczyciela Sith Nie ma szans by przemogła Cię w zwarciu. Co do Mieczy - to samo. Ewentualnie używaj na nich "Burzy Mocy", a Kreyi'ę wykończ "Miażdżeniem Mocą".

 • Mastergrader2010-06-11 21:01:32

  Ejże macie jakiś sposób na zniszczenie tą Kreie? No bo nawet jeśli po godzinie grania przejdę ją samą, to potem te trzy fioletowe miecze. Jak je pokonać?

 • Alex 5752010-05-23 21:32:46

  Ta gra jest niesamowita i wiele uczy. Kreia mówi naprawdę mądre rzeczy. W jednym momencie mam problem jak Atton ma mnie poinformować że mam iść do baru jekk'jekk tarr. Po prostu ten filmik nie chce mi wejść a to spieprza całą grę bo Nar Shaddaa to moje ulubione miejsce.

 • Piotr12342010-05-18 19:08:34

  Bardzo fajna gra 10/10

 • DARTH REVAN12010-04-28 18:41:35

  nie grałem jeszcze

 • min3022010-04-13 22:41:10

  A ja bym chciał grę na bazie KOTORa,ino możnaby było tworzyć własną fabułę,postaci,poziomy itd.

 • Mastergrader2010-04-05 18:57:53

  dzięki

 • anton2010-04-05 13:51:11

  http://spolszczenie.kotor2.pl/
  Tutaj

 • rafal12010-04-01 16:29:50

  gdzie można to kupić

 • kapitan rex 112010-03-27 08:59:37

  trzeba wysłac płatnego smsa i nic więcej nie trzeba płacić

 • anton2010-03-16 11:39:41

  spolszczenie można ściągnąć ze strony kotor2.pl Ale niestety jest ono płatne...

 • Mastergrader2010-03-14 18:05:38

  ja mam oba ale bardziej mi się podoba 1.Choć właściwie bardziej mi się podoba 1 bo...nie mam spolszczenia do dwójki XD
  A znacie do dwójki jakieś spolszczenie?

 • Cremona2010-03-10 10:39:42

  ...Powiem tak: gra rewelacja ale KotOR 1 jest lepsza...

 • Mirael2010-02-17 17:00:08

  Gra świetna, bardzo wciąga, ale KotOR1 jest nieco lepszy. Mimo to miałam depresję, gdy dwójka mi się zacięła i nie mogłam w ogóle jej uruchomić, a już-już miałam lecieć na Onderon :( Straszne uczucie przyjść po szkole i nie móc sobie pograć. Na szczęście Tata mi naprawił :)

 • min3022010-02-14 21:19:44

  Długo nie pisałem ale ok.Gdy ucieknie sie Ebon Hawk`iem z telos to na jaką planete sie leci?

 • Rafix Vader2010-02-13 21:57:51

  wszyscy mówią " Swietna!!!" Ja mówie nuda. Wole Eaw :)

 • Raham Kota2010-02-10 09:08:50

  Tak gra jest super.

 • Discess2010-02-09 22:14:46

  a i dobre jaest że np. T3 widzi na niebiesko a HK i GO-To na czerwono (HK to mój faworyt do obu gier i jeszcze lubię bardzo Cartcha Onasi)

 • Discess2010-02-09 22:13:09

  A to ode mnie: Ja sądzę iż lepsza jest kotor 1 no bo wogóle lepsza fabuła i po Polsku (wiem ż emożna ściągnąć zpolszczenie)chociaz po angielsku jest oryginalna, ale jak ktoś nie zna angielskiego to padnie na Telos lub na Narshadda, ja nie przeszłem bo jak lecę na Dantooin(moja ostatnia planeta do załatwienia) to mi się blokuje i albo ekran jest czarny i mam tylko strzałkę lub komp mi gaśnie :( a jedynkę przeszłem na 100 % ze wszystkimi opcjami i zakończeniami polecam jedynkę z modami, mój ulubiony to jak walczy się Revanem po Dark Side na Leviatanie z Bastilą lub Ruiny na Dantooin z malakiem (młodym jeszcze z żuchwą)więc polecam Kotory 1 i2 ale jedynkę trochę bardziej :)

 • Discess2010-02-09 22:07:29

  Wiktor2322323323
  mogę Ci przesłać wiadomością kod który jest potrzebny bo przeszłem to i mogę przesłać tylko poszukam.

 • Paulinka2010-01-30 19:55:39

  nie grałam

 • Paulinka2010-01-30 19:55:34

  nie grałam

 • duży2010-01-28 19:35:00

  niemoge pszejśc trzeciej misi ale super 10/10

 • wiktor23223233232010-01-24 14:26:21

  fajna ale mam problem mianowicie jestem na nar shaddaa i jestem t3-m4.jestem w magazynie tego hutta i mam trzema obrotami otworzy drzwi do magazynu droidów.i to wlasnie jest problem jaki to jest kod do tych drzwi proszę o ppmoc i pozdrawiam wszystkich fanów kotor oraz sw.

 • Barriss Offee2010-01-13 09:35:52

  1 lepsza

 • Darth Grievous2010-01-05 21:16:29

  slyszalem o niej

 • Apokalips2009-12-28 08:27:52

  Gra byłaby świetna gdyby była skończona :( Mnóstwo błędów, niestety.

 • min3022009-12-27 10:26:25

  Są 4 płyty a tak ogólnie to nie mam 2gb ramu ani karty graficznej 512mb!

 • elchupacabra2009-12-26 19:33:31

  min302 a co płyta ci sie nie miesci?

 • elchupacabra2009-12-26 19:32:39

  fajna gra tylko głupia bo dupa. " sztefanlol, coś Ty jarał?! o.O

 • sztefanlol2009-12-26 19:27:42

  Fajna gra tylko głupia bo dupa

 • min3022009-12-26 18:00:34

  Jak ci chodzi o ultimate sith edition to mam za małego kompa.

 • Sebo2502009-12-20 00:45:44

  @min302 to nie jest gra dla Ciebie, tutaj trzeba uwaznie czytac, polecam ci za to TFU

 • min3022009-12-07 16:05:57

  ej!Mistrz Seller!wiesz jak wejśc w te misje?powiedz.pliis!

 • min3022009-12-06 22:00:38

  a miecz mam dzięki kodom

 • min3022009-12-06 21:59:39

  nooo...znowu jestem na telos,mam tylko lightsaber,blaster pistol i uniform mistrza sithów....i nikogo na sumieniu.jak wykonywac te misje???POMOCY!!!!!

