Gry komputerowe

Star Wars: Battlefront II

Tytuł: Star Wars Battlefront II
Rok wydania: 2005
Typ: FPP/Zręcznościowa
Platforma: PC, PS2, PSP, XBox
Wydawca: LucasArts
Producent: Pandemic
Wydawca PL: LEM
Oficjalna strona: LucasArts.com
Oficjalna strona PL: LEM.com.pl


Następca najlepiej sprzedającej się w historii gry z serii Star Wars – więcej przestrzeni, grywalni Jedi oraz elementy z najnowszego filmu Gwiezdne Wojny: Epizod III - Zemsta Sithów.

Planowana na jesień 2005 roku, gra Star Wars Battlefront II to kolejny gigantyczny krok imperialnego walkera na przód: zupełnie nowa walka w kosmosie, możliwość gry jak rycerz Jedi i nigdy dotąd nie oglądane scenerie prosto z filmu Gwiezdne Wojny: Epizod III - Zemsta Sithów. Fani Star Wars Battefront z pewnością będą zadowoleni również z całkowicie odmienionego trybu gry dla pojedynczego gracza, w całości zbudowanego w oparciu o wspaniałą historię – w której każdy ruch gracza, ma wpływ na wynik bitwy i los całej Galaktyki.

Oczywiście twórcą drugiej części Star Wars Battlefront jest ponownie Pandemic Studios.

Star Wars Battlefront II poprawia przede wszystkim tryb single-player, dzięki różnego rodzaju zadaniom wynikającym z fabuły, ale bez jednego, określonego zakończenia. Misje, które musi wykonać gracz, inspirowane są przez wszystkie 6 filmów z serii Gwiezdnych Wojen. Cała opowieść rozgrywa się w 12 różnych lokacjach, wielu z Epizodu III, między innymi na wulkanicznej planecie Mustafar oraz podczas kosmicznej bitwy nad Coruscant. Nie zabraknie również znanych fragmentów z klasycznych filmów, np. wnętrza Gwiazdy Śmierci. Dodatkowo, w niektórych momentach gracz może poczuć prawdziwą Moc jako Jedi...

Po raz pierwszy gracz może wziąć udział również w walce powietrznej oraz kosmicznej podczas jednej bitwy. Zaczynając jako piechur, może zasiąść za sterami myśliwca i zmierzyć się z przeciwnikami w walce w przestrzeni. Stamtąd może dostać się na statek wroga, przejąć mostek dowodzenia, wyłączyć wieżyczki oraz osłonę i zniszczyć go od środka! Może również pozostać wewnątrz własnego statku i bronić go przed atakami wroga. Wybór jest jego.

Oczywiście gra sieciowa została również znacznie rozbudowana i udoskonalona w porównaniu do pierwszego Star Wars Battlefront. W jednej bitwie może brać udział nawet 24 graczy na PlayStation2, 32 w wersji na Xbox oraz do 64 na PC. Dodano system wyszukiwania znajomych oraz rozbudowany system statystyk.


Recenzja Nestora

Po bardzo udanym debiucie pierwszego “Battlefronta” fano potrzebny był powiew świeżości w tworzonej serii. Możliwości rozwoju jest wiele, w przypadku gry “Battlefront 2” wybrano jedną z najlepszych – ewolucję. Gra pokazała jaki posiada niesamowity potencjał i ile pomysłów można wcielić dzięki niej w życie. Co najważniejsze dla serii, w “Battlefront 2” widać aspekty nad którymi można jeszcze w przyszłości popracować co daje nadzieję, że “Battlefront 3” będzie kolejnym wielkim sukcesem.

W “jedynce” brakowało jednego dobrego elementu, który spajałby grę w całość. W “dwójce” ten błąd naprawiono i dano nam fabułę w postaci historii 501 Legionu od pierwszego sprawdzianu na Genosis aż do bitwy o Hoth. W “Battlefront” fabuła nie była potrzebna, bo gra była przeznaczona do starć sieciowych, a tryb singleplayer był potrzebny tylko by dać graczom jakiklwiek trening offline. Najmocniejszym elementem fabuły jest różnorodność, mimo tego, że prowadzimy jedną jednostkę to mamy kilka opcji przez cały okres jej trwania. Wszystko rozpoczyna się niewinnie podczas bitwy o Genosis. To tam 501 Legion przechodzi swój chrzest bojowy. Później po wojnach klonów był jednym z najbardziej oddanych oddziałów Imperatora i Dartha Vadera. Walczymy więc nie tylko z Separatystami i później z Rebeliantami, ale też z niewiernym ludem Naboo, Jedi, pozostałościami po Separatystach na Mustafar i wrogim woli Imperatora klonom z Kamino. Walczymy więc przeciwko wszystkim frakcjom jakie się do tej pory w serii pojawiły. Nie ma tendencyjności “Battlefronta” gdzie naszym przeciwnikiem może być tylko jedna armia, nie licząc nieprzychylnych tubylców. Za przerywniki filmowe ponownie robią fragmenty Epizodów lub animacje 3D dla bitew pozafilmowych. Całość robi wrażenie i pozostawia miłe wspomnienia. “Battlefront 2” tymczasem coś do uniwersum Star Wars wnosi, bo kilka historii jest zupełnie nowych.

Krokiem milowym dla całej serii jest wprowadzenie walki w kosmosie. Dotychczas myśliwce były dostępne tylko w niektórych bitwach naziemnych i raczej były mało skuteczną bronią, w każdym razie mniej skuteczną niż pozostałe pojazdy. Teraz dostały całe lokacje na własne potrzeby. Każda z 4 dostępnych frakcji ma swoje własne statki typu: myśliwiec wielozadaniowy, bombowiec, lekki mysliwiec i transportowiec opancerzony. Każdy kto choć trochę zna się na statkach kosmicznych Star Wars może bez problemu dopasować odpowiednie modele do tego wzoru. Ponadto mamy do dyspozycji działa okrętów liniowych, które możemy obsługiwać i samobieżne statki wsparcia – mało efektywne, z małą siłą ognia i w dodatku łatwe w unicestwianiu. Walka w kosmosie zachwyca, w szczególności tych, którzy nie grali w stare dobre symulatory Star Wars. A dla kogoś kto przygodę z serią „Battlefront” rozpoczyna od drugiej części wydawać się mogą oczywistością. Statkami steruje się bardzo wygodnie, każda z klas prowadzi się inaczej. Można wykonać pełen zwrot lub też częściowe uniki. W zapasie mamy doładowanie przyspieszające nasz lot. Każda klasa ma też do dyspozycji dwa rodzaje broni, transportowce i bombowce zawierają nawet wieżyczki dzięki czemu możemy w czasie lotu się przesiąść i postrzelać „z ruchu”. Bardzo fajne urozmaicenie kiedy zwykła potyczka w kosmosie zaczyna nas nużyć. Opcji jest naprawdę wiele, więc bawić się można wiele godzin. Do wnętrza okrętów liniowych możemy wlecieć przez hangar i przeprowadzić desant na pokład. Kiedy przebijemy się do centrum dowodzenia możemy wejść do maszynowni lub sterowni systemów podtrzymujących życie. Są to więc dwie instalacje okrętu, które możemy zniszczyć od środka. Kilka misji w kosmosie tego od nas wymaga. Pilotaż sprawia dużo satysfakcji, głównie dlatego, że do czasu powstania „Battlefront II” nie było żadnego symulatora lotu.

