TWÓJ KOKPIT
0

Jubileuszowy konkurs na najlepsze opowiadanie :: Bastion

Regulamin konkursu na najlepsze opowiadanie Star Wars

§ 1.

Regulamin określa zasady Konkursu na najlepsze opowiadanie, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars z okazji 5-lecia istnienia. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2.

Konkurs na najlepsze opowiadanie organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 06-01-2007 do 15-03-2007.

§ 3.

W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) jest fanem Star Wars ;-) – ale ewentualnie możemy odstąpić od tej reguły
b) posiada konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars
c) prześle nam swoje opowiadanie
d) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4.

Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5.

Dane użytkownika (imię, nazwisko, adres) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci imię „ksywka" nazwisko oraz miejscowość zamieszkania).

§ 6.

Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojego opowiadania na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7.

W konkursie NIE MOGĄ brać udziału opowiadania, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne, periodyki literackie i nie tylko, książki, albumy, zbiory opowiadań, scenariusze filmowe i teatralne, napisy nagrobkowe etc.).

§ 8.

Uczestnik konkursu musi przesłać swoje opowiadanie w postaci pliku .rtf lub .doc. Jego długość powinna wynosić od 2500 do 5000 wyrazów. Prace, które nie będą przestrzegały granic limitu, będą natychmiast odrzucane.

§ 9.

Przesłane opowiadanie MUSI być osadzone w świecie Gwiezdnych Wojen. Praca powinna być napisana poprawną polszczyzną.

§ 10.

Zwycięzców wybierze czteroosobowe jury konkursowe w składzie: Kasis, Freedon Nadd, Misiek, Burzol po sprawdzeniu wszystkich opowiadań. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas czytania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego tekstu).

§ 11.

W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: luc@gwiezdne-wojny.pl z tematem „Konkurs na opowiadanie”. W treści mejla proszę wpisać swoje dane kontaktowe, imię, nazwisko, ksywkę i dokładny adres. Preferowany typ pliku to RTF, względnie plik DOC. O inne najlepiej się dowiadywać.

§ 12.

Nagrody są przyznawane za pierwsze trzy miejsca. Kształtują się one następująco:
I miejsce – gra Lego Star Wars II: The Original Trilogy
II miejsce – książka „Komandosi Republiki: Bezpośredni Kontakt”
III miejsce – książka „Część III Zemsta Sithów”
Dodatkowo najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w fanficowej biblioteczce Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 13.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 14.

Nagrody zostaną przesłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach stron internetowych, na podane adresy zwycięzców. Wysyłką nagród zajmie się redakcja Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 15.

Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu. W razie jakichkolwiek problemów należy pisać pod adres freed@gwiezdne-wojny.pl .

& 16.

Konkurs ma charakter prestiżowy. :-P


TAGI: Fanfik / opowiadanie (255) Konkurs (70)
Loading..