 • plokon2312009-11-17 21:43:20

  chyba fabuła była lepsza

 • plokon2312009-11-17 21:42:38

  gra jest świetna, ale czegoś mi w niej brakuje co jest w kotor1

 • parkain-lore2009-11-14 22:09:08

  ej!!! kiedy w końcu były wojny mandaloriańskie, bo tutaj pisze, że akcja toczy się 5 lat po jedynce, a droid na dantooine w dwójce jak sie go naprawi to mówi, że jesteśmy jedi i jest to jakieś 20 tygodni, a może dni, nie może to miesięcy przed naszym przybyciem (dwójką)

 • min3022009-11-11 09:27:36

  pozabijałem prawie wszystkich i nic.jakie zadania?

 • Damianh2009-11-07 16:38:51

  Mam pytanie, czy można zabić wszystkich mistrzów w enklawie czy tylko pokolei kazdego na tych planetach na ktorych sie znajduja?

 • plokon2312009-11-04 19:50:46

  można ją teraz kupić
  w empiku za nie całe 40 zł

 • Mistrz Seller2009-10-27 20:24:41

  Wykonuj różne zadania, a otrzymasz miecz świetlny.

 • min3022009-10-27 07:04:58

  gra extra tylko niech mi ktoś powie jak zbudować miecz świetlny!!!pomocy!!!

 • dekar252009-10-20 14:04:32

  wszystko super tylko gdzie ją teraz kupić?

 • Finn2009-10-18 18:37:52

  Właśnie dzisiaj sobie kupiłem.

 • Revan19962009-08-09 22:20:58

  Gra jest extra

 • VOJAS2009-07-25 21:39:17

  NAR SHADAA - skąd wziąsc "trucizne"aby pozbyc sie psów pilnujacych drzwi obok jabby ?? ;>

 • jedi calamar2009-07-12 19:21:16

  Przeszedłem 6 razy i gram 7 daje 1000000000000000000000000000/10

 • VOJAS2009-07-02 14:40:59

  gra Git :D

 • tomekfm2009-06-29 17:47:20

  NIegrałem w 1 a 2 nieskonczyłem bo miałem formata ale... mam sva na płytce wiec jak sie uporam z thaw'em kontynuuje. daje 50/10, ba 1000000/10

 • Sebeo2009-06-22 17:18:14

  Jedynka mi się bardziej podobała, ale dwójka jest równie dobra. Szkoda, że część wątków wycięli.

 • Mac122009-04-14 13:37:44

  Ja niedługo będę miał. A mam pytanie jak wygląda menu

 • Molook2009-04-08 16:26:45

  Mistrz Jedi Radek popieram cię. A tak nawiasem to wszystkie postacie są na swój sposób bardzo dopracowane i mają jakąś głęboką i mroczną historię. Udana kontynuacja 1, grafika troche gorsza ale za to jaka fabuła..:D

 • Mistrz Jedi Radek2009-04-07 22:40:30

  Czy nikt z Was nie widzi geniuszu postaci Kreii? Jej mysli, mistrzostwa aktorskiego podkladjacej jej glosu kobiety? Nie wydzicie cięzkiego klimatu, mrocznej, niebanalnej fabuły?? Zamaist tego wydzicie ze dodano pare Mocy... Zal serxe łapie

 • Obi-Mace2009-03-24 14:00:36

  Udana kontynuacja pierwszej części, ale jednak wolałem jedynkę. Fajny pomysł z wpływem na towarzyszy, ale jednak gra posiada trochę błędów. Niektóre aspekty poprawiono w porównaniu do jedynki, ale jednak bardziej się zżywało z postaciami z pierwszej części i jednak historia z pierwszej części jest lepsza. Ciekawy pomysł z podziałem drużyny na dwie i sterowaniem innymi postaciami niż nasza.Ocena 9,5/10.

 • Doomus2009-03-13 13:24:58

  Bardzo dobry RPG.

 • Damianh2009-03-05 19:46:57

  W tą grę grałem tylko raz i zupełnie mi się nie spodobała 2/10(te 2 to za nowe moce w grze)
  Pierwsza część sto razy lepsza.

 • scaner262009-02-24 20:07:06

  niech ktos mi pomoze uwielbiam ta gre ale ona nie chce mi chodzic na wiscie ponoc jakies problemy z grafa a jak juz wlacze to wogole sie nie da w to grac nie wiem jak ta grafike nawet opisac pomocy please!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Louie2009-02-19 12:39:10

  Gra jest świetna, ale niestety ma dużo bugów (szczególnie na Nar Shaddaa), bossowie są za łatwi, ogólnie ginąłem baaardzo rzadko. Zakończenie takie sobie.
  Fabuła jednak świetna, fajne nawiązania do jedynki, mnóstwo ukrytych rzeczy itp. Miodnie. ;D

  Podsumowując: jest dobrze, ale mogło być lepiej. Jedynka lepsza.

  9/10

 • Galen Marek2009-02-17 21:41:25

  Najlepsze RPG w jakie kiedykolwiek grałem, taki Wiedźmin nie dorównuje do stóp tej grze. Tyle tam rzeczy, lokacji, możliwości, umiejętności... nie ma lepszego RPG-a, daję 10/10.
  PS: Darth NIhilus rządzi;)

 • Storm Trooper2009-02-13 20:00:22

  Super gra! Niesamowicie dużo jest tam kombinacji np. składania własnego miecza. Daję 10/10.

 • neVen2009-02-10 13:41:16

  Mimo kilku bugów daję 10/10. Ta gra w 100% na to zasłużyła :)

 • neVen2009-02-10 13:41:15

  Mimo kilku bugów daję 10/10. Ta gra w 100% na to zasłużyła :)

 • KyleKatarn2009-02-04 17:19:20

  Najlepsza gra z SW niedość, że niezła fabuło to pełno możliwości i tak dalej...
  Dałbym 20/10 ale cóż
  10/10

 • Hialv Rabos2009-02-02 20:15:56

  Z początku wydawało mi się, że kolejna część nie wyrwie się z cienia poprzedniczki. Myliłem się :]. O tym, że system prowadzenia walk jest bardziej rozwinięty, nie trzeba nikomu przypominać. Jednakże największym atutem tej gry, to postacie, począwszy od pomysłu na Jedi Exile, po resztę kompanii. Tu do końca nie wiadomo komu ufać. Kompletnie zaskoczony byłem rozwojem sytuacji w przypadku Sithów. Sądziłem, iż najjaśniejszą gwiazdą będzie Nihilus, potem Sion. Ten pierwszy rozczarował, drugi wypadł znacznie lepiej, ale obaj są tylko cieniem innej postaci - Krei/Darth Trayi :D. To jedna z najlepszych postaci, jakie pojawiły się w universum SW :D. W wędrówce z Jedi Exile, bardzo przypomina Vergere ze Zdrajcy Stovera ;). Łącząc pomysł na postacie z bardzo ciekawą fabułą otrzymujemy perełkę na rynku gier :).