W porównaniu do pierwszej części serii poprawiono epickość walk naziemnych. Teraz nie tylko początek bitwy daje odczuć, że jest to masowe starcie dwóch armii rodem z „Ataku klonów”, ale praktycznie okolice każdego respawna. Uzyskano taki efekt przez nieznaczne zwężenie map, i bliższe ułożenie respawnów. Przez to do linii frontu jest po prostu bliżej i łatwiej nam się do walki włączać. Przeciwnicy też szybciej się odradzają i gęściej atakują. Można mieć czasami nie lada kłopoty w utrzymaniu pozycji. Poziom trudności „elite” jest w dodatku bardziej wymagający. Głównie przez większą częstotliwość napływu wrogów. Misje w kampanii są dzięki temu po prostu ciekawsze i zazwyczaj ukańczane „na styk”. Bo gdy w „Battlefront” wystarczyło po prostu wybić wszystkich przeciwników, tutaj trzeba wykonać zadanie i przy okazji nie dać się zabić, bo liczba żyć jest ograniczona. Dzięki większej masowości bitew mamy wrażenie bycia w środku czegoś wielkiego, co zmienia los mieszkańców danej planety, niekiedy walczących przy naszym ramieniu. W stosunku do pierwszej części zmieniono tak zwane hitboxy modeli. Trafienie w głowę odgrywa teraz rolę, bo zwiększa zadawane obrażenia. A to przecież zmiana zdecydowanie na lepsze. Niewybrażalnie dużym plusem jest wprowadzenie możliwości gry bohaterami. Teraz każdy może poczuć się jak Lord Vader, generał Grevious, Luke Skywalker, Han Solo czy Boba Fett. W kampanii gramy głównie Jedi, a później Fettem i Vaderem. W trybie "Galactic Conquest" jest tych bohaterów znacznie więcej, każda frakcja ma minimum trzech, a Rebelianci nawet pięciu (Han, Leia, Luke, Chewbacca i bonusowo Yoda na Dagobah). Frajda takiej gry jest niesamowita, tym bardziej, że każdy z bohaterów jest inny. Mi osobiście do gustu najbardziej przypadli Rebelanci i Boba Fett.

Grafika gry urzeka, jest może trochę bardziej cukierkowa niż w „Battlefront”, ale dzięki temu otoczenie jest bardziej żywe. Wybuchy znacznie dopracowano, a w kosmosie są rozbłyski tak dobre jak w „Zemście Sithów”. HUD za to jest bardzo czytelny, w końcu coś z niego wynika i spełnia swoją rolę. No i jest w dodatku w wygodniejszych miejscach umiejscowiony, nie trzeba latać wzrokiem po ekranie. Grafika jako całość jest po prostu solidna. Nastawiono się na poprawę błędów pierwszej części i to się w pełni udało. Nawet menu jest wygodniejsze w obsłudze dzięki prostocie wykonania.

Grze najbardziej doskwiera jednak ilość map. Dodano jednolite lokacje w kosmosie, które niewiele się od siebie różnią. Na ziemi jest trochę biedniej, choć znacznie lepiej niż poprzednio. Teraz każda planeta ma jedną lokację, nie dwie. Ale po dłuższym graniu strzelanie na Kashyyyk i w Świątyni Jedi na Coruscant po prostu się nudzi. Jednak dla kogoś kto ma w planach zagrać tylko kampanię raz lub dwa arsenał map jest wystarczający. Widać bardzo duży wpływ "Zemsty Sithów" na grę, bowiem większość lokacji pochodzi właśnie z tego filmu, a przy tym wykonujemy związane z filmem zadania.

„Battlefront II” pokazał jaki potencjał drzemie w serii. Rozwinął swojego poprzednika w efektowny i trafny sposób, a co najważniejsze spełnił marzenia fanów. Najlepsze jest jednak to, że w przyszłości gra może rozwinąć się jeszcze bardziej, czego dowodem są „Battlefronty” na PSP. Przechodzenie myśliwcem z kosmosu na ziemię i vice versa to już praktycznie normalność. Do tego dochodzi duży wybór przy tworzeniu własnej postaci i doborze ekwipunku. Można też dodać nowe rodzaje pojazdów, realnych pomysłów do wykorzystania w przyszłości jest bez liku. Największym zarzutem wobec serii jest jej powtarzalność. Ale czy „Battlefront II” jest odgrzewanym kotletem? Nie wydaje mi się, może dla kogoś kto taki tryb rozgrywki wrzuca do wora z innymi być może tak. Ale dla fanów FPSów już niekoniecznie, bo ilość kombinacji jakie można wykonać jest ogromna.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 9/10
Fabuła: 8/10
Grywalność: 10/10
Grafika: 9/10
Dźwięk: 8/10
Muzyka: 9/10Oceny użytkowników:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 9,26
Liczba: 291

