TWÓJ KOKPIT
0

Pitching Lucas :: Twórczość fanów

Recenzja Stranglera

"Pitching Lucas" to pierwszy film, który zdobył aż 2 nagrody w konkursie organizowanym co roku przez Atom Films. Pierwsza nagroda została przyznana przez samego Georga Lucasa (w kategorii "Lucas Select award"), natomiast druga w wyniku głosowania publiczności (kategoria "Audience Choice"). Film został zrobiony przez X-ILE PICTURES - grupę ludzi, która wcześniej pod nazwą Panic Struck Productions stworzyła "Star Wars Revelations". "Pitching Lucas" to 8 minutowa komedia, której budżet wyniósł 2400 dolarów, a cała produkcja trwała 4 miesiące.

Można powiedzieć, że film ten jest jak najbardziej na czasie - głównym bohaterem jest George Lucas, który pracuje nad scenariuszem serialu telewizyjnego Star Wars. Jego praca zostaje przerwana, gdy odwiedzają go przedstawiciele studia filmowego, mający własne wizje co do przyszłego projektu telewizyjnego... Wtedy to ukazuje nam się ciemna strona mocy Lucasa...

Wykonanie filmu stoi na wysokim poziomie. Mamy tutaj w tle mnóstwo postaci z gwiezdnej Sagii, m.in. szturmowców, dworaków Jabby, czy też Zam Wesell. Wszyscy w profesjonalnych kostiumach, a w roli Lucasa wystąpił George Starkey - super charakteryzacja no i oczywiście ubrany we flanelową koszulę.

"Pitching Lucas" to produkcja, którą ogląda się z przyjemnością. Znalazło się tutaj kilka zabawnych scen nawiązujących do obydwu trylogii, np.: George leżący na ruchomej platformie niczym Jabba w pałacu na Tatooine. Więcej szczegółów nie będę zdradzał, aby nie psuć Wam przyjemności z oglądania.

Z pewnością mogę postawić ten film obok tak znakomitych produkcji, jak "George Lucas in Love", czy też "Troops". Jeśli chcecie zobaczyć, jak przyszły serial telewizyjny nie powinien wyglądać to czym prędzej klikajcie w ten link. Gorąco polecam!
    Produkcja i reżyseria: SHANE FELUX

    Występują:       GEORGE STARKEY - George Lucas
                MATT MICKELSON - Executive One
                TYE NELSON   - Executive Two
                CALEB GRAHAM  - Executive Three
                JIM LEFTER   - Executive Four

    Muzyka:         MARK EDMONDSON

Oficjalna strona filmu
Atom Films (film można obejrzeć w formacie Windows Media Player lub Real Player)
Video z ceremonii rozdania nagród (26MB, format *mov)OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 8,33
Liczba: 3

Użytkownik Ocena Data
Jedi-Lord 9 2007-03-09 21:57:52
Strangler 9 2006-10-03 23:23:24
Lord Sidious 7 2006-12-31 13:04:59


TAGI: Bastionowe recenzje (66) Fan Film (44) Parodia (24)

KOMENTARZE (1)

 • Jedi-Lord2007-03-09 21:57:47

  Zalkiem fajne!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..