  Zasłużone 10/10 :)

 • globi-wan2009-01-30 20:06:23

  10/10

 • grands2008-12-22 22:49:31

  mimo wszystko 10/10

 • grands2008-12-22 22:49:08

  grafika

 • grands2008-12-22 22:48:44

  ale są wady

 • grands2008-12-22 22:48:25

  nie moge sie doczekać aż zagram

 • SWkoleś2008-12-08 17:49:35

  8/10

 • Adakus2008-12-01 15:40:13

  Trochę gorsza od części pierwszej, ale równie wciągająca.

 • Luke S2008-11-14 20:36:47

  Grałem u kumpla i mówie że jest lepsza niż część 1 daje jej 10/10 za to że jest uznawana za najleprzy RPG jaki dotychczas wyszedł na świecie.

 • surin2008-10-19 14:39:39

  Genialna, nie tak dobra jak pierwsza, ale i tak 10/10 za 'mhhroczny' klimat.

 • Łotr1232008-07-03 15:08:18

  Gra jest super dzisiaj praeszdłem daje 10

 • Terrapodian2008-07-03 14:54:50

  Jak dla mnie KotOR II jest najlepszą grą w realiach SW. Owszem brakowało głębszej mechaniki wyborów (było dobrze albo źle) i dłuższych konsekwencji postępowania. Ale zarówno fabuła jak i wyraziści bohaterowie z 'przeszłością' nadrabiają braki.

 • Master of hunger2008-05-14 13:20:05

  Przepiękna i "mroczna" gra, Nihilusa można się przestraszyć jak gada;), moja siostra chowa się pod łóżko jak słyszy jego "głos".

 • losiu2008-05-06 15:41:38

  musisz iść do obozu mandalorian =)

 • wasyyll2008-04-23 20:47:24

  fajna gierka sam gram jestem na Dux niewiem co zrobić dalej mroczny jastrz ąb nie startuje pomocy!!!!

 • K2K2008-04-06 19:57:27

  bardzo dobra :) 9/10 za bugi i niewykończone questy.

 • Molook2008-04-05 13:13:21

  Gra fajna, fabuła rozwinięta.Ale gorsza grafa niż w I :(.
  A w ogóle to obie części fajne :)

 • ReV2008-03-31 17:02:55

  czarno-biała co przez to rozumiesz?

 • Don Grzesio2008-03-29 13:50:20

  Najlepsza gra

 • zozo2008-03-24 14:55:13

  10/10

 • Mistrz Jedi Radek2008-03-24 11:55:55

  II jest lepsza od I. Posiada duzo ciekawsza, oryginalna fabułe. Nie jest czarnobiala, posiada lepszy kilmat. i co z tego ze sa bledy? Jak bohater czasem w filmiku sobei smesznei pochodzi to gra jest od razu do niczegego? To smieszny efekt i w zaden sposob nie wplywa na rozgrywke.

 • Mopherus2008-02-27 17:54:39

  Ja, nie choć tęż kilka razy przeszedłem, super gierka. Jedyne RPG które przeszedłem do końca i to kilka razy. xD

 • Adakus2008-02-14 12:48:10

  gra super, przeszłem kilkanaście razy, doszedł ktoś do 50 poziomu rozwoju postaci, bo błąd w grze pozwala na to.

 • Cade Skywalker2008-01-12 15:57:29

  Wymiata!!! Zdecydowanie najlepsza gra SW w jaką grałem. Fabuła nieznaczne gorsza niż w KOTOR I, ale możliwości walk i wyboru ekwipunku są niesamowite . Oczywiście 10/10

 • pawkoz2008-01-03 14:27:57

  fajna gra a jak ktos wie jak grac przez neta w trybie multiplayer w jedi academy to niech napisze na forum o jedi academy

 • Ostrowiak2007-12-31 11:53:03

  Zauważyłem mały smaczek... Droid torturujący z Nowej Nadziei jest do złudzenia podobny do G0-T0 !!!

 • StarMause2007-12-26 18:45:33

  Opinia na temat gier z seri KOTOR nie ulegla zmianie. Nadal uwazam że te produkcje nalezą do najlepszych jakiekolwiek wypuścił Lucasart a KOTOR II tylko utwierdził mnie tym przekonaniu. Co tu duzo pisac żadnych minusów a opisując plucy znakow by mi zabrakło :). Gorąco polecam ! ! ! 10/10

 • borek922007-12-21 18:21:21

  Nie, nie myle pasków. Mocy jest niebieski. Już jest dobrze ale nie wiem dlaczego ;P ale w każdym razie dziex ReV :)

 • ReV2007-12-18 22:15:13

  po 1sze możesz mieć zbroje która blokuje korzystanie z mocy, 2gie rozwiązanie to może mylisz pasek życia z paskiem mocy? a jak nie to chyba masz buga w grze

 • borek922007-12-16 15:24:16

  Hey mam problem pomóżcie. No bo tak... zacząłem szkolić Attona na Jedi. I jestem teraz na statku Goto i musze sie czesto leczyc a mam mało medpakietów. I mam moc leczenia ale pisze "moc wyczerpana" a mam cały pełny pasek mocy. Pomózcie :P

 • ReV2007-12-15 00:15:32

  zozo: coś z głową masz nie tak? po co kopiujesz te same informacje które są zawarte powyżej;/ jak byście googli nie znali!

 • zozo2007-12-13 18:24:43

  Darth Sion
  Zredukowany do wraku niegdyś potężnego człowieka, Darth Sion jest Lordem Sith utrzymującym się przy życiu jedynie niezwyciężona siłą woli... Każda kość jego ciała była wielokrotnie łamana i nastawiana, zmieniając go w potworną kombinację ran i urazów - co jest źródłem ciągłego bój, nad którym góruje jedynie nienawiść i głód władzy Ciemnej Strony Mocy.

  Sion jest niewiarygodnie trudny do pokonania - jest panowanie nad własnym ciałem (jakkolwiek nie byłoby ono zniszczone) daje mu ogromną witalność, a stan permanentnej agonii pozwala mu ignorować ataki i rany, które powaliłyby zwykłą żywą istotę... lub nawet innego Jedi.