Użytkownik Ocena Data
WuOJot 10 2019-09-12 17:41:40
Darth Hapdzide 10 2018-03-02 13:41:31
Lord Bartek 10 2017-11-10 21:00:36
witciu1 10 2017-04-21 16:25:49
RevanSans 10 2017-01-16 19:37:12
Muki 10 2016-09-04 19:12:17
Darth Ponda 10 2016-01-16 21:22:07
szymon3258 10 2016-01-06 12:58:03
Brudney 10 2016-01-04 21:32:08
FIFIxd 10 2015-11-09 18:35:29
Mikołaj Linkowski 10 2015-08-27 15:04:51
Kamino_Mando 10 2015-06-04 23:35:42
kubalol88 10 2014-11-18 16:50:58
DarthMichal 10 2014-11-12 01:21:52
Anduril 10 2014-07-27 03:11:01
kampiPL 10 2014-06-27 10:31:07
Krogulec 10 2014-06-03 17:31:38
Darth Korrax 10 2014-05-30 18:07:34
Jamboleo 10 2014-05-20 10:52:19
darth ryba 10 2014-04-10 16:07:59
Bev 10 2014-01-14 18:07:10
Kosha Bashk 10 2013-12-27 21:00:14
Aruetiila 10 2013-08-19 02:23:00
WebSky757 10 2013-04-12 20:47:41
worm2211 10 2013-01-23 19:46:39
szczypiorofix 10 2013-01-22 10:48:25
awksom 10 2012-11-28 08:46:34
simuno 10 2012-11-15 21:08:24
epizozeur 10 2012-11-07 19:49:15
DarthBane66 10 2012-08-12 20:09:57
DarthMaul66 10 2012-08-12 20:02:15
Kawopedia 10 2012-08-10 16:29:15
Kitfisto275 10 2012-08-06 16:35:10
leopard125 10 2012-07-27 16:53:27
Vader1601 10 2012-07-07 16:22:17
Araxuss Yexyr 10 2012-06-19 19:42:11
kris23023 10 2012-05-22 14:29:42
Apophis_ 10 2012-04-14 20:38:39
Murdock 10 2012-04-05 21:15:15
darthmaks 10 2012-03-17 11:56:48
Darth Aleksus 10 2012-03-15 21:13:45
Kubajedi 10 2012-03-11 08:16:42
Jedi Majster 10 2012-03-04 18:40:25
Assasino Imperial 10 2011-09-13 14:19:55
TonkenKikom 10 2011-08-16 15:56:32
fett112 10 2011-07-15 11:21:19
Arnold8 10 2011-06-25 12:26:57
Jasiek757 10 2011-05-09 17:00:32
komandor kapi 10 2011-03-29 20:07:11
DELTA355 10 2011-03-21 10:49:40
Andy2000 10 2011-03-12 19:05:13
Lord Eddels 10 2011-02-19 11:10:41
Skylan 10 2011-02-16 13:57:32
MarcinKZP 10 2011-01-31 10:33:59
Trzaskal 10 2011-01-30 15:04:16
TheHubertus 10 2011-01-23 16:52:40
Oakax 10 2011-01-08 21:37:35
Taikun 10 2010-12-24 19:47:19
Master Maximus 10 2010-12-23 15:57:36
Darth Kriss 10 2010-11-27 20:26:41
NIHL19 10 2010-11-17 13:26:17
Emperor1123 10 2010-10-13 07:07:39
ja10 10 2010-10-07 09:41:04
Qel Asim 10 2010-10-04 23:21:51
clone comander 10 2010-10-03 12:19:26
konkacpi 10 2010-09-30 16:53:23
pitir 10 2010-09-19 18:42:02
CT-67591 10 2010-09-07 09:15:08
cody19 10 2010-09-05 16:00:01
Rexter 10 2010-08-16 20:45:41
kidi-en-fisto 10 2010-08-14 10:56:28
googii 10 2010-08-05 12:44:53
Yoda111 10 2010-07-28 13:08:42
Jenari 10 2010-07-04 13:52:33
DarthCzader 10 2010-07-02 18:13:27
david12345678900987654321 10 2010-06-22 11:45:15
Commandor Bacara 10 2010-06-15 14:13:35
miki184 10 2010-06-13 13:09:42
Darth Saber 10 2010-05-29 18:17:08
Mission_Vao 10 2010-05-19 18:40:20
Markus5500 10 2010-04-27 19:11:25
VADER12 10 2010-04-24 07:24:24
Obi-Wan Skywalker 10 2010-04-21 18:24:14
piterczak 10 2010-04-15 14:40:44
Qymaen-jai-Sheelal 10 2010-04-06 12:15:24
Lord Brzoza 10 2010-04-03 17:42:47
rinzaghi95 10 2010-03-27 09:32:15
Yoda :p 10 2010-03-12 20:37:55
Droid B1 10 2010-03-03 17:05:38
sauron907 10 2010-02-26 17:37:05
revan19435 10 2010-02-25 14:55:04
Jedi DA-24 10 2010-02-17 23:17:39
Anakin99 10 2010-02-12 15:53:19
Didek 10 2010-02-08 14:09:05
piter8125 10 2010-02-07 13:37:44
padawan hubert 11 10 2010-02-06 18:09:39
Rafix Vader 10 2010-02-02 20:22:53
Slevin 10 2010-02-02 18:51:55
Skywalker Junior 10 2010-02-01 17:38:08
Darth cody 10 2010-01-29 15:12:02
Max1712 10 2010-01-23 18:06:42
kaleka22 10 2010-01-11 22:41:43
Cade Skywalker 10 2010-01-04 21:57:56
Cad Bane 10 2010-01-03 23:08:10
markocik 10 2010-01-01 16:23:08
Bhat Jul 10 2010-01-01 12:40:02
yodeusz 10 2009-12-27 09:57:38
Dave 10 2009-12-23 21:27:59
kwinto 10 2009-12-19 13:03:04
Darth Ados 10 2009-12-07 18:41:06
Reksiu 10 2009-11-27 20:13:01
Barriss Offee 10 2009-11-25 08:22:41
łycha 10 2009-11-19 21:26:17
miros500 10 2009-11-16 20:45:24
michalcie32 10 2009-11-14 19:15:19
fighter9809 10 2009-11-13 16:17:31
Generał Phoenix 10 2009-11-06 19:38:37
Light Jedi 10 2009-10-24 20:42:19
Zozol 10 2009-09-30 20:24:43
KECHU 10 2009-09-01 14:31:04
NagaSadow 10 2009-08-28 13:02:25
Czaki111 10 2009-08-20 09:47:21
duży 10 2009-08-17 18:15:13
Leemur 10 2009-08-17 00:43:42
Darth Maul 300 10 2009-08-08 17:33:40
darth szymon 10 2009-07-21 09:05:23
jaroslaw1922 10 2009-07-17 16:49:14
miho 10 2009-07-16 07:42:48
haffff 10 2009-07-04 13:05:13
killer721 10 2009-07-02 19:11:08
Raham Kota 10 2009-06-29 19:13:33
Darth Kagaan 10 2009-06-11 20:02:32
Darth knight Olaf 10 2009-06-08 14:41:15
Darth Darth Binks 10 2009-06-05 19:55:10
Skerwik 10 2009-05-20 20:15:26
Ob iwan kenobi1 10 2009-05-10 12:19:00
Kely Katarn 10 2009-04-25 07:39:08
Gwiezdnykucharz 10 2009-03-15 18:11:47
VOJAS 10 2009-03-13 14:20:26
bbhubertbb 10 2009-03-06 20:34:00
darthubert 10 2009-03-05 16:56:01
HcMaverick 10 2009-02-18 22:55:40
Galen Marek 10 2009-02-17 21:35:42
L3vY_ZiOM 10 2009-02-15 12:13:02
KyleKatarn 10 2009-02-04 17:13:02
melmanix 10 2009-01-30 15:11:46
luke04105 10 2009-01-28 10:54:28
jedras 10 2009-01-25 10:34:43
Luke S 10 2009-01-24 17:35:57
Rebel Trooper 10 2009-01-24 14:40:52
Darth V 10 2009-01-19 18:01:40
Darth Midichlorian 10 2009-01-09 21:42:03
sweter15 10 2009-01-07 21:03:47
jasio 10 2008-12-23 20:10:10
SWkoleś 10 2008-12-08 17:46:45
Komandor Sango 10 2008-11-14 20:11:42
PabolO 10 2008-11-10 12:26:11
elchupacabra 10 2008-11-07 11:08:21
lord vather 122 p 10 2008-10-15 19:59:11
darthmax 10 2008-10-13 21:25:50
agryppa 10 2008-09-08 17:01:38
Lithil 10 2008-08-08 15:17:39
Jabba the best 10 2008-08-07 10:40:42
Generał Grievous 10 2008-07-29 11:22:37
Chewie1996 10 2008-07-13 20:36:23
Dafix 10 2008-06-23 19:42:35
borys_ru 10 2008-06-10 21:38:24
Draygo 10 2008-05-07 21:12:03
mjechas 10 2008-04-25 10:19:50
Michał1993 10 2008-04-23 12:28:33
Lordfilip 10 2008-04-21 16:32:27
lord teo 10 2008-04-06 22:44:09
Obi-wan Ogórek 10 2008-03-31 19:05:53
Dziarski 10 2008-03-29 07:27:15
Darth Wader 10 2008-02-25 20:09:23
losiu 10 2008-02-20 13:20:24
Exon Warrior 10 2008-01-29 23:21:59
Darth Jakub 10 2008-01-26 09:21:34
teleFON 10 2008-01-24 13:36:05
Darth Kamil 10 2008-01-16 12:16:57
Master of hunger 10 2008-01-13 13:08:49
Komandor_Cody 10 2007-12-29 19:22:12
Darth Axon 10 2007-12-26 10:04:07
Jake474 10 2007-12-24 23:21:50
CC-5254 Brian 10 2007-11-20 18:11:41
Fisto4795 10 2007-11-14 17:10:47
janekfan 10 2007-11-14 14:30:27
STORMTROPER 10 2007-11-04 17:00:50
Urai Fen 10 2007-10-15 15:16:33
skejtMarcinek 10 2007-10-07 23:45:23
casaubon 10 2007-06-10 14:14:39
Dan 10 2007-02-27 09:01:36
Kystian 10 2007-02-12 09:13:45
AdeEr 10 2007-02-11 19:27:18
Lord Raider 10 2007-01-23 19:25:52
NowaczeQ 10 2006-12-09 16:36:16
Marquix 10 2006-12-01 12:30:15
ReV 10 2006-11-11 14:02:26
Yaerius 10 2006-09-22 21:33:55
Jedi-Lord 10 2006-09-22 20:04:38
lukass 10 2006-08-03 20:17:05
Pajter94 10 2006-07-10 12:02:47
AgentCGI 9 2019-02-25 16:45:44
Laowena 9 2016-02-13 17:58:08
Krajing 9 2016-02-05 20:52:00
San Holo 9 2016-01-28 23:27:12
Wooki3 9 2015-12-29 19:15:25
vader015 9 2015-11-30 09:59:52
matikc25 9 2014-07-08 23:51:19
ScottenPL 9 2014-05-10 22:30:27
Dafthar 9 2013-08-21 18:57:05
Doomus 9 2013-03-06 14:47:47
LordN 9 2013-03-04 11:49:16
Darth Invidious 9 2012-04-26 13:52:15
Peterbog 9 2012-04-14 22:41:29
harry20joe 9 2012-04-05 17:09:37
Christian 9 2012-03-17 23:57:05
Darth Ka-Mi-Maru 9 2011-06-05 14:15:31
Darth Alpha 9 2010-12-14 15:53:16
DARTH REVAN1 9 2010-04-28 15:37:45
Mandalorian 9 2010-04-25 19:02:37
Lord Jabba 9 2010-03-07 08:44:08
Lord Spyro 9 2010-02-14 15:52:28
Testar 9 2010-01-12 14:25:42
imperator rafal 9 2009-12-25 12:11:29
Sebo250 9 2009-12-22 23:14:06
Nestor 9 2009-12-22 22:55:37
Steelman 9 2009-07-21 23:05:25
Lajpok 9 2009-04-23 18:51:20
gerwazy90 9 2008-10-18 08:22:50
Davsx 9 2008-07-12 20:27:11
Terrapodian 9 2008-07-03 14:50:52
Nadiru Radena 9 2008-01-07 07:48:16
Lucas 9 2007-11-11 12:17:46
Lord Strzelec 9 2007-09-09 14:00:13
Srebrny Jeździec 9 2007-06-11 22:57:15
Jaszczur 9 2007-03-13 20:41:35
Lewy 9 2007-02-26 18:46:26
Robson 9 2007-02-02 21:23:35
dooku 9 2006-07-26 13:47:43
Shedao Shai 9 2006-05-17 10:33:44
disclaimer 8 2017-06-03 13:23:28
DarthRevan210 8 2016-01-24 12:59:11
Darth Leonard 8 2015-10-09 11:45:50
darthTenebrous 8 2014-08-03 09:07:05
FEL-1996 8 2014-04-26 12:42:15
KuKmal 8 2012-05-21 20:21:09
CommanderWolffe 8 2012-02-23 10:01:18
Lord Bart 8 2012-01-28 16:07:46
jacolino1996 8 2012-01-24 16:27:23
RafSwi7 8 2012-01-22 19:21:38
Ninja 9 8 2012-01-20 12:17:02
Darth Kasa 8 2012-01-06 22:48:20
Darth_Jakub 8 2011-10-14 13:40:07
Arkhan 8 2010-07-04 21:32:17
Mirael 8 2010-02-27 19:30:59
kotorot 8 2010-01-01 15:59:32
niktlubja 8 2009-12-31 23:06:27
Bobba 8 2009-12-13 13:33:25
min302 8 2009-11-25 09:02:02
Adakus 8 2009-10-29 09:42:08
Danny 8 2009-10-25 23:08:50
vader_97 8 2009-08-23 18:14:13
Master Simon 8 2009-05-16 17:57:54
generalcody 8 2007-12-27 17:06:22
mgmto 8 2006-08-20 17:27:06
B4rtiC 7 2016-07-24 22:29:18
Xardas 7 2016-04-12 21:28:11
Krych 7 2015-02-17 16:56:46
Donmaślanoz14 7 2014-08-29 20:40:52
R2-r 7 2014-04-26 20:43:01
jointventure 7 2012-01-24 18:40:20
everdark 7 2012-01-22 21:43:25
wiktor2322323323 7 2009-12-28 18:25:19
Mistrz Seller 7 2009-05-14 11:26:26
TheMichal 6 2012-03-28 09:19:57
Apokalips 6 2010-08-15 19:51:55
Jaster Merell 6 2010-06-13 20:58:46
Vergesso 6 2007-08-29 21:55:04
Matys Feet 6 2006-06-12 21:43:47
luke skywalker961904 5 2011-07-05 20:32:01
kapitan rex 11 5 2010-04-06 18:44:22
stratton 5 2008-04-21 22:42:21
Staaszek 4 2018-06-03 18:52:29
szolek 3 2014-02-11 14:13:14
Krz z 2 2018-03-14 12:04:12
Bendu 2 2007-06-15 15:55:33
rafaelix 1 2011-03-03 12:29:58
Jericho 1 2010-10-18 09:44:14
axl520 1 2010-03-13 19:45:01
Darth gruun 1 2008-02-15 17:29:17

