TWÓJ KOKPIT
0

Wybory Miss Polskiego Fandomu Star Wars 2005 :: Fandom

Poniżej prezentujemy autoprezentacje uczestniczek finału Wyborów Miss Polskiego Fandomu Star Wars. Więcej o konkursie, i o tym jak głosować przeczytać możesz w tym miejscu.Katarzyna "Laurana" Osadkowska


Nickname: Laurana aka. Liiluu Minai Lekarariba Laminai Tchai Ekbat De Sebat
Rocznik: '83
Model: człowiek

Dodatkowe Info:
Fanka Gwiezdnych Wojen (isn't it odd? ;), Piątego Elementu, Fallouta oraz fantastyki we wszelkiej postaci (RPG, film, książka). Przygodę z fandomem SW na dobre rozpoczęłam od warszawskiego Konkretu w 1998. Wychowałam się na kanale IRC #starwars-pl ;) i właściwie do dziś spotykam się w realu z masą dobrych znajomych poznanych przez net. Mam nadzieję, że uda mi się bywać częściej na konwentach oraz skompletować już wkrótce klimatyczny strój w konwencji SW.
Studiuję społeczną psychologię informatyki i komunikacji. Uwielbiam sushi, dobre, wytrawne, czerwone wino oraz klasyczne Jaguary!:D

Kinga "Aura Sing" Lizakowska


Hello :D No a więc kilka słów o mojej osobie :) Uwielbiam : czytac ksiązki, szaleć przy muzyce z swoimi znajomymi, interesujące rozmowy na niecodzienne tematy, zacieszać (czasami zdarza mi sie samej do siebie na ulicy :D) oraz spać. Kocham moją przyjaciolke, mojego mena oraz moje własne cztery kąty:) Nie lubie kłamstw, wywyższania się oraz traktowania wszystkiego i wszystkich rzeczowo. Traktuje ten konkurs jak zabawe wiec mysle ze to wystarczy jako powod:D Pozdrawiam :):):)
Katarzyna "Jazzhira" Wychowaniec


Mam na imię Kasia, lecz przywykłam do tego, że nawet moi najbliżsi znajomi na co dzień mówią do mnie w skrócie "Jazz". Jazzhira to mój nick od niepamiętnych czasów i nim właśnie posługuję się zarówno w środowiskach fanowskich, jak i na scenach gier. W sierpniu skończyłam 24 lata.
Moim rodzinnym miastem jest Warszawa i tu właśnie studiuję zarządzanie i finanse, szykując się do pracy dyplomowej, która być może będzie zahaczać o tematykę gwiezdnowojenną.
Obszar moich zainteresowań jest dość szeroki, bowiem znajduje się w nim m.in. branża lotnicza, śpiew klasyczny i muzyka jako taka, nurkowanie, hodowla egzotycznych ptaków, fantastyka, już o samym świecie Gwiezdnych Wojen nie zapominając.

No właśnie. Zamiłowanie do gwiezdnej sagi zawdzięczam mojemu bratu, który z uporem maniaka wciągał mnie w swoją pasję. Zaczęło się od obejrzenia szóstego epizodu i tak od czasów przedszkolnych regularnie wyczekuję nowych pozycji książkowych, bądź komiksowych, choć nie mam już na czytanie lektury nieobowiązkowej tyle czasu, co kiedyś. Jeśli uda mi się znaleść wolną chwilę, lubię oddawać się pisaniu opowiadań w realiach Gwiezdnych wojen, czy edycji graficznej gier w tychże klimatach, np. oteksturowywaniu modeli. Swego czasu aktywnie udzielałam się na scenie Jedi Outcast, jednak w końcu przychodzi taki czas, że trzeba odpocząć od komputera.
Jestem dumną członkinią najstarszego polskiego Zakonu Jasnej Strony Mocy, Force Crusaders, gdzie szlifuję swoje umiejętności pod okiem takich samych fanatyków, jak ja. ;)

Dlaczego powinnam zostać miss polskiego fandomu? Nie odpowiem na to pytanie. Fani sami powinni zdecydować na podstawie tego, jak się zaprezentowałyśmy.

Aleksandra "Lady Kenobi" Fela


Lady Kenobi (znana również jako Lexis bądź po prostu Lex) urodziła sie 27 lutego 1989 roku w Krakowie. Jej prawdziwe nazwisko nie jest znane, choć niektórzy znajomi wmawiają jej, że ma na imię po prostu Ola.
Aktualnie mieszka niedaleko swego miejsca urodzenia i chodzi do liceum o profilu humanistyczno-dziennikarskim. Posiada gryzonia, który często daje jej się we znaki, ale i tak twierdzi, że go kocha. Interesuje się dobrą fantastyką i science-fiction. Uwielbia czytać książki, rysować, pisać opowiadania, spotykać się ze znajomymi i chodzić bez sensu po ulicy, dumając nad sensem egzystencji. Jest niepoprawną marzycielką, która często nie potrafi i nie chce oderwać się od własnego świata, przez co nauczyciele często upominają ją na lekcjach, posądzając o "spanie".
Słucha porządnego rocka, soul i bluesa, a jej ulubionym kolorem jest czarny. Od mniej więcej sześciu lat męczy ją choroba, zwana potocznie "Star Wars". Co gorsza, nie robi zupełnie nic, by się z niej wyleczyć. Dlaczego miałaby zostać miss? Sama nie wie. Ogólnie uważa takie konkursy za kompletne dno (z szacunkiem dla Bastionu i ICO), jednak najbardziej kuszą ją nagrody ze sklepu Fanatyk.pl. Po namowach znajomych zdecydowała się wziąć udział, choć wie, że i tak nie ma szans. Robi to dla zabawy.
Amen.
Niech Moc będzie z Jury.

May the Force be with you!

Karolina "Kalak" Michałowska


Ja: to by było tak... Inteligentna, utalentowana, zdolna, miła i przede wszystkim skromna. ;-) Poważnie mówiąc, to przyznaję się tylko do tej odrobiny inteligencji. Moje hobby to głównie fotografia (w tym też photomanipulation) plus digital art, muzyka, literatura, komiksy, kinematografia. Maniaczka notatnika (taki program, jakby ktoś nie zrozumiał)... :-) Ostatnio w głowie mam słowo 'stencil', a w ręce spray. Mówią na mnie niekulturalnie - fakt. I am a deviant.
Miss Świata, znaczy się Polskiego Fandomu SW ;-) powinna wygrać najładniejsza z dziewczyn. Mój samokrytycyzm nie pozwala mi powiedzieć, że jestem bóstwem, ale jakoś nie obraziłabym się za taki tytuł. :-)

& that's all.
TAGI: fani (17) Konkurs (71)
Loading..