  Podobnie jak większość Lordów Sith, Sion posiada cel, utrzymujący go przy życiu pomimo wszelkich przeciwności. Ten zimny i okrutny zabójca, znajdujący satysfakcję jedynie w zadawaniu bólu i cierpień innym, stając na czele podobnych mu sekty Sithów-zabójców postawił sobie za cel zniszczenie za wszelką cenę Zakonu Rycerzy Jedi.

  Star Wars Knights of the Old Republic II: Sith Lords jest kolejnym rozdziałem historii rozpoczętej w Grze Roku 2003.

  Unikalne tło historyczne w postaci Starej Republiki 4000 lat przed Epizodem I "Gwiezdnych Wojen" zapewnia Sith Lords całkiem nową jakość w postaci niezwykłego scenariusz, postaci, klas bohaterów, lokalizacji i mocy Jedi.

  Mniej więcej 5 lat po wydarzeniach znanych z Star Wars: Knights of the Old Republic Jedi ulegli prawie całkowitej zagładzie z rąk swych zaprzysięgłych wrogów, Sithów. Galaktyka nadal pozostaje w stanie chaosu i Republika nadal nie jest w stanie bronić tworzących ją światów. Zabójcy Sithów polują na kogoś, kto według nich jest ostatnim z Jedi. Na tego, który trzyma losy galaktyki w swoim ręku. Na Ciebie...

  Oprócz nowego scenariusza, w Sith Lords spotkasz również fascynującą galerię postaci oraz nowych, niezwykłych przeciwników. Korzystając z ponad 30 nowych Mocy, gracz może np. wykorzystać słabość umysłów przeciwników, aby popchnąć do wewnętrznej walki lub widzieć przez ściany i rozpoznawać charakter innych postaci. Gracze eksplorują i walczą na 7 różnych światach, w tym w kolonii górniczej na Pegasus oraz na Telos, pustkowiu które zaczyna znów tętnić życiem po ataku znanym z pierwszej części gry.

  Po stworzeniu swojej postaci gracz od początku może korzystać z jej unikalnych zdolności, jak również podzielić drużynę aby wykonywać różne zadania poboczne. Walcząc o przyszłość Republiki i Zakonu Jedi gracz będzie musiał zdecydować czy pozostanie przy Jasnej Stronie Mocy, czy też ulegnie pokusie wykorzystania jej Mrocznej części.... Los galaktyki pozostaje w Twoich rękach.


  Druga część Star Wars: Knights of the Old Republic - zdobywcy ponad 35 tytułów "Gry Roku"
  Nowy, wciągający scenariusz ulokowanym w tym samym okresie Starej Republiki
  Siedem różnych światów - pozwalających na podróżowanie w zupełnie różnych warunkach, łącznie z symulacją takich efektów pogodowych jak deszcz i śnieg
  Ponad 60 nowych cech i Mocy (łącznie z nowymi efektami graficznymi)
  Wiele nowych cech obronnych i ofensywnych, pozwalających na dowolny rozwój postaci
  Arsenał nowych broni z funkcjami ich modyfikacji - takich jak np. wyrzutnia rakiet mocowana na nadgarstku
  Setki nowych postaci z którymi można się komunikować
  Drużyna ponad 10 postaci z których każda posiada swoje unikalne cechy i osobowość
  Sześć nowych klas postaci takich jak np. płatnerz Jedi i zabójca Sith pozwalających na unikalny rozwój Twej postaci
  Rozwinięty system walki dający więcej opcji, strategii oraz mnóstwo towarzyszących animacji
  Ponad godzina nowej, orkiestrowej muzyki kompozytora Lucas Arts Marka Griskeya
  Gra w pełni wspierana głosem postaci (tak samo jak w pierwszej części)
  Możliwość pobrania dodatkowych danych na konsoli Xbox
  Gra Obsidian Entertainment, grupy założonej przez twórców Fallout, Icewind Dale, Baldur's Gate, Dark Alliance i Planescape: Torment

 • zozo2007-12-13 18:10:17

  giera super
  szkoda ze taka krotka
  daje 9/10!

 • borek922007-12-12 18:40:23

  Bleee. :( tzn fajna ale jedynka o niebo lepsza ;)

 • dualsaber2007-10-06 23:34:25

  naprawdę fajna gra

 • banefezas2007-10-01 18:40:43

  na narshadda

 • banefezas2007-10-01 18:40:31

  voggas

 • banefezas2007-10-01 18:40:19

  zadanie VOGAS DANCERS

 • ReV2007-09-30 17:18:49

  tak jest dokonczony, a co do twojego 1szego pytania to google nie gryza!!

 • banefezas2007-09-27 20:03:01

  czy jest dokonczony watek tego ze malym robocikiem wlacza sie mass shadow generator

 • banefezas2007-09-27 20:01:51

  czy ktos wie jak przejsc zadanie voggas dancers i czy wogole jest jakis sposob na wykonanie zadania redemption

 • zozo2007-08-31 11:01:55

  nie porownoj jedi academy do Kotor-a2.jedi academy to przy tym pchelka.Kotor ma klimat,nie taki jak w jedynce,a JA,nic.

 • Dorg2007-08-30 17:14:49

  Fajna fabuła, troche dużo gadania, no i wole sterowanie jak Jedi Academy. Ale ogólnie ok.

 • ReV2007-08-29 19:03:05

  Koniec!

 • zozo2007-08-28 10:25:47

  czy po pokonaniu Krei konczy sie gra czy jest dalszy watek gry?

 • zozo2007-08-28 10:20:44

  dzieki!juz mam .jestem pod sam koniec gry.gra mogla by byc dluzsza,ale i tak jest bardzo dobra.daje 9/10, pozdrawiam fanow Star Warsa!

 • ReV2007-08-27 21:56:15

  jedź ciągle do przodu gadaj z robotami protokolarnymi aż trafisz na konsole potem zrób to w takiej kolejności i po sprawie
  1.środkowe w lewo.
  2.lewe w lewo.
  3.prawe w prawo.
  pozdrawiam

 • zozo2007-08-25 17:50:45

  pomocy!mam problem jestem na nar shada.zostalem porwany przez Goto.zaczyna sie filmik,musze pracowac w magazynie jako t3.utknolem w 2 misji kiedy mam otworzyc drzwi aby kod u gory byl taki sam na dole.probowalem.uaktulanil sie dziennik ze mam niby rozwalic jakas konsole.gdzie jest ta konsola??jak mam otworzyc te drzwi??POMOCY!!!!!!!!!!

 • zozo2007-08-21 09:57:55

  przykuwa moja uwage to ze ta gra wyglada czasami jak mroczne widmo

 • zozo2007-08-21 09:35:48

  dzieki

 • ReV2007-08-20 15:02:08

  możesz używać do woli

 • zozo2007-08-19 14:06:25

  np odinstaluje kotora 2 znowu zainstaluje,czy moge uzyc poprzedniego kodu do spolszczenia czy miec nowy?