Tagi: Battlefront II (1) LucasArts (74)

Komentarze (315)

Jak dla mnie legenda wśród gier osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Gdybym liczyłą godziny gry w Battlefronta II, bez problemu przekroczyłby 100 ;) Polecam wszystkim

jest 2015, za 3 dni star wars battlefront (nowy, a ja nadal w nią pogrywam, tylko szkoda, że multi upadło..., gra super polecam 9/10. :-)

widze, ze sporo osob interesuje sie Star Wars Battlefront od DICE, w sieci cieżko znależć informacje na temat wychodzącej już 17 listopada gry. Znalazłem Polski Fanpage Star Wars Battlefront, (nieoficjalny) który zbiera i publikuje te informacje: https://www.facebook.com/StarWarsBattlefrontPolska

Dużo błędów i usunęli platformę online. Ale i tak jestem dumny bo znalazłem tą grę na półkach sklepu w 2014 roku

Gorzej niż 1. Ale może dlatego, bo 1 grałem na PC, a 2 na PSP.

Tryb single player - 8/10
- minus za irytujących bohaterów i trochę małą różnorodność map

Tryb multi niestety fatalny.

6/10 ocena końcowa

Moja pierwsza gra z serii Star Wars. Gra jest super!! Do dziś lubię w nią pograć.

10/10 szkoda,że jaszcze nie ma Battlefront 3

Rewelacja. Na multiplayerze wymiata 9/10

Wspaniała gra! Zarówno w singlu jak i w multi.

istnieją już jakieś pogłoski o battlefront 3 ale na razie nie wiadomo, a
co do komentarza o misjii 14 nie wiem u mnie zawsze Leia była w takim wąski tunelu w pierszych otwieralnych drzwiach po lewej i się chowała albo atakowała

Szkoda, że nie ma możliwości przedostania się z przestrzeni kosmicznej do atmosfery planety tak jak jest w Battlefroncie elite squardon na PSP ale ogólnie to gra jest rewelacyjna polecam.;)

Mialem tą gre jest extra bardzo łatwo się steruje postaciami i statkami. 10/10!!!

super ale nie moge zainstalowac modow

miło spędza się czas przy niej:) 9/10

aha no może jeszcze trochę głupio dedają ;)

ta gra jest genialna!!! No może troszkę kampania kiepska (7/10) ale cała reszta super, multi super,a instant action czad! Polecam 10/10.

AHA MAM PYTANIE CZY KTOŚ WIE CZY BĘDZIE I JEŻELI TO KIEDY BATTLEFRONT III????
Help!

Czekam na trzecią część :)

Ta gra jest super tylko że ja mam ściągane i mi multi nie działa ale grałem w multi na star force 2011 i nieżałuje że zajeła mi miejsce na kompie

Podam wam kilka naprawde super kodów na nieśmiertelność, nieskończoną amunicję a następnego już nie wiem ale chyba utrzymuje te kody.wejdźcie do instant action i polewej stronie na dole jest taki kwadracik, poruszajcie po nim chwile myszką i wpiszcie nstępujące kody w tej kolejności co ja tu napisałem:456123 potem mostimpressive a potem agoodblasteratyourside,

UWAGA!!!!
jeśli ktoś wpisze oddzielnie kody lub w innejkolejności kody nie będą działały!!!!w sprawie użytkownika saviola master musisz chwile poczekać mi też tak się działo przeszukaj wszystkie tunele a jak nie znajdziesz to po kilku minutach sama wyskoczy albo z prawj strony tunelów albo z tego koła

spox;moje rady zawsze działają xD narka

kupiłem i nie żałuje fajne 10\10

Mam pytanie czy ktoś miał takiego buga że w 14 misji gdzie trzeba była znaleźć księżniczkę Leię i odzyskać plany gwiazdy śmierci jej nie było? Zdesperowany jakąś 6 albo 7 porażką pod rząd sięgnąłem po filmiki z youtube i tam na każdym normalnie jest w tych tunelach gdzie się respią a ja jej nie mam Pomocy!!!!!!! Dzięki.

kto grał w moda order 66?

Siemka gram w tą grę już 3 lata , mam swój klan (FSX.
Rekrutacja jest otwarta.Proszę o pisanie na moje gg w celu dowiedzenia się szczegółów.

polecam grę "star wars battlegrounds" gra strategiczna ale extra.grafika troche zrombana. czasy clone wars i czasy mrocznego imperium.gra ma także opcje robienia samemu planszy :) (duży plus).gre można z łatwością ściągnąć z strony "tnt torent" oczywiście za darmo tylko trzeba się zarejestrować.gra w 100% działa. jak niewiecie gdzie włonczyć gry to ja moge powiedzieć.gra zajmuje 493 mb . a ocena za battlefronta 2 to 100\10

J jeszcze jedno ta gra wymiata ja gram w battlefronta 2 prawie 3 lata i mi się nie nudzi,jest jeden mały minus,jedynie na hoth można latać statkiem kosmicznym(snow speederem) ale i tak bardzo polecam :) i prosze o odpowiedzi na mój ostatni post.

plis mam problem. czy ktoś dokładnie mi opisze jak wgrać moda city corusant do gry bo mam na kompie ale niewiem jak do gry przenieść,plis prosze o komentarze:( :(

Zgadzam się z każdym ta gierka po prostu wymiata

chce sobie ją kupić ale nie wiem co jest lepsze t czy TFU
pomóżcie

Battlefront II wymiata!!!

10/10

Apropos:na ciemną stronę mocy przechodzi się w 5. misji.

To jest najlepsza gra ze Star Wars.10/10 bez wahania.

Super gra,mam na Xboxa

Daje 10/10

Ta gra jest PRO!!!!!! Gram w nią całymi dniami :)

Daje 10/10, jak za mało map to instalujecie moda o nazwie Convo Pack. Fani mandalorianów mogą też zainstalować sobie moda Mandalorian Wars.

gra niezła wiele plusów, ale i minusów:
+
1.całkiem ładna.
2.lepsza (nieco) o 1.
3.są akcje w kosmosie
4. można 'machać' miecykiem
etc, etc.
-
1.Super Battle droid jest za mały, za szybko ;chodzi' i ma za małą siłę ognia (w porównaniu do sw rc i filmu).
2. graficy ją przedobrzyli.
3. za mało map i usunęli te 1 części.
4.nudząca po jakimś czasie (ale można się pobawić z modami).
ogulna ocena 7+/10.
plus na zachętę nie polecam, ale nie odradzam.

ta gra nigdy mi sie nie znudzi

sam niewim

podoba mi się ta gra choć jedynka była lepsza,

Commandor Bacara wyasnj dokladnie jak dodawac mody np.mapy

Mam na PS2 6/10

W Battlefroncie ? Nie da sie.

jak przechodzi się na ciemnąstrone mocy

to najlepsza gra na świecie

przeszlem cale super koncowa misja
polecam gorąco...

Świetna gra polecam!

10/10 za singla i 8/10 za multi (lagi:()

czy na ps3 można grać na dwóch graczy

gdzie trzeba stworzyć ten folder w ktorym miejscu?

TYLKO ZROBIC FOLDER O NAZWIE:ADDON I DODAC MAPE!!!
I POCO PRZEKLINALEM BOGÓW!!!

na moje 10/10

Mapy i mody instaluję się banalnie
Mapy:robisz folder addon,rozpakowujesz i tam go przenosisz
mody;:do modów też trzeba folder addon ten sam co do map tylko się najpierw instaluję mody w addonie.Banał

czader zeby miec wyzszo range trzeba miec w jednym medalu (np.demololition)
zdobyc tyle liczzb medali :
zoltodziob-0
sierzant-200
kapitan-300
general-500
chyba jakos tak

darth revan1 general to najwyzsza ranga

przeszedłem całą grę chociaż z ostatnią miałem problemy

generał jak narazie taki mam i chyba jest najwyższy tego nie wiem ->> DarthCzader<<-

mam tą grę mam stopień sierżanta jaki jest wyższy stopień i jak go zdobyć???

ja sam nigdy ich nie zrobilem a mam range generala czyli najwyzszą

w demolition trzeba rakietką 4 krytyczne obrazenia a w technic trzeba przejoc statek wroga
PS:tak pisali w instrukcji

Proszę, niech mi ktoś powie: jak zdobyć medal:,,Technic'' i ,,Demolition''. Proooszę!!!

ja se sciągnolem mapy dodatkowe
ale nie wiem jak dodac je do gry
napiszcie

Fajna mam mody conversion pack 2.2,extreme 2.0,maldorian wars,dark times i 250 nowych mapek.Extreme dodaje Ventres,Qui Gon Jinn i wiele wiele innych i klony sa jak z filmu

Podoba mi się. Szkoda tylko, że postacie się respawnują (pojawiają się znikąd). Np. taka misja na Tantive IV. W filmie była tylko mała grupka rebeliantów, a w grze była ich cała masa. Nawet Vaderem nie dawałem rady. I wojny w kosmosie mi jakoś nie podeszły. Chyba przez te dziwne manewry przeciwnika (komputera), których ja nie potrafiłem (bo nie mogłem) zrobić.

Wg mnie - 6,5/10

super gra

co ty gośćiu gadasz kit fisto jest

Kampania na PC jest super ale na psp jest beznadziejna.Mi brakuje w stronie dobra KitFisto(moj ulubieniec)ale i tak 10/10

Fajna ,ale krótka jest kompania

taka sobie jest bardzo prosta do przejścia, a
tak jest fajna

FAJNA GRA

Fajna.Szkoda ze w wersji na pc nie ma Kita Fisto i Ventress.

niewiem jak zapisać misje ciągle zaczynam od drógiej pomocy

Super gierka. Tylko czy da się jakoś zrobić aby na początku rozgrywki ( wolnej lub kampanii )być jedi ?? ( Mówię o wersji na PS2 ) 9/10

planuje kupić tę grę bo na razie miałem rozwaloną kartę graficzną. Mam pierwszą czesc ale słyszałem,że ta jest jeszcze lepsza.

Ok bo realistyczność wyższa. Kolory droidów są dobre, bo w I pilot nie byl niebieski itp.
10/10

slevin, wersja na psp jest chyba o niebo gorsza od jedynki i dwójki( moim zdaniem).nie ma tam żadnych, żadnych misji z wersji na pc ale jakieś misję zabójcy są.

super gra kupiłem ją odpaliłem i nie mogłem się od niej oderwać 10\10

wydanie na ps2 też jest spoko szczególnie że na tatooine można być wszystkimi hero

Gra jest niesamowita, sp w porównaniu do pierwszej cześci jest genialny, kampania 501: bitwa nad Coruscant i Rozkaz 66 i jeszcze Galactic Conquest który jest najmocniejszą stroną tej gry, zaraz po multi:D
Jest też kilka minusów, hangar umieszczony z boku kadłuba ISD czy brak widoku z kokpitu pojazdu tak jak w jedynce.

Naprawdę dobra gra, mam tylko jeden problem: za cholerę nie mogę się nauczyć sterować statkami i prawie zawsze przegrywam bitwy kosmiczne. No cóż, trening czyni mistrza xD
8/10

super gra naprawdę przeszyłem ją już z 15 razy

Czy wie ktoś skąd się pobiera mody???

Wspaniała gra 10/10 przeszedłem jąz 20 razy na new game i pojedyńczych rozgrywkach ;D

no nie takie złe ale jednak ma kilka trudności

moj kolega ma i jest super. Jak jest sie jedi.

Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz niech ktoś odpowie :((

nie gra zest fajna lepsza od "jedynki" napewno , ale mało jest gry herosami same epizody. A klony (czy raczej szturmowcy) nudzą sie po jakimś czasie :)

A ja mam takie pytanie odnośnie tej gry ;P a mianowicie: Mam ją już na PC i muszę przyznać że jest extra ;D ale nie grałem w nią już jakiś ładny rok bo komp mi że tak się wyrażę "zjarał" więc zainwestowałem w PSP i teraz się właśnie zastanawiam nad kupnem jej na PsP ale mam pytanie odnośnie kampanii: CZY jest taka sama jak na PC czy może trochę okrojona z niektórych misji?? Jak tak to proszę podajcie z jakich ;]

no ogulnie całej misji ostatnim razem musiałem zabić królową Naboo to mnie jedi ziechał dwoma chitami.

Ale w którym momencie.