 • zozo2007-08-19 14:05:06

  mam pytanie gdy sciagne spolszczenie,bede mial kod SMS,czy ten kod moge uzyc ile razy chce??

 • kubulek92007-08-10 17:26:28

  dzieki ReV :) pozdrawiam :)

 • ReV2007-08-10 15:43:23

  atakuj, uciekaj, ulecz się, znowu atakuj i tak w kółko aż ci się uda, ja nie wiem ja z tym problemu nie miałem, skoro grasz Jedi Master'em to walisz 3,4 razy z burzy piorunów i po sprawie
  pozdrawiam

 • kubulek92007-08-09 21:58:00

  siemka :)
  Gram w to od dawna mam Jedi Mastera pokonałem kreie waląc z pironów i teraz nie m0oge pokonac tych mieczykow ktore mnie atakuja jak kilka razy kreie pokonam ... Pomozcie mi prosze . :) Dzieki za pomoc i Pozdro :)

 • grauzig2007-08-04 15:16:51

  Przeszedłem... gra jest świetna, choć MI się mniej podobała niż jedynka. Plusy: realia, fabuła, postacie, zadania, system rpg. Wady? Hmmm... blokowanie się postaci, troszkę za mroczna fabuła (w jedynce było to troszkę lepiej zrobione). Moja ocena: 9/10.

 • ReV2007-07-17 14:47:55

  nie zrozumiałeś aluzji :P

 • Nestor2007-07-17 11:05:48

  ReV-> do sejszria ci jeszcze daleko źą :/

 • ReV2007-07-06 12:32:39

  Darth Slayer: przeszedles gre 1 raz i uwazasz sie za experta hahaha , ja ta gre przeszedlem juz z 12razy jak nie wiecej i za kazdym razem odkrywam cos nowego expertem to ja moglbym byc ale sie za takiego nie uwazam, choc jak ja przeszedlem 2razy to tez myslalem ze wiem wszystko o niej
  pozdro

 • Jedi-Lord2007-07-05 14:13:53

  Daje 9/10.

  + Super fabula, lepsza nawet niz ta z Koto I
  + Ciekawe postacie
  + Udany kilmat

  - Grafika
  - Za szybki final

  Tak jest, gdyby grafika by byla lepsza i koniec gry lepiej rozudowany to Kotor II bylby majstersztykiem posrod gier LucasArts.

 • TheMichal2007-06-29 20:09:22

  Slayer -> ta gra jest taka prosta że chyba nikt nie będzie miał z nią problemów. Jedynka to był dopiero hardcore, w dwójce główni przeciwnicy są bardzo słabi (szczególnie Nihilus) a questy proste jak 2x2. Ale gra super mimo to...

 • Darth Slayer2007-06-25 17:12:00

  Super gra.Wlasnie pszed chfilom pszeszedlem.jesli ktos potszebuje pomocy to prosze wyslac maila na hammerhubert@yahoo.ie.daje 10/10

 • matmar02007-06-25 08:09:29

  Bardzo fajna gierka.Super fabuła i klimat.9/10

 • Lord Raider2007-06-21 16:31:31

  nudne

 • Riven2007-06-17 18:18:35

  zdarzył się cud i spolszczenie działa!!! 27 godzin i 15 minut grania! jestem zachwycona ale przyznaje że zakończenie zawiodło moje oczekiwania ale grało się fajnie

 • Riven2007-05-20 10:55:52

  ale DU**! pobrałam spolszczenie i wszystko ładnie pięknie, chce zaktalizować a tu mi się wyświetla wiadomość że wszystkie połączenia z serwerem są zerwane... i jak tu się nie wściekać?

 • Darth Edzio2007-05-07 14:12:09

  Gra super tylko zakończenie zrabsne LS i ten quest wojna handlowa. jak to przejść?

 • Vrook Lamer2007-04-26 14:44:34

  Kotor 2 rządzi!

 • Bolek2007-03-19 08:26:26

  GEnialne! Bardzo dobry następca jedynki. Przyznam się że jedynkę przeszedłem dwa razy, a dwójkę przechodzę szósty raz. Bardziej mnie wciągnęła niż jedynka. Może to dzięki NAr Shada?

 • Jedi Master Zalew2007-03-15 15:38:37

  nie taki raj, bo mroczno :P

 • Darth_Chazz2007-03-14 11:46:09

  Poprostu raj na ziemi!!! I to przed monitorem własnego PCta... Totalna rewelacja 10/10... Dać mniej to grzech... :)

 • globi-wan2007-03-10 00:33:01

  gierka bomba..fabula tez.choc zly pomysl trzymac sith lorda w druzynie(bylo do przewidzenia ze kreia jest sithem)..mam nadzieje ze trzecia czesc pojdzie na 7300gt i procku dwurdzeniowym

 • ReV2007-03-04 21:20:13

  www.kotor2.pl tam jest spolszzcenie aczkolwiek musisz wyslac sms'a za 3zl dopiero wtedy sciagniesz

 • dizel2007-03-02 15:31:10

  gdzie moge ściądnąć sloszczenie

 • Włóczykij2007-02-27 18:52:40

  AAAAAA!!!!! MAM TO po niemiecku!!!!!!!! A spolszczenie mi nie działa!!!!!! NIEEEE!!! BUUUUUUUUU!!!! :((((

 • dooku182007-02-12 16:28:16

  czy ma ktos z was chwilowego buga??(chyba buga)ja mam cos takiego ze jak gadam o zrobieniu lightsabera z bao-durem to powinno byc u niego pytanie czy mam wszystkie potrzebne czesci do lightsabera a jego nie ma natomiast jak przechodze ruiny enklawy jedi to zagaduje bao-dura i nagle pojawia mi sie to pytanie

 • borus2007-02-06 17:11:55

  Lord Raider zastanow sie zanim cos napiszesz ;/ Ty oceniasz ta gre za caloszktalt czy porównujesz ja do zupelnie innego tytulu? Bo w taki sposób porównam sobie Star Wars Racer do Kotora 2 i dostanie 1/10 bo wole wyścigi. Wiec nie porównuj do zupelnie innych tytulów tylko oceniaj gre za to jaka jest ona sama a nie w porónaniu do czegoś innego...

 • Zarion2007-02-05 10:39:26

  Naprawde dobra gra z wciągającą fabułą .Polecam.