W wersji na pc nie moge przejść misi szturmowcami na Naboo. Prosze pomurzcie.

super 10/10 ale niewiem jak fpisać kod

super gra ale akca rozgrywa się w epizodzie 3 więc co tam robi maul i dlaczego anakin jest po złej stronie i też chce wiedzieć jak skonfigurować konsloe PS2

mam pytanie jak skonfigurować opcje na ps2 żeby kody działały?

denerwuje mnie miecz zycia przy postaciach bonusowych.a gra jest osadzona na 2 i3 częsci a co tam robi maul?

Ja mam problem z multiplayer gdy naciskam join to gamespy id to gra mi sie wyłącza.Plz pomóżcie

Jedna z najlepszych gier star wars

nie mam pojęcia.

proszę żeby ktoś odpowiedział na komentarz, który jest pod tym

gra fajna ale mam problem z multiplayerem bo jak klikam "Join" żeby dołączyć do serwera i wszystko mi się już załaduje to mi sie pojawia okno z napisem "Connection to host lost" może ktos mi coś doradzi albo pomożev

Świetna gra sam posiadam 3 fldery z modami (bo gra nie obsluguje takiej ilości) a zabawa jest przednia. 10/10

Świtna gra sam posiadam 3 fldery z modami (bo gra nie obsluguje takiej ilości) a zabawa jest przednia. 10/10

gra bardzo fajna

halo...ktoś odpowie???

jak aktywować assault na coruscant???

nawet fajna gra 8/10

Świetna gra, która już dawno wpisala sie do czołówki Star Wars. Dosyc ciekawa kampania z filmikami, wkoncu mamy bohaterów, grafika niezla jak na ten wysluzony juz silnik. Mała ilosc map to juz nie problem, gra jest bardzo modowana i mozna znalezc na necie pelno map na multiplayer czy innych modow (Clone Wars czy Dark Times). W sieci zapewnia swietna rozgrywke (nie ma to jak Tatooine)i ten Marsz Imperialny w tle... Lem wydał reedycje za 40zl wiec jezeli jeszcze nie macie to predko do sklepow bo to okazja dla kazdego fana Star Wars.

Nie wiem jaka grę mam sobie kupić Battlefront2 czy Empeier At War.Odp

świetna gra! 10/10

hmm... Lubię grę :D Ale mam ciągłe, wkurzające problemy z sterownikami, bo gdy jestem Jedi, nie mogę się obracać -.- 10/10 ale jednak dam 8,5/10 :D

za parę dni będzie dostępne ogólnopolskie forum Battlefront 2, na razie nie jest jeszcze gotowe, ale za jakiś czas zapraszam:

http://polskaakademiabfii.feen.pl/index.php

w mos eisley w assault da się chodzić jedi takmi jak w misji kinghtfall na corosant?

byłoby cool gdyby: 1.był widok z kabiny 2.jedi nie mieliby ,,miecz życia,,tzn żeby nim chodzić dłużej to trzeba ciągle wrogów zabijać 3.ciągle te same mapki

Super naprawdę piękna gra daje 10/10 !

super ale jak zaczesto się to gra to się nudzi bo ciągle te same miejsca

Extra gra tylko jak się przejdzie ma się ochote na nowe mapki i inne mody

jak przejść yavin w kampanii?

Gra jest ekstra co prawda kampania jest krótka

Wypasiasta Gra. Grałem i mi się bardzo podoba, szczególnie mnogość Lokacji i jednostek, a takrze akcje z pomocą mocy, np. ataki i skoki lub atak ze skoku. 10/10

Wypasiasta Gra. Grałem i mi się bardzo podoba, szczególnie mnogość Lokacji i jednostek, a takrze akcje z pomocą mocy, np. ataki i skoki lub atak ze skoku. 10/10

OGLOC wystarczy w zakładce bodaj że heroes przed włączeniem misji ustawić na dostępność bohaterów na time a następnie przesunąć wskaźniki na always

czy po wazie w świątyni jedi jest mustar czy naboo

trzeba cięgle obserwować monitor i patrzyć czy ni pisze F1 albo F2

Mam do panów pytanko jak moge w Battlefront II chodzic Jedi na multi lub na singlu bo caly czas jestem clonem a na opakowaniu do gry pisze ze moge chodzic jedi

naprawde fajowska gra tylko szkoda ze jeszcze 6 czesci nie ma

bardzo fajna gierka mam prawie wszystkie części z seri star wars a ta jest najlepsza moim zdaniem

mam to!!! oprócz jej najlepszy jest kotor!!!

ja mam ta grę na ps2 i muszę przyznać, że jest super bo w porównaniu do jedynki można być Jedi i Sithami, robić polowanie walkę Jedi vs Sith, podbój galaktyki i można przechodzić film. Naprawdę fajna gra polecam xD

a i nie wiem jestem pod koniec 3 epizodu powstało imperium na XXXXX tak mało bo mam 11 lat (XXXXX- jak nikt tam nie był to nie zdradzam

Zgadzam się z Czaki111 Gra jest świetna !!!! :D

Świetna Gra !!!!!! Polecam WSZYSTKIM !!!!!

Po misji na Hoth jest jeszcze jakaś misja? Plis powiedzcie.Z góry dzięki ;P

Jest świetna z kumplami obowiązkowo na wyjazdach zarywamy przez nią nocki ;P

Jest świetna z kumplami obowiązkowo na wyjazdach zarywamy przez nią nocki ;P

Dla fanów Star wars pozycja obowiazkowa :)

Fajna daje 100000/1

Fajna gra ale mi kompa zablokowała

JA JĄ CZHCEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto wie jak wkleić nowe mapy pisać na mój e-mail przygon@onet.eu

Gra jest super extra max!!!
Jedno małe ale misji jest około 15 do 20 więc jak ktoś całymi dniami siedzi przed kompem to się nie nada. Ale trzeci tryb singleplayery jest o tyle dobry że fajnie się gra z kolegami. Drugi tryb jest trochę monotematyczny tak samo jak trzeci. Mapki w drugim i trzecim trybie po pewnym czasie się nudzą. Więc chciałem sćiągnąć nowe mapy. No było git i... nie wiedziałem jak je dodać a tak pochszaniłem że drugi raz grę instalowałem , ale miałem swoje save-y więc praktycznie nic się nie stało

SUPER GIERKA. chociaż mam 11 lat to gram do 1p.m.ale pandanemic nie popisało się grafiką przynajmniej na ps2

Bardzo fajna gra, ale trochę się nudzi na singlu, jednak misje raczej starają się być ciekawe wg mnie 9/10

Kely Katarn> wpisujesz allegro i kupujesz na pewno zadziała hehehehe

ej ma ktoś działajacą tą gierke bo mam 15 ściągnietych i żadna nie dziala plis przesli mi kyos pliki isnstalacyjnae na mejla

battlefront powiniem trafic do platynowej kolekcji natychmiastowo jezeli jeszcze nie jest!!

wie ktoś jak dodawać nowe rundy do SW BF2 ? strony znam , do BF 1 bez problemu dodałem, a do "dwujki" nie moge ;/

Wspaniała gra, grafika i reszta wymiatają!

mam,gram i według mnie najlepsza plansza to kashyyyk i dead star

nigdy mi się nie znudzi ta gra 10/10

Gra jest bardzo ciekawa mam ją już od długiego czasu i zawsze mam ochote żeby w to pograć
10/10

Kiedy wyjdzie SWB3

jeśli ta gra jest osadzona w II i III części star wars to co tam robi maul ????????

fajna gra,mam ale najlepsze są instant action

Super gra poza tym że
prawie cały czas jest się klonem

eee ta gra jest extra

super screeny macie ta gra to dac znac

świetna,lepsza od I

widzieliście tego screena:
http://gry.o2.pl/screen.php?d=zapowiedzi&id=377&s_id=1

xD

lepsza niz pierwsza czesc

Też ją mam i jest zabujcza!!!Najbardziej lubię grać w CONQUEST na Kashyyyku i w ASSAULT w Mos Eisley

daje 10/10

Gre mam i jest genialna,a szczegulnie jak się wgra moda:-P

zarąbista

mam komputer za 20 milionuw

ta gra jest super dlatego mam kompótr za 20 milion&#8364;w

Mam mały problem. Dzisiaj zacząłem grać w Battlefront 2, jestem w drugiej mijsi, i mam za zadanie zniszczyć mostek, ale co tam trzeba niszczyć? To takie duże na środku :P już rozwaliłem a teraz jedyne cele które mi się podświetlają to działa u góry, droidy, i to co wcześniej już zniszczyłem. Może mi ktoś pomóc?