 • Lord Raider2007-01-23 19:30:04

  Fajne DAje 7/10.Battlefronty lepsze

 • Kosan2007-01-21 22:06:19

  a na spolszczenie do 2010 :)

 • ReV2007-01-16 20:59:18

  25 troche dlugo mi nie zajmuje wiecej niz 19 z prawie wszystkimi questami no ale jak gre sie przechodzi jush 7 raz (3x light side, 4x dark side)i gram jeszcze raz dark side ta gra jest genialna choc boli ze tyle lokaci i watkow w fabule jest niedokonczonych ale coz zostaje nam czekac na kotora3 z tego co czytalem do 2008roku
  pozdro4all

 • Kosan2007-01-07 18:43:23

  zreszta co tu duzo mowic jak ktos kocha SW to pokocha wszystko co z nia zwiazane :)

 • Kosan2007-01-07 18:41:44

  gra jest genialna ;) 25h niesamowitych przezyc przed monitorem :) narazie przeszedlem tylko raz w ferie planuje ponownie tym razem ciemna strona :)
  niesamowite zwroty akcji, fantastyczna fabula, nawiazania do jedynki :)
  jesli ktos nie gral w jedynke to moze sobie odpuscic :)
  gra jest wysmienita spolszczenie ktore mozna sciagnac tez super dopracowane wrecz bezbledne. 3 PLN to kwota jak najbardziej przystepna :) dalbym nawet 30 jak by trzeba bo warto...
  kilka razy o malo z krzesla niespadlem podczas gry :) Kreia- niesamowita postac ;)
  zaskoczylo mnie tez to gdy dowiedzialem sie kto jest Mandalorem <lol>

  polecam goraco i zachecam do grania bez szukania po necie pomocy kiedy nie wiadomo co zrobic:) duzo wieksza satysfakcja z powodzenia

 • dooku182006-11-19 12:24:11

  dobra gra ale wielki niedosyt po zakonczeniu

 • Pawder2006-11-15 20:18:48

  Przelazłem KotORa 2 z 4 razy jeżeli ktoś chce jakieś porady to niech pisze na 1563653 (GG)

 • dooku182006-11-13 16:27:48

  juz nic mi nie mowcie jestem juz na onderonie

 • kilerr pl2006-11-07 19:43:07

  fajna gra itp.

 • dooku182006-11-07 16:08:51

  no nareszcie mam kotora2 i ladnie chodzi ale sie zacialem na takim momencie gdzie trzeba z tym robotem tam cos zrobic i ja mo mowie zeby szedl ze mna to mowi mi ze przeprasza ale nie moze pomozcie mi plz!!!!!

 • ReV2006-10-24 20:14:00

  nie, chodzisz tzw "wygnanicem" revan pojawia sie przeltonie na korriban i ja nie napislem ze revan zdechl tylko ze wyruszyl w krance galaktyki bodajrze !!!

 • ReV2006-10-24 20:13:57

  nie, chodzisz tzw "wygnanicem" revan pojawia sie przeltonie na korriban i ja nie napislem ze revan zdechl tylko ze wyruszyl w krance galaktyki bodajrze !!!

 • dooku182006-10-24 17:19:06

  w kotorze2 nie chodzi sie revanem??

 • dooku182006-10-24 16:37:32

  obojetnie kto niech mi odpowie na trzy pytanka to nie chodzi sie revanem?czemu revan zdechl bo tak mi pisze ReV??i co robia revan z malakiem na korriban??plz powiedzcie

 • ReV2006-10-24 16:29:09

  a raczej zludzeniem *

 • dooku182006-10-24 16:29:02

  ReV to w KotORze nie chodzi sie Revanem??

 • ReV2006-10-24 16:28:17

  spotkasz go na bodajrze Korriban ale on bedzie tylko duchem podbnie jak i Revan :P

 • dooku182006-10-24 16:01:11

  ReV jak to Malak??

 • ReV2006-10-24 14:39:34

  sa z jedynki napewno T3-m4 i HK 47 przelotnie pojawia sie Carth, Malak,Revan, Canderous Ordo (jako Mandalore) a Z tego co pamietam to Bastili tam nie ma al;e nie jestem pewien pozdro:P

 • dooku182006-10-23 21:18:01

  mam pytanko czy w KotORze2 jest Bastila i niektorzy z jedynki???

 • dooku182006-10-21 21:26:54

  ale to ja mam pecha nauczylem sie wgrywac cracki chcialem zainstalowac i wyskoczyl mi blad z tym plikiem
  ale cale szczescie nie dlugo bede to mial musze miec to po prostu musze!!!!:D

 • ReV2006-10-19 18:49:50

  to chyba plyta jest uszkodzona;> no coz ale tak sie dzieje z piratami :P:P

 • dooku182006-10-19 14:25:27

  pomozcie jak instaluje kotora2 i mam wlozona plyte 2 i w pewnym momencie wyskakuje mi blad z plikiem data.cab 3

 • Żaba obi2006-10-03 21:07:41

  wiem już znalazłem i gram!!! gra jest naprawde ekstra, jednak jedynka lepsza (ale cóż jestem dopiero na początku gry), POLECAM

 • ReV2006-10-02 22:08:06

  a co do spolszczenie ta poszukaj lepiej bo jakos dzis sciagnelem i nie mialem problemu z tym zeby je znalezc !!!

 • ReV2006-10-02 18:14:28

  ludzie czy wy nie rozumiecie ze angielksi to podstawa a zreszta w grze mozna zmienic jezyk a skoro sie nie uczysz(les)ang to napewno niemiecki !!! sa krzesla i taborety a skoro nie znasz ang to po co sie do gry zabierasz co?? bo w KOTOR II tyle sie gada ze i tak bez slownika bys nie przetrwal w grze see u in hell...

 • Żaba obi2006-10-01 21:34:59

  głupie bo nie ma spolszczenia czemu ci walnięci polscy wydawcy nie zrobili spolszczenia, jak można w to grać jak się nie zna angielskiego, napewno gra jest świetna jak się zna angielski, ale w moim
  przypadku...

 • TheMichal2006-09-29 18:33:00

  ogromny niedosyt. Żadna mapa nie jest tak dopracowana jak w jedynce, brak jakiś fajnych questów (jak łowcy nagród czy polowania na Tatooine z jedynki), płytkie postacie (np. z Mirą jest tylko kilka kwestii i nic, z Attonem można tylko grać w Pazaaka, Mandalor - 5 pytań i koniec) i strasznie ucięte zakończenie. Lordów rozwala się jak zwykłych przeciwników - nie ma tej atmosfery wielkiego pojedynku z jedynki. Mogłobyć super, jest średnio. 7/10...

 • ReV2006-09-20 23:01:58

  co do mieczykow ja je rozwalilem mocami np pirunem ale tez pierw zabilem kreie wiec mieczami sie nie musialem przejmowac kreia byla dosc slaba w walce na miecze o ile grales sentinelem lub guardianem ja gralem na srednim poziomie a gra sama w sobie super chociarz mi osobiscie bardziej podoba sie KOTOR I pozdro4all

 • rozek2006-09-19 20:15:05

  !!!!!!!!!!!!
  czytam i czytam na temat spolszczenia ale nie moge sie doszukac tego czy ono juz wyszlo czy nie :( (data zekomego wydania juz minela chyba)
  strona www.kotor2.pl jest nieaktywna a podobno tam mozna bylo jej pobrac
  czy jest moze ktos kto to ma to spolszczenie lub wie z kad mozna je zassac ??
  POMOCY!!! :P
  w razie czego piszcie na bukaj86@gmail.com
  bede wdzieczny za kazde info
  THX

 • Ephant Mon2006-09-15 19:35:20

  ja rozwaliłem mieczyki granatami ^^

 • sjach2006-09-08 16:32:22

  Mam pytanie jak przejści planete nar shaddaa
  tu udołu to pomyłka

 • sjach2006-09-08 16:30:37

  Mam pytanie planete nar shaddaa

 • Darth Kubus2006-09-05 20:34:02

  Jak mam je zniszczyć(miecze latające)co????????Proszę powiedzci.Błagam was.!!!!!!Pozdrawiam

 • Darth Kubus2006-09-05 20:26:07

  Jejku pomóżcie doszedłem do krei raz ją zabiłem ale teraz mieczyki latające mnie nawalają!Pomóżcie! Błagam was.Pozdrawiam

 • Kosan2006-08-28 23:39:11

  od kiedy zobaczylem kotora jedynke wiedzialem jaka gre kupie nastepna ;)
  Jedynka jest po prostu boska ta mam nadzieje tez taka jest :)
  mam andzieje ze czeka mnie duzo radosci... a co tam skoro to aprobuje Lucas to musi byc dzielo sztuki...

 • Khameir Sarin2006-08-26 14:09:58

  kurde, niech mi ktos pomoze... jestem na samym POCZATKU gry i nie wiem jak sie ruszac!

 • Cody2006-08-22 22:06:45

  ta gra, podobnie jak poprzednik, to miszczostwo galaktyki :-)

 • marcin19942006-08-16 10:11:49

  Fajne ale za mało zmian

 • Dark Lord Revan2006-07-30 13:50:51

  gra bardzo dobra, ale I była rewelacyjna :) czyli lekka obnizka poziomu - chwilami za bardzo nagmatwana ta fabuła i nie zawsze logiczne rozwiązania, nieraz chyba dorabiane na siłe ... Ale to jednak i tak świetna gra :)

 • TheMichal2006-07-17 18:11:11

  a ja czekam aż stanieje! Półtora roczna gra a wciąż droga jakby ją wczoraj wypuścili!

 • Master Gumfus2006-07-06 18:44:53

  ja czekam na spolszczenie www.kotor2.pl ^^

 • Matys Feet2006-06-24 09:48:21

  Grałem w Kotor I.
  A w II nie grałem ale myślę że nie będzie gorsze od cz I.
  9/10

 • ArinJinn2006-06-02 16:00:29

  Dobra giera koniec był słaby odlecieli i już, tera czekam na 3 ;]

 • dooku182006-05-27 21:55:32

  a dysk 1 czyli prawidłowy jest wlozony

 • dooku182006-05-27 21:54:58

  prosze byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł.Problem jest taki że jak próbuje zagrać w KOTORAII i jak biore Game to pisze mi:,,Wrong disc insercted".(P.S mam KOTOR-aII)

 • dooku182006-05-26 10:27:40

  możecie powiedzieć co jest takiego w tym zakończeniu bo ja nie wiem bo nie mam kotora2 tylko kotora1

 • Aresz Knight2006-05-20 17:03:36

  Bardzo dobra gra, jednak gorsza od jedynki

 • Dreamer2006-05-19 15:40:16

  KOTOR 2 jest grą równie dobrą jak część 1 aczkolwiek nie została wydana tak jak twórcy zamierzali. Wszystko to zapewne zostało spowodowane ograniczeniami czasowymi. Dla czujących niedosyt polecam odwiedzenie strony: http://www.team-gizka.org/index.html której twórcy postanowili doprowadzić pewne wątki do końca. Chcą stworzyć mod do gry naprawiający pewne i dodający nowe ciekawe elementy. Polecam również ściągnięcie nieoficjalnego patch'a 1.1 z http://www.kotor2.pl/download.php?cmd=click&id=125

 • Jedi Roter2006-05-06 17:42:48

  Dobra Gra ale znow jej nie mam jak ktos ma dobra to niech przesle mi linka Jedi.king@vp.pl

 • lasica2006-05-01 15:28:39

  Podzielam zdanie że jest gorsza od jedynki!

 • Nagash2006-04-02 22:45:42

  Gra jest swietna. Jedyna rzecz ktora mnie zawiola to niedokonczone watki ...

 • mgmto2006-03-29 14:31:37

  Gra jest może i dobra ale ja ogólnie nie nienawidzę takich gier(cRPG k... mać).No i Jedi i Sithowie Beznadziejnie wyglądają.Krzywe ryje.No i ta mania mieczy - zielony podwójny,dwa niebieskie i żółty.A może by tak tradycyjnie??

 • supavader2006-03-21 18:20:13

  Fajna gra, jednak dużo bugów i końcówka - myślałem że będzie choc troche podobna do jedynki, ale mimo wszystko czegoś tam brakuje.

 • Ivo19822006-03-12 22:01:21

  czy ktos moze mi podac kiedy wyjdzie spolszczony KOTOR 2

 • Losh Noita2006-02-23 09:33:09

  super gra:) przeszłem 2 razy i teraz czekam na trzecią część, a angielski to nie problem

 • ditos2006-02-21 12:00:04

  a tak apropo jest do tego spolszczenie? mój wój ma straszny problem z tym bo niezna angielskiego.

 • ditos2006-02-21 11:54:39

  jednym słowem d.pa z ciebie cichymaster "i tyle na ten temat"

 • ditos2006-02-21 11:53:42

  Może jeszcze powiesz gościowi zeby sobie poleciał do świątyni sithów i wziął miecz z grobowca uprzednio zabiwszy kilku lord sithów

 • ditos2006-02-21 11:51:44

  CichyMaster co ty gościowi takie kity wciskasz. ja pracowałem dla irthorian i poskładałem sobie duala. fakt jest dużo duali ale napewno nie ma tylko 1 lightsaber! jestem teraz przy sionie na malachiorze i jakoś mam kolo 5 pojedyńczych i co prawda dużo duali. DUAL JEST LEPSZY!