Doskonała mordownia do odreagowania. Klimat, grywalność, grafa - Poprostu trzeba w to pograć.

Gdzie kupić?Jaki sklep?

a i zaponiałem napisać ze gre oceniam na 9 :)

gra jest bombowa I nie bo nie gra sie jedi :p..
polecam po sieci ;)

ale jak ogladalem filmiki na youtube to byla misja w ktorej walczylo sie z Dooko w jego statku i uwalnialo sie Palpatine

zobacz sobie jeszcze "Instant Action", zagraj w Galactic Conquest" itd. A jak chcecie zagrać bohaterami, to włączcie planszę Mos Eisley, tryb "Assault" i obie ery... powodzenia. Niech Moc będzie z Wami.

Mam problem ,mam ta gre (bo sciagnolem przez torrenty) i na filmach na youtube jest o wiele wiecej misji niz u mnie ,ja mam okolo 8-10 Misji w Kampanii nie wiem czemu ale moze to fake sa ale na filmikach mozna chodzic np. Lukiem Skywalkerem Prosze o szybka Odpowiedz

musisz znaleźć Leie i ją ukatrupić tyle :P z tego co pamietam to znajdziesz ją w północnej części statku (w najbardziej wysuniętym punkcie na pólnoc) powodzonka !!

Pomocy. Jak mam przejść misje na statku Alderańskim?????

jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem

podkładać bomby rozwalać z rakietnicy itp.

spoko ale co trzeba nim zrobić żeby tego dokonać ??

musisz grać heavy

wie ktoś moze jak zdobyć medal "demolition" ????

supar, super i jeszcze raz super

Powiem szczerze,zawiodłem się.Znikł klimat z 1 części .Za dużo tu wszystkiego,no i te nieszczęsne wszechobecne mgławice.Gra całkowicie zmieniła oblicze.Na szczęście jestem niepoprawnym fanem SW.

ja też właśnie kupuje i ze samych screenów dałem 10
od 2 ygodni na paczke czekam ):

bomba mam ta gre i jest super!!!!!!!!!!!!!!!!

ja przeslem wszystkie planety bez koduw bo nie znam na ps2

jesli ktos chce miec na poczontku duzo medeli to radze grac ciogle na planecie geonosis w trybie 2flag-ctf droidami (chociarz w grze na tej planecie i na tym trybie wygrywajom klony ale droidami przegalem 3 razy a wygralem 7 razy i mam duzo medali a i jak sie da tryb concuest to jest z klonami pojazd bardzo mocny ale wolny a plus w tym ze w 2flag-ctf na tej planecie go nie ma)

ja mam na play station 2 mocna gierka a szczegulnie jak sie gra na planecie Geonosis 2flag-ctf moja ulubiona plenety to geonosis, mos, easley hoth, polis masa,tantive IV i enor a ulubiony tryby to hunt i 2 flag-ctf

podaj tom stronke plz =]

gra jest świetna grywalność bardzo dobra itd itd.Świetna gierka pozdrawiam

fajna przeszlem tylko z kodem na niesmiertelnosc ;]

Gra niczego sobie. Kampania trochę za krótka była. Mam nadzieje, że wyjdzie trzecia część.

Extra! Ja tam daje 10!! Gra jest cool, a jest extra, bo znam strone, na której można pobrać dodatkowe mapki ;)

fajna tylko szkoda że taka droga. ja mam na psp i podaba mi sie rodzaj gry hunt

I takie jeszcze pytanie
Jak można wpisać kod na ps2???

Super mam na ps2 więc nici z modów i z gry w internecie :((

Super giera! Ja tam daje 10! Tylko szkoda że sie tak szybko nudzi...

Mogli byście dać dokładniejszy opis gry
no smialo!!!!!

Mogli byście dać dokładniejszy opis gry

kto zna kod do instalacji star wars battlefront 2

Nawet fajna tylko hereosi niedopracowani

Dobra gra, ale brakuje paru miejsc(Cato Neimoidia, Saleucami, Alderaan, Bespin), machanie mieczem zostało źle zrobione(moze to po przyzwyczajeniu do serii JK) i mogli by dać walki bohaterów na wszystkich planszach a nie tylko w Mos Eisley

jak tak niech pisze na gg nr 10829242

jak tak niech pisze na gg nr 10829242

chce ktos kod ???

Gra bardzo mi się spodobała jednaże jedyne w battlefrontach co mnie irytuje to mała przestrzeń rozgrywki a tak to jest świetna

Hmmm... gra jest świetna! Kilka strona konfliktu, masa jednostek, tryb XL (!), Jedi (można nimi grać), świetna grafika, skala potyczek i ich klimat. Same plusy. Moja ocena: 10/10.

ja atam gram 2 lata i mi sie nie nudzi
atrudno zeby ta gra byla przygodowa

a na czym mam sie tu znac..?

W tej grze za jedyny "plus" uwazam mozliwosc wyrobienia sobie umiejetnosci szybkiego reagowania, tak niezbednej w dzisiejszym skomercjalizowanym i zalanym informacjami swiecie...

Brak fabuły, klimatu, myslenia ... totalna szmira!

do p**dy

fajna gra lecz nie ma takich statków jak sokół milenium.Moim zdaniem jedi mieli za mało mocy(dodatków).Jango/Boba Fet ,ieli tylko miotacz ognia bąmbe pistolet i rakiety.

Super gierka ,polecam wszystkim.

kolo hipernapedu o ile dobrze pamietam

Ej nie wiecie może gdzie w misji Tantive IV schowała się Leia?

Gra jest świetna jedna z lepszych polecam

Super!!!...i nic do dodania...

Super gra

mam pytanko ktos chce pograc w Battlefronta 2 ze mna jak by bylo wiecej chetnych tym lepiej jak co to prosze pisac na gg 8055645 (nawet jak macie pirata to nie jest problem i wiem jak go zalatwic :P )pozdro

podoba mi się dużo bardziej, niż poprzednik

Masz rację matieusz oby wyszła na PS2

SUPER GRA KRÓLEWSKA SERIIA!
NAJLEPSZY KLON BATTLEFIELDA!
JEDYNKA JEST FAJNA ALE PRZY 2 CZĘSCI WYMĘKA OBY TRÓJKA BYŁA NA PS2 OCENA (9.5 /10

ReV znalazlem rozwiazanie, trzeba zrobic zeby bylo DEDICATED SERVER - OFF i wtedy moge dolaczyc i kumple tez :)

hoth jest ostanio misja:P a co do problemu soska to tak dzialaja piraty choc gralem przez lana na piracie ale w inna gre i normalnie chodzilo;p

na jakich planetach sa misje po misji na hoth

Witam, mam taki problem, mianowicie gdy chce pograć sobie z kolegą na LAN w BF2 nie moge dołączyć do własnego serwera, a jezeli serwer nie jest dedykowany to wtedy moge. Zna ktoś rozwiązanie? (moze to dlatego ze mam pirata :/)

szkoda bo mam w tym problem

Jeżeli to pytanie jest do mnie, to nie, nie grałem w to - jestem za stary na to ;]

ej grales w LEGO Star WArs II

powiedz jaki masz problem to ci we wszystkim pomoge.mozesz na mnie liczyc

Ok, przeszedłem :], ale mimo to nie macie jakiegoś linku z poradnikiem ?:>

wes bombowiedz
i atakuj te statki wielkie z gory

A macie może jakąś strone gdzie jest jakiś poradnik do tej gry ? Bo znów mam problem, mam plansze w kosmosie nad Kashyyyk i tam ledwo co wystartuje już mnie zestrzeliwują (szczególnie w myśliwcu jedi) :/

oby BYŁ BATTLEFRONT III :-)

AdeEr najlepiej wsiadz to tego czolgu klonow jest niezly.nie zwracaj uwagi na droidy niszcz tylko czolgi CIS.na bank wygrasz