 • CichyMasteR2006-01-25 14:13:49

  Jest jeszcze lepszy sposób.najpierw poleć na Dantoine i tam odwieć Khoonde typiara da ci karte wstępu do academii jedi tam w jednym z pomieszczeń znajdziesz faceta.nie zabijaj go lecz puść wolno.On wróci do obozu salvangerów(obok academii) pogadaj z nim i kup od niego uniqaln części do miecza świetlnego za 1500.dalej jest akcja z mistrzem Vrook'iem niezalerznie czy go zabijesz czy nie dostaniesz power cell.pogadaj z Bao-dur'em i zrób miecz.

 • CichyMasteR2006-01-13 15:30:56

  słuchaj ggreggor w zależności dla kogo pracowałeś na TELOS jeśli dla Ithorian to za pierwszą misje dostałeś vibration cell potrzebny do Lightsabera.Jak napisałeś przeszedłeś dziewczynki Artis to najlepiej zrobisz lecąc na Nar Shadaaa tam w dockach jest można powiedzieć mały hotel z mieszkającymi ziomami jednym z pokoi jest facet.Pogadaj z nim musisz go zabić dostaniesz punkty Darth Side. przeszukaj go a on będzie miał jeszcze jedną część do Lightsabera.Wróć na Ebon Hawk i pogadaj z Boa-Dur'em
  poproś go o pomoc w konstrukcji lightsabera a on ci powie czego ci jeszcze brakuje.Jeśli wszystkie żeczy robiłeś dobrze wszystko zbierałeś to spyta sie ciebie jaki chcesz single czy dual-bladed weś single bo dualów będzie jeszcze duża a singiel jest tylko jeden.Jak ktoś chce jakieś informacje na temat KotOR I i II niech pisze na maila 6cichy6@op.pl

 • ggreggor2006-01-12 23:24:00

  mam pytanie jak i kiedy mozna uzyskaz miecz swietlny bo szczerze juz mnie to drazni ze jeszcze go nie mam. Własnie przeszedlem etap na tej planecie gdzie sa same laski o bialych wlosach, obejrzalem film jak rada jedi zabiera mi mieczyk (ten zapis co maly robot puslil ) i juz h.j mnie strzela. Niech mi ktos powie jak ten MIECZ wkoncu zdobyc???? Z gory dzieki za odpowiedzi :-)

 • Lord Tyranus2006-01-11 19:40:07

  KOTOR 2 oceniam na 8
  początek no cóż nieco nudny dopiero później akcja się rozkręca. Mroczna część bardziej niż KOTOR 1 ale brak jej świeżości jedynki. Ale fabuła jak zwykle fenomem!!!

 • Master Vrook2006-01-01 14:19:51

  supr giera, zaczynam grać drugi raz , niemoge sie doczekac spolszczenia 10/10

 • Mac19892005-12-27 23:14:06

  Super gierka polecam daje 10/10

 • DarkLordExarKun2005-12-07 15:05:45

  Piękna gra, teraz czekam na spolszczenie.

 • Darth Gulczas2005-12-06 08:59:02

  genialna gierka

 • R-009 Darn Otto2005-11-17 08:40:42

  super giera

 • Terry2005-11-12 10:32:47

  Boska gierka

 • Lord Revan2005-11-06 17:20:09

  Ta gra jest genialna jednakowoż słabsza od poprzedniczki (zakończenie mnie zniesmaczyło, dodam, że przeszedłem grę dwa razy i widziałem dwa zakończenia jeżeli ktos zna trzecie niech pisze brzoza_90@o2.pl)

 • Mel2005-11-06 11:00:16

  Czy to nie przypadkiem Nihilus był "szefem"??

 • Darth Taron2005-11-03 18:43:45

  Sorki pomyliłem się i dałem 10/10.

 • Darth Taron2005-11-03 18:40:42

  Zawiodłem się. Myślałem, że będzie o niebo lepsze od Kotora1, ale cóż myliłem się. Wiele z tego wszystkiego schrzaniono. Jedynie postacie są według mnie warte uwagi. Daje 6/10

 • seishiro2005-11-03 10:54:48

  Wczoraj ukończyłem KOTOR-a 2 po raz drugi (pierwszy raz - pod koniec lutego). I wiece co? Sporo rzeczy w niej schrzaniono! Tyle niedokończonych wątków, tyle bugów... I jeszcze to zakończenie! Co mi się podobało? To, że można praktycznie każdego członka:D drużyny (poza robotami i Canderusem) przeszkolić na JEDI. Fajna sprawa - szkoda tylko, że Bao-dur nie może używać ŻADNEJ szaty Jedi:(( Ocena? Cóż, JMZ słusznie napisał, że jako RPG - super; jako gra SW - gorsza niż KOTOR 1. Czekam zatem na część III - może ona okaże się naprawdę godna pierwszej części gry.

 • Jedi Master Zalew2005-10-22 23:11:35

  Najkrócej jak się da: Jako RPG- rewelacja; jako gra SW- dużo gorsza od części pierwszej.

 • Lord Tyranus2005-10-20 22:34:07

  nie uwierzycie ale tej gry jeszcze nie skonczyem jest malo wciagajaca jesli chodzi o poczatek a jestem juz za poand polową fabuły, dla mnie w stosunku do KTORA I rozczarowanie - taki odgrzany kotlet, no ale jeszcze je nie skonczylem

 • bezimienny1222005-10-17 22:32:48

  czy jest już spolszczenie????????
  jeśli tak to gdzie????????

 • Darth Igorus2005-10-15 11:38:58

  jak przejś w końcowej fazie tę jedze ?? pomóżcie !!!! 3 miecze nie dają mi spokoju iciach ciach i juz mnie nie ma ://

 • Lord Revan2005-10-14 12:01:52

  Bardzo dobra. Ale koniec mnie zawiódł. (grałem jako jedi). Myślę że jako sith będzie lepszy (koniec)

 • bezimienny1222005-10-06 14:21:56

  This game RULES

 • dooku2005-09-22 22:03:20

  Mimo iz jestem strasznym fanem SW to gre zakupilem dopiero we wtorek.Gram ma swietna fabule grafike i ciekawe postacie ze tak powiem.Super gierka 9,5/10.Czegos jednak mi brakuje...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..
UŻYTKOWNICY MIESIĄCA