Fajne,ale dużo latania po planszy:(

musisz obronic to jakies urzadzenie w twojej bazie(nie pameitam jak to sie nazwyalo) a pozniej wyprzec wroga z bazy i to tyle

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić w Bitwie na Kashyyyk (bodajże 4 misja) i zna ktoś jakąś stronke z poradnikiem do tej gry ?

spoko kazdy ma prawo do swojego zdania ja gralem w PS'a i moim zdaniem gry na PC sa trudniejsze ty masz inne zdanie i szanuje to! pozdro

Rev-powiem ci 3 slowa NIE BROŃ SIĘ

Dałem 9- Gra fajna ale ja mam pirata, i nie mogę znaleźć serwów. Nie mogę też założyć własnego bo pod koniec ładownia wychodzi mi do Windowsa.
Ma ktoś może servy pirackie??

haha teraz to jestes dobry nie ma porownania ze wzgledu latwosc sterowania na PC poziomy w niektorych grach sa absurdalnie wysokie widze ze nie grales w takie gry wiec sie nie wypowiadaj na PC temo akcji jest o wiele szybsze gralem w ps'a i jest duzo latwiej jak dla mnie

np{FIFA NA PS2 JEST TRODNIEJSZA niz NA PC}

czlowieku na PC to kazdy glupi jest niezly

na ps2 gry sa latwiejsze ze wzgledu na sterowanie zagraj na PC na hard to juz inna bajka ale ja i tak przeszedlem :D:D

Mam na PS2!Jestem nie pokonany!Chcialbym trudniejsze poziomy :D!Mialem zapisac sie do turnieju

Najlepsza gra ze SW!daje 10!Chcialbym SWB3

spokojnie mi ciagnie na normalu a mam 1Ghz 265ram i GeForca5200S 128ram

Mam pytanie. Czy gra bedzie się mocno ciąc na tej konfiguracji?
Procek AMD athlon xp 1.7 GHZ, 512 RAM karta graficzna radeon 9550 ze 128 mb?
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

gra jest bardzo dobra choc ma swoje wady aczkolwiek pamietaj ze to jest gra glownie na multiplayer'a nie na singla dlatego komputer jest tak ograniczony pozdro4all

w porównaniu do jedynki ta gra jest zerżnięta,gdyby do jedynki palnąć t wszystkie nowe mapy,to znaczy przerobione bo te są zrobione na bele jak,i dodać bitwy w kosmośie,poprawić gre kosmetycznie ,to była by gra a nie ścierwo

zgadzam się z NowaczeQ w tej grze twoi sprzymierzeńcy nie robią nic,wogule są mało inteligentni

aha te weź ktoś daj link na trainer do sw b2

aha te weź ktoś daj link na trainer do sw b2

A mnie wnerwie to ze nie mogę przejść jednej rundy (w tej grez jest tak jakby sie było tym jedynym i nikt nic nie robi oprucz ciebie)

wkurza mnie tylko brak równowagi sprubujcie nie brać udziału w walce(w trybie jednosobowym)a wygrają droidy rebelianci z imperium nie zawsze.jedyne co ratuje sytuacje to jedi

nima do tego kodów jest tylko trainer

Ej są do tego kody bo nie moge tego przejść na misji na tatvine IV
albo dajcie savy

SUPER

ja najbardziej lubie myygeto(chyba tak to sie pissze ale nie jestem pewien) i Felucie a co do samej kampani to wole ja jak sie gra kllonami imperialne misje mi sie nie podobaja jak ich uzbrojenie i wyglad takze wojny klonow rzadza :D:D:D

ja bardzo lubię mos eisley!!!
można grać jedi nie na czas

dobra juz skonczylem hoth jest ostatnia misja nie powiem moim zdaniem najtrudniejsza

moze jest to misja na Hoth?? bo jak narazie tutaj utknelem

ReV: fajna misja, oj fajna

mam pytanie jaka misja jest ostatnia w campani

szkoda tylko że nie da się latać nad mowierzchnią planet.tylko na hoth

super gra 4 frakcje i tryb multiplayer .daję 10.

swietna gra choc czasmi tworcy przesadzili przeciwnikow jest ciagle 2xwiecej ale jakos sobie radze b.fajny motyw z 501st Legion :D:Dtylko polecic

ok, dorwałem się do jedynki.... i wiecie co? BF2 jest o niebo lepszy! BF1 ma nieco dziwne ustawienia w controls, (x-wing liczony jako vehicle, nie starfighter??) etc etc

Jedna z najlepszych gier od LucasArts. Naprawde swietna!

najlepsza (dosłownie) gra w jaka grałem.

gra mi się podoba, ale nie wiem czy jest lepsza od jedynki, w jedynkę nie grałem :( Ale i tak gra naprawdę fajne, ale kiedy mam 20+ żołnierzy per team w grze, strasznie się wiesza, w jak mniej to się głupio gra :(

spx jest, ale mam różne uwagi. Daję 9/10

Gra jest EXTRA ale trudna :(

B O S K A !

fajna chociaż brakuje mi widoków wnętrz pojazdów

Swietna gra mimo iy jeszcze jej nie przeszedlem.Mam problem na Polis Massa. 9/10 poniewaz chcialbym troche dluzej chodic jedi

fajna, ale o wiele mniej klimatyczna niż jedynka...niestety

http://swbf.imro.pl

Lepsze od 1. No są herosi. Nowe pojazdy, myśliwce. No i...Bitwy w kosmosie.

super gra (choć po pewnym czasie się nudzi) ,można być jakimś hero: -darth vader
-boba
-lucek
-emperor
-ani(zły)
-leia
-ham solo
-misu pysiu
-rogacz
-secura
-zgrywus
-janek
-dooku
-ki
-kurdupel
-mace pojazdy: I-FTX
I-FTT
AAT
AT-TE
BARC SPEEDER
STAP
ARMORED TANK DROID
SPIDER WALKER
HALFRLIFE TANK
AT-AT
ALIANCE TANK
Z-74 SPEEDER BIKE
SNOWSPEEDER
TAUTAUN!!!!!!!!!!!
myśliwce:
JEDI(REPUBLIC)STARFIGHTER
DROID FIGHTER
ARC-170
KANONIERKA KLONÓW
V-WING
TRI-FIGHTER
CIS STRIKE BOMBER
DROID GUNSHIP
TIE FIGHTER
X-WING
TIE BOMBER
Y-WING
TIE INTERCEPTOR
A-WING
IMPERIAL SHUTLLE
KANONIERKA(TAKA SAMA JAK KLONÓW)REBELII

Gra dobra ale gorsza od czI.
MINUSY.
-Brak możliwości paczenia się z oczu kiedy jesteś w pojezdzie.
-Ten sam battlefront.
PLUSY.
Leprza grafika.
Można być JEDI.
Nowszy tryb bitew.
ODRADZAM ale jeżeli nie wieżysz to sprawdzmy.

Możę byk - w końcu to dobra gra:)

Grywam sobie od paru dni w wersje na PS2. Nowe planety to nic specjalnego... Gra maksymalnie udziwniona, dodano za duzo bajerow. Momentami wydaje sie ze graficy nigdy w zyciu nie widzieli SW - przestrzen kosmiczna jest paskudna ( jakies mglawice - widzial ktos cos takiego w filmie ? ). Za duzo gadania na polu walki, mnie to wkurza. Uzbrojenie pojazdow ma zmniejszona sile ognia, ale zwiekszona szybkostrzelnosc - wkurzajace. ITF-X porusza sie zbyt powoli ! Grafika jest zbyt cukierkowa, a to jest meczace przy dluzszej grze.
Jedyna prawdziwa zaleta to mozliwosc pomachania mieczem, ale nie wiem czy za szybko sie nie znudzi. Ogolnie niestety jest gorzej niz w czesci pierwszej - tworcy mieli za duzo dobrych checi.
I jeszcze jedna wazna rzecz - na PS2 hardware nie wyrabia i grafika po prostu skacze! Jesli masz PS2 przed zakupem gry zobacz jak chodzi, zeby sie nie zawiesc !!
Moja ocena 5/10.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.